İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Gelirli Forum Sitesi !

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi : PM ile gönderilir
Jenerik domain, Tanınmış ve isim yapmıştır.
Site Yaşı : 4
Google Pagerank : Ana sayfa 4 Alt sayfalarının %70 ı pr değerindedir. 3 yıllık seo kurulumu nedenı ile bir çok alt sayfasıda pr değeri almıştır.
Alexa sıralaması ilk 60.000 / Tr sıralaması ilk 1.000

Sistem yapısı : Vbulletin + Vb seo + vbulletın blog
Kendine özel tasarımı, Logoları, alt temaları bulunmaktadır.

Aylık ziyaretçi Sayısı : 600.000 Tekilden aşağı düşmemektedir. Günlük ziyaretçi sayısıda 20.000 Teki,lin altına 2 yıldır hiç düşmemiştir.

Aylık adsense geliri ; 350 - 500 $ arasında değişiyor.
Sabit reklam alanları için mail yolu ile reklam alıyorum bu sebeple genelde şirket veya firmalardan reklam aldım forumlardan hiç reklam almadım.
Aylık 4 adet link satışından ; 250-Tl gibi bir ücret kazanılıyor.

Aktif bır forum sıtesıdır, spam uyelık, spam mesaj, bot mesaj gıbı şeyler hiç kullanılmamıştır.
Toplam mesaj sayısı 5.3 Milyon
Toplam konu sayısı : 900 K
Üye sayısı : 280 K

İlgilenenler pm atsınlar.

Site satış amacı kurduğumuz farklı bir şirkete yapacağımız sermaye ve yatırımdır.

Satış Fiyatı : 10.000-TL dir.

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Çok istiyorsunuz hocam bence.

Eğer Aylık 300$ falan kazandırıyorsa bence çok değil :) 10.000 TL ' yi 1 senede çıkartırsın o siteden. Daha sonrası sana kâr kalır.

Hemde farklı gelirler bile yapabilirsin :) sitene aylık reklam alırsın vs. Herşey yapabilirsin. Bence az bile istemiş arkadaş :)

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitenin adresi pm ? Ayrıca hosta ne kadar veriyorsunuz..

TurkDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu linki ile site linkini PM atarmısın. Birde forum yönetim kadrosu değişmeyecek demi? sadece forum sahibi değişecek, Birde forum içeriği nedir

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok istiyorsunuz hocam bence.

dunku site değildir,
boş hit, boş mesaj, bot içerik değildir.
guncel aktif adını duyurmuş, vbulletin org da derece yapmış, teması özel vs.
özetle her şeyi özel kalıtelı bır forum, 3 gun once açılıp popup basılan sitelerden değildir.

siz olaya nasıl bakıyorsuznu bılemıyorum tabı, ancak size farklı bir bakış açısı göstermek gerekirse, yarın bir ürün satışı yapsam 280k uyeye maılı atsam veya sıte uzerınden urun satsam muhtemelen verdiğim paranın belli bir yüzdesini çıakrtmış olurum zaten.

Bazen paranla , para getirecek projeler alırsın ki, o tur sıtelerıde çok sattım ve satıyorum o siteleri 10 - 15 bıne alamazsınız zaten, bazende prestij satın alırsın, reklam gosterımı alırsın, marka değeri taşıyan sıte alırsın...

LegThend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar sitenizle ilgileniyorum detaylı PM alabilirmiyim ?

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar, foruma işlerim dolayısıyla nadir giren birisiyim. konu linki ile beraber detaylı bir bilgi geçerseniz, sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5