İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış başına 1,5 YTL

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir kaç arkadaşımla ortak olduğumuz ve satılabilirliği yüksek, hedef kitlesinin yetişkin hemen herkes olduğu bir ürün için ortaklık sistemi uyguluyoruz. şu anda basit bir affiliate sistemi olduğu için çok fazla site kabul etmek istemiyorum. affiliate sistemi için şu anda var olan müşteri bilgilerini tuttuğumuz veritabanına sadece bi refid alanı ekledik, siteye girişte session ile ref id tutuluyor ve satışa dönüştüğünde ilgili alana referer diye kaydediliyor. yani gelişmiş bir ortaklık sistemi değil. sisteme üye olanların girip satışlarını kontrol edebilecekleri online bir panel, hali hazırda bir sözleşme vs malesef şu anda yok. o yüzden sadece bana güvenenler başvursun. siteye gelen 400 ziyaretçiden ortalama 20 adet sipariş alıyoruz. yani 100 ziyaretçi gönderirseniz 5 tane satılma ihtimali var. ortaklık paneli hazırlanana kadar, satışlarını merak edenler 2-3 günde bir pm atarak satışları hakkındaki bilgileri öğrenebilirler.
satış başına 2 YTL (0,50 YTL de oluşabilecek genel bir kaybı önlemek için, bu kaybın nerden kaynaklanabileceğini anlaştığımız arkadaşlara söyleyecem) şu an için 5-6 siteyi kabul edecem sadece )
günde 10 satış, 20 YTL * 30 = ayda 600 YTL, google bile vermez size bunu ;)
not: satışın zorluğu, bir ziyaretçiyi bir arkadaşlık sitesine üye yapmak kadar hatta daha kolay diyebilirim.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim için neyin satıldığı önemli.

Sizinle çalışmayı isterim. Fakat ürün yada hizmet olarak neyin satışı yapıldığı benim için önemli. Bu konuda beni bilgilendirirseniz teklifinizi değerlendireceğim.

Saygılarımla

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet zıppkın neyin satıldıgını soylersen iyi olur. heleki absürt kategorisinde birşeyse çok iyi olur. emin ol çok iyi ziyaretçi gönderirim. absürt kabul etmiyorsan zaten olmaz :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Zıpkın merhaba. Acaba satışlailgili ban da bir pm gönderebilir misin ? Eğer satılan ilgi çekici birşey ise ve kullanacağımız bannerlar da etkili birşey ise iyi ziyaretçi gönderebilirim... onun için pm bekliyorum.

Kolay gelsin...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginiz için teşekkürler, pm gönderdim...

PM gönderdim
Bir eleştiri yapmak istiyorum (eleştiri değil istek) En üstte telefon numarasını öne çıkartıyorsunuz bu durumda satış ortağınızdan gelen kişi telefonla size ulaştığında bizim hiçbir karımız olmayacak; telefonla gelen kişiye illa ki nereden duydunuz yada sitemize nereden geldiniz diye MUTLAKA soruluyor diyorsanız ve bu oluşan bilgi de hesaba alınıyorsa sorun yok.

ama aksi sözkonusu ise telefon numarasının o kadar öne çıkartılmasını istemiyorum. bu durumu bireysel olarak şu şekilde çözmem mümkün mü?

Ben bannerlarınızı koyduğum siteden bir ara siteye ziyaretçi göndereyim o ara sitede sizin anlatımlarınızı aynen kullanayım (ama telefon numarası olmadan) sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayın deyip o tıklamada ref göndereyim ama direk satış sayfanıza gönderme yapayım

ne diyorsunuz?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,
telefon no ile ilgili bir sıkıntı olmaz, çünkü sitenin son halini bize gelen telefonlar sonucu oluşturduk. telefonda sorulan her soruyu, sitede biz kendimiz sorup kendimiz cevaplandırdık, bundaki amaç gelen telefon sayısını düşürmekti aynen öyle de oldu, diyelim ki, müşteri yine de bizi aradı, telefona bakan arkadaşımız, onu sitedeki sipariş sihirbazına yönlendiriyor, yani direk sipariş almıyor. eğer müşteri inat etti diyelim, illa telefonda sipariş verecek, o zaman da url deki referans numarasını veya başka bir şekilde referans ı emin olun isteriz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zırdeli;280361' Alıntı:
evet zıppkın neyin satıldıgını soylersen iyi olur. heleki absürt kategorisinde birşeyse çok iyi olur. emin ol çok iyi ziyaretçi gönderirim. absürt kabul etmiyorsan zaten olmaz :)

malesef :(

Zıpkın merhaba. Acaba satışlailgili ban da bir pm gönderebilir misin ? Eğer satılan ilgi çekici birşey ise ve kullanacağımız bannerlar da etkili birşey ise iyi ziyaretçi gönderebilirim... onun için pm bekliyorum.

Kolay gelsin...

pm gönderdim

link ve ne satıldığına dair pm alabilir miyim?
pm gönderildi

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zıppkın kardeşim çalışmalarında başarılar kolay gelsin. umarım sende senin üyelerinde hakettiklerini alırlar. bende normal site yapıyorum artık.o zaman senle iletişime geçerim. tabi hala teklifin geçerli olursa :)
Saygılar herkese.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu arada yeni banner lar için başlık açıyorum, pazartesi ye inş. banner lar da bitmiş olur.
(zırdeli, temennilerin için tşk :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilginize teşekkürler arkadaşlar, pm ler gönderildi. forumdan bir arkadaşla 4 farklı boyutta banner için anlaştık. gece teslim edecek inşallah.

bu arada belirtmeyi unuttum, bazen tek bir müşterimizin referansıyla 10 adet birden satılabiliyor. eğer sizin referansınızla gelen bir müşteri, sipariş verip, daha sonraki zaman diliminde kendisi veya onun referanslarının tekrar sipariş vermesi durumunda, adet başına 1 YTL daha ödenecek.

sonuç itibari ile kazançlar şu şekilde.
tekli paket alımında 2 YTL,
ikili paket alımında 3 YTL ödenecek, (ikili paket indirimli olduğu için
daha sonra aynı müşteriye satış yapılması durumunda
tekli paket için 1 YTL,
ikili paket için 1,5 YTL ekstradan ödenecek

önümüzdeki günlerde, ürün fiyatının %22 artması durumu söz konusu, fiyat arttığı takdirde ödenen ücrette tekrar belirlenerek artırılacaktır.

şimdilik son iki site daha kabul edilecek. sistem oturduğunda yeni siteler kabul edeceğiz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bannerlar bitti, forumdan deeper arkadaşımız 1 saat içinde 4 tane bannerı 2 şer versiyon halinde teslim etti. banner yaptıracaklara tavsiye edilir.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bilgi vericem, şu an çok yoğunum

bu arada ödeme tarihleri bi şey şimdilik yok, ne zaman isterseniz o zaman ödemeniz yapılır (işbank kullanıyorsanız, min tutar yok, başka bir banka ise min 30 YTL olunca ödeme yapılır.)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pm gonderdim zıpkınım sen ne satarsan ben desteklerim seni hatta uye bile olurum affalite programına :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5