İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sağlık Sitesi

zeus353

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abe siteni çalmışlar www . saglikbilgisi . gen . tr :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsa biraz değiştirir sen sadece bilgileri değil siteyi kompile çalmişın yaw.

hayaletws

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
orası sizi ilgilendiren bir konu değil.
site satılmıştır...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun belli mi olur gün gelir belki senden site alırım. Ama bana söyle olurmu şu siteden aldım diye.

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi kopyalamış satıyor yokmu bi yönetici ilgilensin
bu kadarda gamsız olunmaz açıkca söylüyor

superklip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi siteyi kopyalamış? merak ettim ya... ayrıca yav hayaletws harbiden tüm içerik çalıntı. aceleden keywordler bile yazılmamış

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi siteyi kopyalamış? merak ettim ya... ayrıca yav hayaletws harbiden tüm içerik çalıntı. aceleden keywordler bile yazılmamış

Kafan güzel galiba insan aldığı siteyi araştırmaz mı hiç? hadi araştırmadın forumdaki yorumlarıda mı okumadın neyse aldıysan hayırlı uğurlu olsun.

hayaletws

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
wordpress kurulu, wordpress ücretsiz bir sistem olduğu için herhangi bir yasal işlem yapılamaz ve tüm sağlık siteleri kopya içerikli kaynak aynı yer tek artısı temanın da aynı olması daha fazla uzatmanın bir manası yok açılan konu amacına ulaşmıştır konunun kilitlenmesini talep ediyorum.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress kurulu, wordpress ücretsiz bir sistem olduğu için herhangi bir yasal işlem yapılamaz ve tüm sağlık siteleri kopya içerikli kaynak aynı yer iyisaglik.com'un tek artısı temanın da aynı olması daha fazla uzatmanın bir manası yok açılan konu amacına ulaşmıştır konunun kilitlenmesini talep ediyorum.
Bu nasıl bir mantık böyle, wordpress seo, kolay kullanım gibi konularda iyi olduğu için çoğunlukla tercih ediliyor.Sende siteyi komple kopyalıyorsun sonra bide wordpress site ne olcakki diyorsun.Saçmaladığının farkıdasındır umarım.
Hırsızlık yapmakla, alıntı yapmak farklı şeylerdir. Çaldığının sitenin başka yerden aldığını nereden biliyorsun.Yaptığın emeğe saygısızlıktır

superklip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteyi ben satın aldım ve tüm içeriği sildim. Şu anda tek tek elle yazıyoruz. Kesinlikle yazdığımız konuların kopyası nette yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5