İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık - PHP Arkadaşlık Scripti

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım emeğine saygım sonsuz, script güzel olmuş eline sağlık ama fiyat konusunda arkadaşlara katılıyorum :) Eskiden olsa tamamda şuan piyasada bu tür script satan çok kişi var, dolayısıyla fiyatlarda düştü.

F

F1R4T

Misafir
Arkadaşlar sizlerde haklı olabilirsiniz, fakat ben bu fiyat düşürenlerin her zaman karşısında oldum, olacamda. Yaptığımız işin bir maaliyeti yok. Tamamen bilgi birikim ve emek işi. Emeğini bu kadar ucuza satabilenlere aklım da ermiyor zaten. Ya yaptıkları işe güvenmiyorlar, ya da ne bileyim... .Ama ben kesinlikle kararlıyım. Yaptığım işin piyasasını düşürmeye hiç mi hiç niyetim yok. Anlıyorsunuzdur umarım

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla geçenlerde bir forumda 3 tane script yakaladım.
birisini
http://www.saksihatun.com/arkadas/
e kurdum denemek için script in 6-7 tane filan farklı temazı var.
aşk sitesi normal siteler hithapçılar yada eg-zotik sitelre gidebilcek 6-7 arayüz çok mükemmel bi script ama ben üye olunurken en allta güvenlik kodu isteyen bi yer var.
güvenlik resmi yani
o kızmı bir türlü çalıştıramadım.
işlerim yoğun olduğundan en kıza zamanda yapmaya çalışcam.
:D
bence çok güzel bi script.
birde asp olarakta
http://www.haremx.com/
un scriptini vermişlerdi
onuda hemen indirdim
malum zamanı gelince bulamazsın.
:D:D
saygılar

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script hoş olmus.. 500 ytl eder bence.. gereksiz yorumlar yapmıs bir cok arkadas.. bence alıcı olmayanlar haric oha script cok pahalı etmez bu kadar gibi yorumlardan kacının..

ben uye oldum inceledim ve begendim eline saglık arkadas umarım satarsın..

incelemek isteyen benım uyelıgı kullansın k.adı : [email protected] sifre : deneme

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat konusunda :

Bu forumda en pahali script 500 YTL degil ki ?

w0w un bir projesi nedeni ile scripte 1000 YTL bile verecegini soylemisti.

Demek ki 1000 YTL 'de 1500 YTL 'de verebilecek olanlar var script ediyorsa neden vermesinler ki ...

Umarim satarsin ...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar sizmi anlamak istemiyorsunuz benmi anlatamıyorum ...
1) bu sadece benim yorumum , ben kimseye " haa sakın almayın bak " gibisinden laflar ettimmi?
2) Scriptin unique fiyatı 500 değil 1500 ytl kernel32
3) Mexut , bu forumda her baslıkta tartısılma , fikir beyanında bulunulma hakkı var sanıyorum , yoksa öyle değilmi?

inşallah 10 tane satarsın scriptten , yazdıgım mesajlar kesinlikle art niyet icermiyor.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@crawler kendi adima soyliyeyim bende sana itafet birsey soylemedim kimin yazdigini bilmiyordum yorumlari okurken rumuzlara dikkat etmem istisnalar haric. valla umarim herkes kazanir. ne diyeyim ...

Hadi kolay gelsin.

W

w0w

Misafir
Evet hala aramaktayım 1000 ytl istediğim script için normal ve yapabilecek kişiye veririm yani. Siteden siteye fark var bir mp3 scripti için bence 1000 ytl verilmez ama para getirebilecek güzel bir site için verilir..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi adam lafinin uzerine konusu ... Ve gercekten de w0w 'un soyledigi script 1000 YTL kazandiracak bir script. Hos o PHP istiyor ben ASP sini %40 tamamlamis durumdayim ama ben satmak icin yazmiyorum kullanmak icin yaziyorum. w0w 'da biliyor turkiye de bu siteden 1-2 tane ancak var. Birde isini daha iyi yapar ve digerlerinin yapmadigini eklersen cok tatli para kazanabilirsin...

w0w ben hala senin icin php ile yazacak birini aramaktayim bulunca yonlendircem sana ...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
ya arkadaşlar sizmi anlamak istemiyorsunuz benmi anlatamıyorum ...
1) bu sadece benim yorumum , ben kimseye " haa sakın almayın bak " gibisinden laflar ettimmi?
2) Scriptin unique fiyatı 500 değil 1500 ytl kernel32
3) Mexut , bu forumda her baslıkta tartısılma , fikir beyanında bulunulma hakkı var sanıyorum , yoksa öyle değilmi?

inşallah 10 tane satarsın scriptten , yazdıgım mesajlar kesinlikle art niyet icermiyor.

ortada bir alışveriş varsa ve alıcı deilsen yorum yapma.. neden bosuna bosuna laf kalabalıgı oluyor ki..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam gereksiz mesaj yazma o zaman :) birak adam isini yapsin ... bende yazmiyayim ... hadi ( Closed ) yapalim ...

( Closed )

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script ve tasarımı oldukça hoş..
Fiyat da çok aşırı yüksek bir fiyat değil böyle detaylı bir script için..
Ama benim başka bir ufak eleştirim olacak.
Script diğer bu tür scriptlere çok benziyor.. Yonja olsun, 80630 olsun..
Bana sanki hepsinden birer parça gibi bir imaj bıraktı.

Bunun yerine biraz daha orjinal olsaydı bence alıcılar artardı..

Bu sadece benim düşüncem..

Hayırlı satışlar..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:
ortada bir alışveriş varsa ve alıcı deilsen yorum yapma.. neden bosuna bosuna laf kalabalıgı oluyor ki..

yaw sanamı sorucam ben neye yorum yapıp yapmayacağımı ? Düşüncemi söyledim ben arkadaş , madem böyle düşünüyorsun dikkate almazsın olur biter oke ? bu konuda benim acımdan burada kapanmıştır.. Sanki alıcak adam geldide beni gördü vazgeçti , hey allam ..

script satımında basarılar..

F

F1R4T

Misafir
Desix, SMS sistemi entegre edecektim, SMS Gateway olaylarına sokarsam milleti içinden çıkamaz isyan ederler diye eklemedim onu. Bunun gibi birçok şey..

Görüşüne teşekkür ederim

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he tamam o konu kapandı işte , script gelisimi üzerinde konusalım artık arkadasa fikir verelim..

Site içi IM servisi iyi olabilir , aedating de vardı sanırım ve cok hoş bir özellik

kernel ; image host işindenmi bahsediyorsunuz ?
buldum ben scripti fakat fazla özelliği yok .

F

F1R4T

Misafir
ArkadaşGEN yaptım onun yerine crawler. Daha hoş olduğu kanaatindeyim. genede saol ama :)

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
Valla geçenlerde bir forumda 3 tane script yakaladım.
birisini
http://www.saksihatun.com/arkadas/
e kurdum denemek için script in 6-7 tane filan farklı temazı var.
aşk sitesi normal siteler hithapçılar yada eg-zotik sitelre gidebilcek 6-7 arayüz çok mükemmel bi script ama ben üye olunurken en allta güvenlik kodu isteyen bi yer var.
güvenlik resmi yani
o kızmı bir türlü çalıştıramadım.
işlerim yoğun olduğundan en kıza zamanda yapmaya çalışcam.
bence çok güzel bi script.
birde asp olarakta
http://www.haremx.com/
un scriptini vermişlerdi
onuda hemen indirdim
malum zamanı gelince bulamazsın.
:D:D
saygılar

http://www.saksihatun.com/arkadas/ kurulu scriptin lisansı 690$ verdinmi_?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5