İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık - PHP Arkadaşlık Scripti

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SpYTaZz' Alıntı:
bütün özelliklerini kullanabiliyormusun scriptin çünkü her hostingde çalışmıyor :confused:

script lisanssız'mu bari :p başın belaya girmesin ;)

türkiyede böyle bişey olursa ilk bizim yazıcıoglunun önünü temizlerler , orada adam oldukca türkiyede kimsenin bası belaya girmez ( ev kullanıcısı olarak )

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
türkiyede böyle bişey olursa ilk sizin iş hanı önündekileri temizlerler , orada adam oldukca türkiyede kimsenin bası belaya girmez ( ev kullanıcısı olarak )

:D Yatağından alacakları yok bende biliyorum Hosting şirketi şutlamasın diye söledim bir arkadaşımın öle sitesi kapandı :eek:

Bizim orası texas ya :D ayrı bir cumhuriyet polis geliyor dövüyorlar :p bugün cdciler birbirini bıçakladı mesela... crawler olayı gördünmü

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet Yazıcı oğlunun önüne kıl oluyom valla o kadar berbat bi yer yoktur.
adamlar yakana yapışıcak nerdeyse abi cd lazımmı abi diye. biri gelir gülbenergenin uygun-değilsu var alcanmı.
:D
adamlar çakal olmuşlar.
script meselesine gelince valla tam kuramadım. ben ama tam kuranlarda var.
üyelik yerindeki güvenlik kodu istiyo unu çalıştıramadım yani.
saygılar

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bırakında adam işini yapsın :) lisanssızunu falan öm de sorsanız daha iyi olur :)

F

F1R4T

Misafir
valla ya script satacaktım millet yazlık konularına girdi. Bende mi gitsem yazlığa ne yapsam. -) yanlış adresteyiz sanırım eheh

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya konu 1000 den fazla okunmuş , başka türlü okunurmuydu . Her işte magazin olcak biraz. Prim yaptı işte script daha ne ;)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@crawler unlu mu olduk simdi biz :)

hani sanatcilar kavga ediyor arada ariyanlarda konusuyor roportaj filan yapiyorlar ya o bakimdan ...

kolay gelsin ...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl olsa bu scripti alancıkmaz diyerekten kendimi tuttum konudan uzak fekat, artık sanırım birileri kanıp bu scripti almaya teşebbüs edebilir.
dolayısı ile vicdan azabı cekmemek adına

May 25, 2005 Temporary Hold By PayPal Removed ... -$928.00 USD
Jun. 14, 2005 Reversal To Firat Urasli Completed Details -$928.00 USD

firatin gavurları kazıklamak adına "yonja clone" satıyorum diye millete script satışını ardından da bana paypal ile exchange yapma hikayesini pasteliyorum, tabi gavur adam scripti almayınca paypaldan ödedigi parayı geri aldı, allahtan gondermedim, evelkinde 60 dolarmı 60 ytl mi ne gondermisim fırat geri gönderdi ama sanmıyorum ki 928 doları şutlasaydım fırat ortalarda olurdu :)

fıratcım kusura bakma milleti magdur etmene gözyumamam, ayrıca bagırıp cagıracaksın burda ve yanıt vermeyecegim sana. verlecek bir durum yok cünkü..neyse

afiet.

F

F1R4T

Misafir
Kimsenin yalan dümen iş çevirdiği yok, zaten forumda benimle çalışan arkadaşlarda bilirler yaptığım işleri. ikincibahar.com üzerinde gösterdiğim scriptte serap değil. Fazlamesai nedir bilen varsa oralarda da araştırabilirler beni. Hala isteyerek ve bilerek yaptığımı düşündüğün için utanıyorum. Hiçkimseyi bu duruma düşürmesin allah. Bizim arkadaşlıklarımız dostluklarımız parayla satın alınmıyor okan bey. O olayda bir kasıt olmadığını ve sana karşı olan mahçubiyetimide dile getirmiştim.

Senin kendi müşterilerinin makinelerine saldırıp sonra destek parası aldığından mı bahsedelim? Yoksa müşterini kandırıp 500$'a bana üyelik scripti yazdırtdığından mı ? Herşey bu kadar kolay işte..

saygılar

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@F1R4T Kizma ama bu konuyu sen acmissin sen birsey satiyorsun @Darxis satici degil ki ? Katma adamin isini ortaya bence ...

Kolay gelsin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
@F1R4T Kizma ama bu konuyu sen acmissin sen birsey satiyorsun @Darxis satici degil ki ? Katma adamin isini ortaya bence ...

Kolay gelsin.

valla Kernel bak işin magazin yönünü cıkardık biz iş nerelere geldi.. Vay be demekki içime dogmus zamanında dalmışım topice.

ama tartısmaya girmeyeceğim , işlerim var ;)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@crawler bana diyorsun senin de geri kalir yanin yok hani ... Mincirdim yanaklarindan magazin padi$ahi ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5