İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık domain: or*spu.net

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklif alma usulü satılacaktır.. Satıcı gelen tekliflere göre alan adını satıp satmamakta serbesttir.
(not: absürt alan adının yasak olup olmadığını bilmediğim için böyle bir başlık açtım, yasaksa affola)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17$ benden genelevlerin birine satariz belki online satiş sitesi açarlar:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bekleyip 1 ay sonra satarsam bayağı bir paraya gidecek site anlaşılan :)

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir domain. .net ile uyumuda güzel :D Bence çok para eder. Sabırlı ol, doğru kişi seni bulacaktır.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkaten ya cuk oturmus:) Acelem yok zaten ben domain profesyoneliyim:) Aslında iyi kötü para getirir ama uğraşmak istemiyorum artık..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ploop' Alıntı:
Hakkaten ya cuk oturmus:) Acelem yok zaten ben domain profesyoneliyim:) Aslında iyi kötü para getirir ama uğraşmak istemiyorum artık..
Paypal ile odeme kabul edersen veya etmezsende olabilir 25 € verebilirim.. Herhalde en fazla söyleyen ben oldum :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
25€ sanırım 31 $'dan fazla yapıyor. Fazla yapmıyorsada ben 30 € veriyorum :)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel oldu valla bundan sonra açık artırmayla satsin herkes domaini :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim beklentimin çok altında açıkçası rakamlar.. Çok da ucuza gitsin istemiyorum domain.. çünkü bana göre değerli bir domain.. siz de biliyorsunuz ki birkaç link koysam siteye bu paranın 5 katını 1 ayda kazanırım..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ploop' Alıntı:
Benim beklentimin çok altında açıkçası rakamlar.. Çok da ucuza gitsin istemiyorum domain.. çünkü bana göre değerli bir domain.. siz de biliyorsunuz ki birkaç link koysam siteye bu paranın 5 katını 1 ayda kazanırım..
Zaten öyle olmasa bende gider 6 $'a baska domain alırdım :)
Haklısın yani. Önerdiğimiz fiyatlar oldukca az. Aslında nakitim olsa fazlasını veririm. Cunku cok daha fazlasını kazanırım.. Hemde Çok fazla ugrasmadan..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Zaten öyle olmasa bende gider 6 $'a baska domain alırdım :)
Haklısın yani. Önerdiğimiz fiyatlar oldukca az. Aslında nakitim olsa fazlasını veririm. Cunku cok daha fazlasını kazanırım.. Hemde Çok fazla ugrasmadan..

Neyse biraz daha bekleyelim bakalım olmadı taktik değişikliğine gideriz. ilginiz için teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5