İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanalpos için hangi firmayı önerirsiniz?

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurtdışı tabanlı düşünürseniz, 2checkout veya WorldPay tavsiye ederim.

2CO, şuan kullanmaktayız ve bir problem çıkmadı : ).

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışını tercih ediyorum. genelde www.2checkout.com ve worldpay yi tavsiye ediyolar. Bunmların komisyonları ne kadardır ve yıllık üyelik ücreti ne kadar ödeniyor?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.2checkout.com 50$ alıyor sanırım ilk olarak komisyonu %3 civarı olması lasım yanlıs hatırlamıyorsam.. yanlız hesabınızda 300 $ olmadan paranızı cekemiyorsunuz..

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
worldpay i kullanan arkadaşlar varmı? Türkiye seçeneği varmı? komisyon ve kullanım ücretleri ne kadar ve ne kadar güvenli bilgisi olan arkadaş varmı acaba?

B

By-e

Misafir
OnurSqL garanti den pos alman icin şirket olman gerek li ayrıca çok seçiciler benim bildiğim.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
100$ ödeme limitine ulaştığında çek ile ödeme yapıyor veya bankaya havale çıkartıyor diye biliyorum ve bunlar da ayrı bir komisyona tabii.

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
eski bir konuyu hortlatayım :) Bu 2checkout kaç günde bir ödeme yapıyor ?

General hocamın da dediği gibi 100 Usd olunca yapılıyo. Hesabınızdaki para 100 dolarken cekmek isterseniz size 90 dolar olarak 9-11 gün arasında geliyo (Garantibank döviz hesabınıza veya Çek olarak). Üye panelinizden bakın bir kart başvuruları var onların o karttan isterseniz direkt kartınıza alabiliyosunuz 2co hesabındaki paraları. Kartınız size 15 gün içinde ulaşıyo. kart ücreti de 10 Usd olsa gerek. 2 Yıldan beri kullanmıyorum hatırladığım kadarı bu.. Son dönemlerde Garantibankasıyla bi anlaşma mı ne yapacaklardı yaptılarsa kolaylaşan bişeyler olmuştur

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
misal vereyim, bugün müşterilerim 30 milyarlık işlem yapdı bunlarda, onu o karta çeksem ne komisyon ödicem ? 3 milyarmı ? Peki aynı gün yada ertesi gün çekebilcemmi ?

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aynı gün veya ertesi gün alamazsınız müşterilerinize 2co para iade garantisi veriyo havuz sistemleri vs var. Ben Tl para birimi kullanmadım ama 20000 dolar olarak düşünürsek 6 gün sonra alabilirsiniz.

20000 dolar icin vereceğiniz komisyon % 5.5 ve + 0.45 dolar her satış için. Yani 1100 dolar filan yapar sanırım o da.

20000 dolar tek satış değil de 30 satış desek 0.45 x 30 ilave edersiniz kesilecek paraya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5