İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık domain: or*spu.net

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık arttırma güzel fikir ama kuralına göre yapılırsa. Eğer hoş vakit geçirmek için yapmadıysanız bu açık arttırmayı, o zaman bir bitiş tarihi de koymanız gerekir. O bitiş tarihinde en yüksek fiyatı öneren domaini alır. Fiyat her zaman umduğunuz miktarda olmayabilir. O zaman "yok ben oynamıyorum" deyip hiçemi sayacaksınız bu açık arttırmayı?

G

guajira

Misafir
guajira' Alıntı:
15$ çalışır benden:)
Açık artırmanın başlangıcını ben yaptım galiba. bi başladımı dur durak bilmiyo mübarek.istediğin fiyatın altında verebilir millet. daha da yüksek fiyat istiyorsan zanetmiyorumki burdan çıksın.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asgari fiyatın belirtildiğine rastlamadım ben açık arttırmalarda.. (dandik açık arttırmalar hariç) ama zaman olarak bu geceye kadar diyebilirim.. Fakat son söylenen rakamlara baklılırsa açıkçası olabilir diye düşünüyorum, biliyorum yine az ama kurtulmak için:)

G

guajira

Misafir
ploop' Alıntı:
son söylenen rakamlara baklılırsa açıkçası olabilir diye düşünüyorum, biliyorum yine az ama kurtulmak için:)

bana bu domain için 60 euro verseler gözümkapalı verirdim yani. gerçi arkadaşın bu domaini kaça aldığı da önemli.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
bana bu domain için 60 euro verseler gözümkapalı verirdim yani. gerçi arkadaşın bu domaini kaça aldığı da önemli.

ben gözüm kapalı veremem çünkü böyle bir absürt domain bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Ayrıca alacak olan kişinin de bu parayı 3 günde rahatlıkla çıkartacağını biliyorum. Alan adı ilk eldir, yani alırken fazla para ödemedim, o zamanın kayıt parası neyse onu ödedim.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ploop' Alıntı:
Ayrıca alacak olan kişinin de bu parayı 3 günde rahatlıkla çıkartacağını biliyorum..
Domaini alacak birisi varsa alabilir. Son teklifimi geri cekiyorum..
Ben 3 günde o parayı rahatlıkla kazanabilirim.. Ancak sen kazanamazsın.. En azından ben öyle dusunuyorum.. Cunku o parayı kazanabilmeniz icin önce bir altyapı olması gerekiyor.. Altyapınızda yoksa zaten satmayı dusunmezsiniz.. Önemli olanda bu zaten.. Eğer kazanabileceğini dusunuyorsan dene, bizde görelim. Ben Minicik.Net domaininden gunde 20 € kazanıyorum.. Ancak site hitleri manuel değil.. Yani baska domainler tarafından besleniyor.. Ben sedo.com a Yonlendirerek kazanabileceğimi dusunuyorum.. Ve buna göre degerlendirme yapıyorum. Senin baska fikrin varsa daha cok kazanabileceğin onu yaparsın..
Ovetto : Son yazdıgın rakamı simdi gordum.. Uzgunum..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
önemli değil Arkadas, yinede teklifim, 115,000,000 Tl.

ploop, kabul ediyorsan lütfen iletişime geçelim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas, sadece dünkü kazancım 136 dolar, altyapı konusunda yarışamazsın sanırım. ovetto arkadaşımla görüşüp kararımı söylerim, teşekkürler.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben kimsenin gelirini sorgulamıyorum..
Allah daha cok versin.. Ancak hem domaini satmaya calısıp hem'de "domaini kullansam şöyle kazanırım, böyle kazanırım" demeniz yanlış. Alt yapı konusundada kimse ile yarısmıyorum. Benim kazandıgım bana yetiyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 günde parasını çıkartacaklar sözünü guajira 'nın "bana bu domain için 60 euro verseler gözümkapalı verirdim yani" demesinden sonra yazdım dikkat edersen. Bu nedemek, domainin verilen paradan daha değerli olduğunu düşünüyorum, fakat kurtulmak için daha az paraya satmaya da razıyım. Bundan bir önceki mesajımı da senin "Ben 3 günde o parayı rahatlıkla kazanabilirim.. Ancak sen kazanamazsın.. En azından ben öyle dusunuyorum.. Cunku o parayı kazanabilmeniz icin önce bir altyapı olması gerekiyor.. Altyapınızda yoksa zaten satmayı dusunmezsiniz.. Önemli olanda bu zaten.. Eğer kazanabileceğini dusunuyorsan dene, bizde görelim. Ben Minicik.Net domaininden gunde 20 € kazanıyorum.. " mesajından sonra attım dikkatini çekerim. Burada bana yöneltilen suçlamaya cevam verdim, sidik yarışında değilim. (Dikkat edersen sen kazanamazsın yazmışsın)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kendi düsünceme göre oldugunu ve eğer alt yapın varsa satmayı dusunmeyeceginide yazmısım..
Bu nedemek, domainin verilen paradan daha değerli olduğunu düşünüyorum, fakat kurtulmak için daha az paraya satmaya da razıyım.
Kurtulmak ? Neyden kurtulmak ?
Ok güzel kardesim sen yap satısını..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt domainden kurtulmak için satıyorum.(artık uğraşmak istemiyorum) konuyu iyice çarpıttınız valla tebrikler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu geceye kadar daha yüksek teklif gelmezse Ovetto'ya satıyorum alan adını, bilginize.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye giren varmı yoksa 0 mı? yani önceden açıkmıydı bu site

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
evet pezev... biri bulur seni :)

oturduğum sandalye olsa bende düşerdim walla, biz yarıldık resmen.

bi de forumun yarısı domaine talip çıkmış

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
domain bide oraspu.net yada orispu.net çıkıyomuş. adam or*spu.net yazmış belli olmaz türk zekası :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5