İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Aylık 500$ 600$ gelirli site.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hcrcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotr1de içeriği yazmayacağım bana siteyi alma garantisi vermeyen kişiye söylemeyeceğim dahi zaten. Buda sanırım ne kadar ciddi olduğumu gösteriyordur.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hotr1de içeriği yazmayacağım bana siteyi alma garantisi vermeyen kişiye söylemeyeceğim dahi zaten. Buda sanırım ne kadar ciddi olduğumu gösteriyordur.
Ne aldığını bilmeden birşeyi alma garantisini kim verebilir? Yukarda ciddiyet diye tanımladığınız şey bence saçmalık

Hcrcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıcı değilseniz gerisi sizi ne ilgilendirir? Saçmalık veya ciddiyet alıcı değilseniz boş konuşmayın. Çünkü bir sonuca ulaştırmaz.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
önce site içeriğini Söylersin/ki kişiler ekler veya eklemez
hem diyorsun ciddi alıcılar gelmesin hemde diyorsun içerik söylemem :D biraz entresan

Hcrcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webindir diye adres veren ben değilim bir başkası. gf8 senin okumanda yada anlayışında bir yanlışlık var sanırım. Site satışından vazgeçtim çünkü sizinde söylediğiniz gibi bu durumda alma garantisi veren zor çıkacaktır. Bende bu şekilde satmayacağım. İlgilenen arkadaşlara iyi çalışmalar dilerim. Satış iptaldir.

iTsUp2u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dondurma yemek ıstıorum ama soguk olmasını ıstemıorum
ne kadar cıddı oldugumu anladınız heralde dımı ?

Hcrcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İtsup2u alacak adam Aforizma arkadaş gibi yazar almayacak boş adamsa senin gibi yapar sen anladınmı?
Site satışından vazgeçilmiştir ilginize ve alakanıza teşekkür ediyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hcrcode mesajların yaşını ve eğitim durumunu gözler önüne seriyor, bu kadar açık verme ;)

Hcrcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle olsun Selim61. Daha 2 3 yıl once buralarda reseller satmaya çalışan adamın bana söylediğine bak.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bak ben nick değiştirmedim yaptığım ve yapacağım işlerin daima arkasındayım, sizin gibi dün ahmet nickli bugün mehmet nickli dolaşmıyorum.2-3 yıl önce kimbilir sende altını ıslatıyormuşsundur...

Hcrcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selim61 sen haddini aşma bence. Benım iyinete herhangi bir üyeliğim yok. 2. bir nickim gibi kafadan uydurma laflarla burada laf ebeliği yapma. Ben sadece takip ediyorum siteleri üye olma zorunluluğu hissetmedim. Altını ıslatma tabirini ben buralarda tasarım yaparken sen yapıyordun emın ol. Dunku bebeğe bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5