İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Şehir Domainleri - COM NET ORG INFO (YALOVA.NET v.s.)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış arttırma usulü değil teklif usulüdür arkadaşlar, bazıları şahsıma ait bazılarını arkadaşlarımın adına işleri yoğun olduğu için satıyorum. Domainlerin hiçbir yerden banı v.s. yoktur. www.who.is sitesinden veya başka whois sitelerinden kayıt-bitiş v.s. gibi teknik bilgilere bakabilirsiniz. Arttırma olmadığı için buraya tek tek yazmıyorum, makul tekliflerin hepsi değerlendirilecektir. Tekliflerinizi ister buraya isterseniz p.m. yoluyla bana gönderebilirsiniz. genelde directi, name ve isimtescil kayıtlılar. Fiyatta anlaşırsak masraflar bana ait olmak üzere istediğiniz yere transfer edebilirim.
-------------------------------------------------------------------------------------

(NET uzantılı olanlar)

yalova, sirnak, kilis, tunceli

-------------------------------------------------------------------------------------
(ORG uzantılı olanlar)

afyon, amasya, artvin, balikesir, bilecik, bingol, bitlis, burdur, diyarbakir, gumushane, hakkari, igdir, isparta, karabuk, manisa, nigde, sakarya, siirt, sirnak, tunceli, yozgat

(INFO uzantılı olanlar)

kutahya, sinop, tokat

Bunların dışında premium keyword TR den oluşan büyük şehirler mevcuttur.

TRistanbul.com , TRizmir.com , BursaTR.com , TRsehir.com (şehir portalı)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Büyük bir merakla memleketimin ismide vardır diye baktım ama maalesef yok, tamda bu sıralar memleketim adına güzel bir domain arayışı içindeydim, hayırlı satışlar diliyorum.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük bir merakla memleketimin ismide vardır diye baktım ama maalesef yok, tamda bu sıralar memleketim adına güzel bir domain arayışı içindeydim, hayırlı satışlar diliyorum.

teşekkürler yalnız bunlar hepsi değil :) memleketiniz adı nedir? belki bulabiliriz size uygun birşeyler

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
teşekkürler yalnız bunlar hepsi değil :) memleketiniz adı nedir? belki bulabiliriz size uygun birşeyler

Aslen erzincanlıyım, kafamdaki domainlere baktım hepsi dolu görünüyor, yanında uzantılı herhangi bir domain almak istemiyorum, ancak erzincan24.net veya org bu tarzda com olcak diye birşey yok zaten olamazda ihtimal vermiyorum ama en azından .net veya org varsa fiyat teklifi alabilirim.

mustangweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zorla satmıyorsun kardeşim :)
ister 5 ytl verir ister 1 ytl açık artırma yok atış serbest ;)

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
antiTRust evet teklif usulu demişsiniz.. Keşke fiyat belirtseniz minimum diye ona göre verirler..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar min. fiyat deyince benden almadan başkalarına satmaya hatta 1-2 kişiye aynı anda satmaya çalışanlar olabiliyor o nedenle p.m. ile iletişime geçerseniz min. fiyatları bildireceğim.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
balikesir.org satılmıştır. diğerleri hala satılık bilgilerinize.

ISTANBUL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Domain fiyatlarini istanbulv@hotmail adresine gonderirseniz size teklif yollarim. İyi çalişmalar.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manisa.org istenen fiyatı ögrenmem mümkünmü
p.m. gönderdim
yalova.net
50 ytl.
teşekkürler yalova.net yaklaşık bu teklifin 80 katına teklif alıyorum satılmazsa yazarım buraya ama dandik jenerik domainler bile o paraya satılmazken bence 1-2dk nızı ayırıp piyasa araştırması yapmanızı öneririm
Tüm Domain fiyatlarini istanbulv@hotmail adresine gonderirseniz size teklif yollarim. İyi çalişmalar.

şu aşamada teklif almaktayım fiyatlar gelen teklifler neticesinde son şeklini alacaktır. siz verebileceğiniz teklifi gönderin, en yüksek tekliflere satılacaktır domainler

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda arkadas sormus pm gönderdim demissin arkadasa kısıye goremı davranıyorsun anlamıs deılım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi