İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçlarımız

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Dinema Kiev maçı sırasında anons yapıldı, Shaktar ın gol haberini verdiler adamlar deli gibi sevindi. Bizden daha milliyetçiler :)

Galatasaray maçında da tam tersi oldu :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Galatasaray maçında da tam tersi oldu :)
Galatasaray artık avrupada başarılı olamadığı hatta katılamadığı için Fenerbahçe nin başarısızlıklarıyla seviniyorlar. Ne diyeyim yazık.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşlar.. biraz ağır olmuyormu...

Bi söz vardır dinime küfreden müslümo olsun diye..

biz ingiliz takımlarıyla mücadele ederken Kadıköyde ingiliz bayrağı açan kimdi..

Tek taraflı konuşmak yakışmıyor..

bu olay her iki taraf içinde geçerlidir...

Zamanı gelmiş galatasaray yapmıştır zamanı gelmiştir fenerbahçe yapmıştır..

Bir tarafı yapıyor diğer tarafı yapmıyor gibi göstermek bana göre çok yanlıştır...

eğri oturalım doğru konuşalım...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde yapanlar belirli bir taraftar oluo sizin gibi tüm stat yapmıyor sarget lütfen :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemadak' Alıntı:
bizde yapanlar belirli bir taraftar oluo sizin gibi tüm stat yapmıyor sarget lütfen :)
Dün GS li bi arkadaş kendi maçını izlerken Fenerbahçe beraberlik golünü atınca bütün neşem kaçtı tv yi kapadım diyodu :)

O Bayrak açanı bilmem ama biz UEFA kupası alındığında bayrak açıp sewinmiştik ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bende olsam işime gelmeyeni bilmek istemezdim...

Ben ne kadar anlatırsam anlatayım değişen birşey olmayacak onun için tıp....

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
Bende olsam işime gelmeyeni bilmek istemezdim...

Ben ne kadar anlatırsam anlatayım değişen birşey olmayacak onun için tıp....
İşime gelmediğinden değil. Küfür edenleride Fenerbahçeli olarak görmüyorum. Küfürlü pankart açanıda öyle görmüyorum. 3-5 zibidi için koca camiayı lekemeleyelim. Holiganlar her takımda vardır. Herkesin seviyesi yukarda olsa memleket bu halde olmazdı zaten :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
peki şimdi şöylle söyliyim trextra

cem adak arkadaşımız şöyle bir yorumda bulunmuş..
bizde yapanlar belirli bir taraftar oluo sizin gibi tüm stat yapmıyor sarget lütfen

buna bir yorum getirmisin...
Benim yorumum şudurki cemarkadaşımız gizli bir galatasaray hayranı olsa gerek her galatasaray maçını stadda izleyip böyle bir yorum getirebiliyor..

orta 2 den beri bir fiil olarak maçları staddan izlerim... ve şundan eminimki galatasaray tribünlerinde ne kadar holigan var ise bir o kadarıda fenerbahçe tribünlerinde vardır...

vestel manisa maçı sonrasında polise dayak atmaya çalışan galatasaray tribünün seyircisi değildir...

ne kadar fanatikte olsam bu gibi durumlarda eşitliğimi bozmam... umarım birgün sizde bu dengeyi sağlarsınız...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
vestel manisa maçı sonrasında polise dayak atmaya çalışan galatasaray tribünün seyircisi değildir...
Vestel maçının görüntülerini sonradan izlediğiniz için olayı öyle anlamanız gayet doğal. Ne idüğü belirsiz birinin saçma sapan davranışı yüzünden taraftar sinirlenmiştir. Yine polis olduğu için kendini kral zanneden coplu insanların saldırısına bende olsam karşılık verirdim. Polise saldırmak herzmn terorist yapmaz insanı. Poliste haksız olabilir. Roma maçında Galatasaraylı futbolculara saldıranlar gibi..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Polisimizin jop kullanımındaki profesyonelilğini bende biliyorum.. bayrampaşa çevik kuvvet e 1 km mesafede çalışıyorum ve hepsinin tavırlarını iyi biliyorum.. ama şöyle bir soru işareti oluşuyor aklımda bir taşkınlık olmasa polis neden durduk yere jop unu çıkartsın ve savursun ben işte buna anlam getiremiyorum. bir kişi veya iki kişi kaç kişi olursa olsun sonuçta camianın içinden çıkıyor.. herkes aynı şeyi söyler üç kişi yüzünden koca camia kirletilemez.. peki tamam iyi güzel kirletilemezde bu adam senin yanında o taşkınlığı yaparken kardeşim niye buna müsama gösteriyorsun.. niye dur etme demiyorsun.. benm anlamadığım nokta burası işte.. ya bir söz ediyorsak arkasında duralım durmayacaksakta o sözü sakız gibi ağzımıza almayalım..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
trextra' Alıntı:
Polise bile saldıran adam seni dinlermi sanıyosun :)

iyi dedin güzel dedin de şimdi şah mat olayına denk geldin..polisi dinlemiyo dimi..

ve bunlar bi kaç çapulcu en azından camiayı kirletmemek için öyle diyoruz.. ya diğer kesim ne kadar on binlerce dimi.. peki bu çoğunlukta olan kesim bu çapulcu kesimini tükürükle boğamazmı boğar.. Ama işine gelmiyorki boğsun yada maçası yemiyorki.. olay bundan ibarettir saygılar selamlar...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim söylemek istedigim insanlar ailesini alıp sükrü saracogluna gidebiliyor alisamiyen de inönüde bu böyle degil hic bi zamanda olamayacaktır kanımca...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5