İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış başına 1,5 YTL

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana da pm atabilirmisin?

pm gönderildi

pm gonderdim zıpkınım sen ne satarsan ben desteklerim seni hatta uye bile olurum affalite programına :D

tşk dostum ;) pm gönderdim

Bende pm alabilirmiyim.

pm gönderildi

Bende pm alabilirmiyim...

pm gönderildi

tşk arkadaşlar, şu anda başka site daha kabul edemiyorum. fazla iş yapalım derken kontrolden çıkmayalım. hele bir arkadaşlar denesinler, bi şeyler kazanıp kazandırabildiğimizi birlikte görelim, ondan sonra devamı gelecek.

ö.m de de belirttiğim gibi sitedeki telefonlar canınızı sıkmasın, emin olun oradan sipariş kabul etmiyoruz, edecek olsak bile müşteriye, sitenin sağ tarafındaki referer kısmında ne yazdığını soracağız.

verdiğim adresteki bannerları kullanıp salı günü akşama kadar sabrederseniz sevinirim. çünkü normalde güzel satış yapmamıza rağmen tatil zamanlarında müşteriler genelde sipariş vermiyor. (öz. pts satış grafiği yüksek oluyor)

ilgi göstere tüm arkadaşlara teşekkürler. onlardan ricam şimdilik site adresi gizli kalsın. yapılanma tamamlanınca zaten kendim vereceğim adresi.
katılan arkadaşlar, kendi siteleri üzerinden bir defa tıklayıp sitenin sağ tarafındaki referer kısmında kendi nicklerinin gözüküp gözükmediğini bi zahmet kontrol etsin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gelen mailer sayfası calışmıyor sanırım birde 468x60 birkac ceşit olsa iyi olur benim gorduğum bannerlar sayfasında 1 adet 468x60 var genel olarak bu banner çeşidi kullanıldığı icin vede kendim kullandığım icin soyledim ilgilenirsen sevinirim kardeşim;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
çıkan olursa bende bir pm alabilirmiyim belki sadece o ürün için site kurabilirim tanıtım amaçlı(alt site)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gelen mailer sayfası calışmıyor sanırım birde 468x60 birkac ceşit olsa iyi olur benim gorduğum bannerlar sayfasında 1 adet 468x60 var genel olarak bu banner çeşidi kullanıldığı icin vede kendim kullandığım icin soyledim ilgilenirsen sevinirim kardeşim;)

dün akşama kadar site html di, bu ref bilgisini takip edebilmek için mecburen asp ye cevirince bazı yerlerde ilgili sayfanın adresi mailler.htm olarak kalmış, şimdi düzelttim. bunu görmen çok iyi oldu. teşekkürler.

çıkan olursa bende bir pm alabilirmiyim belki sadece o ürün için site kurabilirim tanıtım amaçlı(alt site)

sana başka konu ile ilgili pm gönderdim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
rica ederim gorevimiz :) bu arada 468x60 birkac banner daha yaptırıyomusun ?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi şey daha aklıma geldi, bazı müşteriler mesai saatleri dışında siteyi gezdikleri halde, siparişi daha sonra yani mesai saatleri içinde veriyorlar. o yüzden yarın ziyaretçinin bilgisayarına cookie yazdıracak şekilde siteyi düzenleyecem, tekrar gelirse refiniz kaybolmuş olmasın. başka varsa aklınıza gelen bi şey söyleyin o şekilde yapalım, çünkü ben bu sistemin bu şekilde işlemesini cidden çok istiyorum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde kafama şu takıldı
peki kullanici gittigidiyor.com üzerinden sipariş verirse bunu nasil anliycaz ?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
normalde başlıktaki gibi, 1,5 ytl olarak düşündüm satış başına ama gg üzerine kayabilecek satışlar için 0,50 ytl daha ekleyip bunu 2 YTL yaptım. aslında oran o kadar yok, gün içersinde 20 adet kargo çıkartıyorsak bunların içinde gg ya hiç olmuyor ya da bir iki tane oluyor. bu konuda yapabileceğimi düşündüğünüz başka bir şey varsa söyleyin arkadaşlar. hele sistem iyi bir dönmeye başlasın, hem ürün hem de satış başına yapılacak ödemeler konusunda tekrar ayarlamalar yapılacak. gg üzerine kayacak satışlar konusunda içiniz rahat etmezse bir gün sizi buraya beklerim, müşteri takibini yaptığımız web tabanlı programımızdan, faturalardan, gg üzerindeki panelimizden vs gerçek oranın ne kadar olduğunu, reflerinizin atlanıp atlanmadığını çok açık ve rahat bir şekilde gösterebilirim.

edit: eğer satışlar artarsa ürünün maliyetini 3-5 ytl aşağı çekme şansımız olur diye tahmin ediyorum, o zaman bunu da size ödediğimiz tutara yansıtıcaz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cookie olayı şu anda aktif, çünkü sitemizi bir defa ziyaret edip, 3 gün sonra, 5 hafta sonra hatta 2 ay sonra bile bizi tekrar arayan müşterilerimiz mevcut. (% 95 çalışan kesim). biz her halükarda müşteriyi sitemize sokup sipariş formunu doldurmasını isteyeceğimiz için refere bilginiz kaybolmayacak. en ufak bir hak kaybı olsun istemiyorum, çünkü hem kendime yakıştırmam hem de ben maliyet hesabımı yaptım, bu şekilde sonuçta benim reklamdan zarar etme riskim yok, ama hata yaparsam sizi kaybetme riskim var.
akşamı iple çekiyorum (özellikle pazartesiyi), inş sizlerden satış olurda yüzümüz kara çıkmaz, banner eklediğinize değer.
720*90 bannerımız teslim edildi fakat cümlelerde benim oynamam gerekecek. gün boyu yokum akşama onu halletmiş olurum.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar merhaba,
malesef 2 gün boyunca sizlerden gelen ziyaretçilerden tek bir satış bile gerçekleşmedi, sadece xfatihx adlı arkadaşımızın referansı ile 2 adet sipariş geçilmiş ama onlarda daha ödemeyi yapmadılar. bu arkadaşımız reklamları zaten adsense gibi yerleştirmiş ve en çok ziyaretçiyi o gönderiyordu, diğer arkadaşlarımızdan fazla bir ziyaretçi gelmedi zaten. devam etmek isteyen arkadaşlar üzerinden siparişler geldiğinde ve toplam min 20 YTL bakiyeleri oluştuğunda eft / havale ile ücretleri ödenecektir. (son olarak satış başına 2,50 YTL yaptık)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 gün daha deneyelim %100 hedef kitleye uyan ziyaretçi var halbuki satış olmaması kötü..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, zaten özellikle senin sitenden gelen ziyaretçilere satış olmamasına şaşırıyorum. google dan çok daha anlamsız bir kelimeden gelen ziyaretçi sipariş veriyor ödemesini yapıyor ama senin siteden gelenler bile sipariş vermeden çıkıyor (iki tanesi hariç). dediğin gibi bir bekleyelim. maillerin olduğu sayfaya gidiş az olmuş, anasayfada bir iki düzenleme yapalım, belki değişir bi şeyler...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba,
malesef 2 gün boyunca sizlerden gelen ziyaretçilerden tek bir satış bile gerçekleşmedi, sadece xfatihx adlı arkadaşımızın referansı ile 2 adet sipariş geçilmiş ama onlarda daha ödemeyi yapmadılar. bu arkadaşımız reklamları zaten adsense gibi yerleştirmiş ve en çok ziyaretçiyi o gönderiyordu, diğer arkadaşlarımızdan fazla bir ziyaretçi gelmedi zaten. devam etmek isteyen arkadaşlar üzerinden siparişler geldiğinde ve toplam min 20 YTL bakiyeleri oluştuğunda eft / havale ile ücretleri ödenecektir. (son olarak satış başına 2,50 YTL yaptık)

Benim henüz acelem yok 1 hafta bekleyebilirim. Ama gelişlerin nekadar olduğunu merak etmiyor değilim. Sonuçta sipariş gelenlerin arasından verilecek. Yani ne kadarlık bir ziyaretçi gönderiyor olduğumu merak ediyorum.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar, sitenin root unda stats.asp diye bi dosya var. onu çalıştırın. kimden ne kadar ziyaretçi geldiğini göreceksiniz. daha sonra kendi siteniz üzerinden bannera tıklayarak gelin ve bi sipariş verin. daha sonra yine stats.asp den bakın eğer sizin refinizin karşısındaki ziyaret edilen sayfa kısmınada, siparisler/sip2.....asp gibilerinden bir yazı görünüyorsa sipariş geçilmiş demektir. bende bi kabahat yok demektir, ya bakıyorum bakıyorum bi hata bulamıyorum ama o kadar ziyaretçi gelirde nasıl hiç sipariş vermeden çıkar onu anlamıyorum. biz eski oranlarda satışa devam ediyoruz. sipariş alan arkadaşa tekrar sordum, tel de sipariş alıyormusun diye, çok nadir alıyorum dedi peki dedim soruyormsun sana bahsettiğim referer kısmını, soruyorum ama hep boş diyor. anlamadım gitti. şu anda db yi indirdim tek tek inceliyorum. ziyaretçiyi hem cookie ile hem de session ile takip ediyorum. sessison.timeout u 120 yaptım, ne alakası varsa artık gözden kaçan bi şey olabilir diye.
beyler durum bundan ibaret. isteyenler kaldırsın isteyenler devam etsin isteyenlerde şu siteye şu banner için aylık şu kadar isterim diye pm geçsin bi zahmet. boşa vaktinizi aldımsa özür dilerim hepinizden.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
totalde trinsanrehberi nin 1, xfatihx in iki satışı var ama reklamı bulundurmanız için yeterli değil haliyle. bu konudaki öneri ve tekliflerinizi beklerim. mesela sabit reklam mı yapalım. gönderilen aylık 1000 ziyaretçi başına aylık 12,50 YTL sabit ücret uygun mudur?

(uygun değildir tabikide, ziyaretçi başına 0,012 YTL yapıyormuş :) 1000 ziyaretçi başına 22,50 YTL olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5