İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçlarımız

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray - Mladá Boleslav
Tahmin : 2-0

Dynamo Kyiv - Fenerbahçe
Tahmin: 1-3

Tüm Türk takımlarına başarılar diliyorum.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuna kadar haklısın ancak düsünmüyorum birbirlerini toparlicaklardır cok mu iyimserim ne? :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kayseri maçı garanti gerisine yorum yapmak istemiyorum(her an her şey olabilir).. :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yarın ALLAH izin verirse tribünde olacağım... Fenerbahçenin canı gönülden kazanmasını istiyorum.. bir zamanlar dünyada üçüncü olmuş ilk 10 a girmiş bir ülke takımı iken şimdi sıramız belli deil... Tüm dünyaya istikrarsız bir millet olmadığmızı göstermemiz lazım... Her iki takımada başarılar.. iyi olan kazansın iyide bizimkiler olsun :p

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eheh gs macından söz ettigin farketmedim :) taksiyle cok tutmasın ? bayrampasa metro topkapı ordan da otobüs mköy :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
cemadak' Alıntı:
eheh gs macından söz ettigin farketmedim : ) taksiyle cok tutmasın ? bayrampasa metro topkapı ordan da otobüs mköy : D

maça bir saat kala işten çık ve o dediğin yöntemle gitmeye çalış bakiiim :p trd birde özetlerine anca yetişirsin :D

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir yasakpara kuponum var.7 maçı kaldı.Fenerbahçe ile Galatasaray'a bakıyor kupon.Fenerbahçe x2 çifte şans oynadım.Galatasaray ise direk 1 oynadım.Eğer bu ikisi tutarsa kalan 5 maç çantada keklik gibi.Akşam çok heyecanlı olacak :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
BiLHost' Alıntı:
Bir yasakpara kuponum var.7 maçı kaldı.Fenerbahçe ile Galatasaray'a bakıyor kupon.Fenerbahçe x2 çifte şans oynadım.Galatasaray ise direk 1 oynadım.Eğer bu ikisi tutarsa kalan 5 maç çantada keklik gibi.Akşam çok heyecanlı olacak :)

artık bunun şerefine iyinetteki herkese host ısmarlarsın :p

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet'teki herkese host ısmarlayacak sermaye olsa bende yasakparale ne işim olur.Repoyla bonoyla uğraşırım :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
trextra' Alıntı:
Beyler ilker yasin yorumcu. Yenme ihtimalimiz 0. İnşallah berabere kalırız...

30 dk. sonra yola çıkıyorum.. her iki takımımızda kazanır inşallah.. fenerlileri ilker yasin ile bol şans :p

takım sahada d.kiew ile mücadele ederken izleyicilerde tv karşısında ilker yasin ve kumanda ile mücadele edecekler yine anlaşılan :D

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fener çok kötü başladı, orta sahadaki toplar çok ters geliyor defansa... Bakalım maçn sonu nasıl olacak şimdi 1-0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5