İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçlarımız

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu defansla ilk yarıyı 1-0 kapamamız büyük şans.Defans olmasa o golü de yemezdik belki.Amma kötü defans yaa..

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ciddi bu ilker yasinin konusmalarına cok uyuz oluyorum ben.. atıcaz golü raat olun :D ama anelkanın cıkması lazım bos alan bulamıyor..

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saglık olsun 2-0 alırız biz bu macı kadıköyde seyircimiz yeter serefsiz hakem ya olamaz böyle bisey... bi numara yok dinamo da..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Defans yok takımda. Dikkat edin her pozisyonda kanatlar bomboş geldiler. Allahtan daha fazla yemedik. Çok acil defans lazım..

İlker yasin konuşunca sesi kapatıyorum artık. Selçuğun ne günahı varsa onu eleştirdi bi ara :D

Bu arada bahane değil haketmedik yenmeyi ama hakem bu kadar kötü olabilirdi. Birde tv pozisyon tekrarlarını bizim lehimize olunca göstermedi. Yahu golümüz iptal edildi bundan daha önemli ne olabilir ? Bir kere göstermediler...

U

umurcan

Misafir
trextra' Alıntı:
Defans yok takımda. Dikkat edin her pozisyonda kanatlar bomboş geldiler. Allahtan daha fazla yemedik. Çok acil defans lazım..

İlker yasin konuşunca sesi kapatıyorum artık. Selçuğun ne günahı varsa onu eleştirdi bi ara :D

Bu arada bahane değil haketmedik yenmeyi ama hakem bu kadar kötü olabilirdi. Birde tv pozisyon tekrarlarını bizim lehimize olunca göstermedi. Yahu golümüz iptal edildi bundan daha önemli ne olabilir ? Bir kere göstermediler...

o gol iptal olduğunda ettiğim küfür bütün apartmanda yankılandı.nalet olsun o gol verilmezmi yağ :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada epey bir bitmiş iş. Galatasaray 2 dakkada 2 gol yiyerek 5-2 Maçı kazandı. O goller nasıl yenir anlamam. Arda süperdi. Fener de 3-1 yenildi..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
geçsek mi geçmesek mi ben karar veremedim. hazin sonuçlar almak korkutuyor beni..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu saçma oyun düzeniyle kimseyi yenemeyiz. Serkan ve Ümit geriye gelmiyor. Disiplin yok takımda. Tecrübe gerekmiyo yenmek için, disiplin gerekiyor. Serkan ın işi defans. Gidip orta yapmayı ara sıra denersin ama maç boyunca orta saha çizgisinin ilersinde durursan herzaman bu kadar şanslı olamazsın.

Kaldıki sen defanssın. Yeteneğin belli. Gözlede aşikarki orta kesemiyorsun. Hadi onu bıraktım ne bu laubalilik şut çekiyorsun o kadar kişi orta beklerken. Hakem ve takım oyunuda belli ettiki Serkan ikinci sarıyı görecek. Önceden değişmeliydi..

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fanatik te cıkan bir yazı ;

Fener’de bu olumsuzluklar yaşanırken, sonuçtaki aslan payı ise Darko Ceferin’e aitti. Sloven hakem, tüm kararlarında evsahibi ekibin yanında oldu. İşte Ceferin’in garip kararları: 12’de taç kararını ters verdi. 14’te Alex’in frikiğinde kornere aut çaldı. 30’da Aurelio, 39’da Anelka rakiplerine dokunmadan faul yaptı! 31’de Shatskikh, 53’te Rincon topu elle alıp pozisyona girerken düdük çalmadı, ancak Serkan’ı iki ucuz kartla attı. 35’te Appiah’a neden sarı verdiği anlaşılamadı. Skor 2-1’ken Semih’in buz gibi golünde de ofsayt diyerek tabelayı belirledi.

komik sdce ya...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakemlerden herzaman nefret etmişimdir. Geçen sezon elle gol attık onu verdiler. O bile bela oldu başımıza. Lehimize hata yapsalarda belalar başımıza. Yine zararlı oluyorlar. Kendimi bildim bileli sevmedim hiçbir hakemi..

Adamlar habire elle kontrol ediyorlar ne uyarı ne kart. Bütün serbest atışları geç kullandırmak için adamın önünü kapadılar. Bakın dünya kupası deco örneği. Hakem 1 saniyelik olay için 2. sarıyı gösterdi. Hakkatende adamlarla arada 1 metre fark varken nasıl foul yapabildik en çok onu merak ettim. Hani keşke yapabilsek süper olurdu..

Golümüz verilmedi hakememi küfür edelim yoksa pozisyonu hiç tekrar ettirmeyen Ukrayna televizyonunamı. Bu kadar iğrenç bir maç olamaz. Birde İlker Yasin i ekleyin işte sonrasını hesap edin. Kaç aydır bu maçı bekliyoruz. Bunları haketmedik..

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada, yine tarih yazmış F.bahçe :p

F.Bahçe, Dinamo Kiev maçının 20. saniyesinde yediği golle, Avrupa’da en erken gol yiyen takım oldu.

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş yıllarda fener kimle oynasa her gol yediğinde havalara uçardım (panatinaykos maçı dahil) ama ilk defa bu yıl dinamo kiev maçında üzüldüm yenilmesine sanırım büyüdüm :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dinema Kiev maçı sırasında anons yapıldı, Shaktar ın gol haberini verdiler adamlar deli gibi sevindi. Bizden daha milliyetçiler :)

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cavcav_forma1108.jpg

:D eheha

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5