İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Yüksek Kazançlı İngilizce Flash Oyun Sitesi

mastermax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Games121 - Flash Games

İngilizce flash oyun sitesidir ve günlük ziyaretçisi ortalama 10k+ dır. (2007'nin başından günümüze kadar). Ziyaretçilerin hepsi yabancıdır ve çoğu ABD 'lidir. (ekran görüntüsü)

Sitenin başarısının nedeni, içeriği ve ana hit kaynağı; bazıları dandik bazıları kaliteli hepsi ben tarafından sıfırdan yapılmış olan 25-30 tane flash oyundur. Basit oyunlar değildir, ana sayfadakinleri inceleyin. Oyunların içindeki sitemin reklamları ve sitemdeki oyunlara link veren büyük sitelerden geliyor ziyaretçiler. Arama motorlarından gelenler çok az.

Siteyle birlikte bu flash oyunlar da verilecektir.

Sitenin aylık kazancı ortalama 1000-2000$ arasındadır ama 2008 yılının başında artmaya başaladı. Geçen ay 3000$ kadar kazandırdı. Ondan önceki 2 ay da 2000$'dan fazlaydı. (ekran görüntüleri: 1, 2, 3, 4)

Site server derdi olmadan blogger'da barınıyor. Flash oyun sitesine çevirdim.

Alan adı 2-3 yıllıktır, GoDaddy'dedir ve Pagerank 3 'tür.

Sitenin banlı olduğu herhangi bir yer yoktur.

FİYAT: 30.000 YTL
(flash oyunlar'la birlikte satılmasaydı daha düşük bir fiyat olurdu)
(satma nedenim; başlamak istediğim başka bir projem var)

mastermax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flash oyunlar içindeki linklere tıklayıp gelenler direct traffic diye geçiyor.

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30bin ytl fiyat verenin çıkacağını sanmıyorum.Yabancı forumlarda denemenizi tavsiye ederim.

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yabancı forumlara git direk, türklerin vereceği fiyatın 2 katını vereceklerdir. Sonuçta site için kodladığın bir sürü oyun var.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30000 biraz fazla. Ben şahsen alabilirim, özellikle server masrafı olmaması çok güzel. Alan kişinin siteye flash ekleyememeside cabası. Eğer flash bilmiyorsak aldığımız gibi kalacak. Newsground gibi yerlerde trendler olur. Oyunlar popülerliliğini yitirdiği an hitler düşmeye başlayabilir.

Çok site aldım ve bir yıllık kazancına site almak çok riskli...

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelen kazancıyla yeni oyunlar yaptırabilirsin belirli zamanlarla

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet sen bi forumda gazı iyi yedin birden 30k çektin fiyatı ama kimsenin o kadar büyük bir parayı riske atacağını düşünmüyorum. Yabancı forumlarda dene.

by_wirus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4aylık gelir = site satış fiyatıdır diye bilirim ben... yanlışmıyım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5