İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyon Kocaelispor

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kocaeli_ozel.jpg

2002-2003 sezonu sonunda Turkcell Süper Lig'e veda eden Kocaelispor, 5 yıllık hasreti dindirdi! Bank Asya 1. Lig'in son haftasında deplasmanda Altay'ı 1-0 mağlup eden Körfez şampiyon oldu ve Süper Lig'e "merhaba" dedi!

Bu sonuçla ligi şampiyon olarak bitiren Kocaelispor, Turkcell Süper Lig'e yükseldi.

Maçın bitiminde Kocaelisporlu futbolcular, İzmir'e gelen çok sayıda taraftarıyla şampiyonluk sevinci yaşadı. Altaylı taraftarlar da Kocaelispor lehine tezahüratta bulundu.

Bank Asya 1. Lig'de Altay'ı deplasmanda 1-0 yenerek 64 puanla şampiyon olan Kocaelispor, kupasını aldı.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, düzenlenen törenle Kocaelisporlu futbolculara şampiyonluk kupasını verdi.

Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmayı açık tribünde izleyen yaklaşık 8 bin Kocaelispor taraftarı, 5 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e yükselmenin sevincini yaşadı.

Kocaelispor taraftarlarının Altay'a yönelik olumlu tezahüratının ardından, Altaylı taraftarlar da Kocaelisporlu oyuncuları ''Şampiyon'' tezahüratı ile tribüne çağırarak alkışladı.

Kaynak: Ajansspor

Kardeş takımımız Antalya'yı da tebrik ediyorum, Eskişehir'e playoff maçlarında başarılar.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kocaelispor camiasını tebrik ederim. 1 Lig in renkli takımlarındandı. Bir zamanlar güvenç kurtar ve talebeleri şuanki sivas sporun olduğu konumdaydı ve 1 ligde çok güzel sonuçlar çıkartıyolardı.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dün izmit cok renkliymiş her yerde kocaelispor bayrakları ve herkezin üstünde formalar oraya gelemedim ama haberleri aldımm :) Hayırlı Uğurlu Olsun

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süper Lige İstanbul dışından şehir takımlarının çıkması çok iyi oldu..

ronaldo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son maçlarından bi buna gidemedim ama hakkettiğini aldı kocaelispor artık süper lig de
çarşıdan eve gelemez oldum :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 kardeş takımın çıkması çok iyi oldu. 3. takımın diyarbakırspor olacağını düşünüyorum ben

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kocaeliyi bende tebrik ediyorum, özelliklede dostum serdar'ı :)
hoş burdan onu tebrik ettiğimi duysa gülerdi heralde :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5