İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik Pr5 Tekil 3000 Download Sitesi

D

dit

Misafir
Arkadaşlar bugün bir firma talip oldu siteye. Sanırım en son 375 YTL veren arkadaştan biraz daha fazla verecekler heralde. Onun için 400 YTL altında bir fiyat düşünen arkadaşlar kusura bakmasınlar. Hala ilgilenenler ise en geç yarın akşama kadar mesaj bırakabilirler

D

dit

Misafir
Arkadaşlar son teklif az önce 420 ytl olarak alınmıştır ve bu gece son teklifleri alacağız artık bilgilerinize.. Herkese teşekkürler...

D

dit

Misafir
Arkadaşlar biliyorum sizde sıkıldınız ama son bir haber daha vereyim. Şu anda 500 ytl lik teklif var. Açıkartırma bugün biteceğe benziyor. Hala almak isteyen arkadaşlar varsa msn açık. [email protected] bilgilerinize...

D

dit

Misafir
arkadaşlar site satıldı! herkese ilgilerinden ötürü teşekkürler...

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizde iyi bir fiyat vermeyi düşünüyorduk ama site satılmış..
alan arkadaşa hayırlı olsun..

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bizde heyecanlandık. meğer konu 6 yıl önceymiş. Bende direk 2 katını vereyim diyecektim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5