İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Özgün Oyun Scripti (Istakoz Oyun Scripti v1)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence uygun elimde script olmasa 100 ytl önerirdim çünkü 2300 oyunda var + açıklaması . Bunlar zaten çok zaman kaybettiriyor bence cazip.

H

hedehot

Misafir
leet seo uyumlu yapınca cok kisiye satmıcaksan eger admin paneline birkac isteyecegim(admin panelinde yok ise) özelligide ekleyebilirsen 100 ytl. scriptin belki daha fazla edebilir bilmiyorum bu konuda hic birşey script yazmasını bilmedigim ve anlamadıgım icin. sorun yasadıgımda da yardımcı olabilecek isen scripte talibim. iyi satışlar

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece fikrimi söylicem merak ettim oyun sitesinde bu tarz büyüklerin ilgisini çekicek haberler bölümü ne işe yarar?Onun yerine oyun haberleri olsa bence daha hoş bir görüntü olacak.

H

hedehot

Misafir
leet ile anlastık tasarımla beraber uygun bir fiyata anlaşmış bulunmaktayız. iyi satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5