İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış başına 1,5 YTL

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zıpkın bir pm de ben alabilir miyim ?

Eğer olursa sisteme yerleştiririz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ürünü ön plana çıkarmanızda yarar var, ve kuru yazılarla pek kimse ilgilenmez...

özellikle yaptığı etkiler büyük büyük puntolarla ve ürün resmide göz önünde bulundurularak bence satışları bi nebze arttırabilirsiniz...

biraz okudum faideli işe yarar bir şey gibi duruyor, ama dediğim gibi biraz daha görsel yaklaşırsanız olaya daha iyi olur...

mesela konu ile ilgili bir flash hazırlanabilir ürünü kullanmış bir kaç kişi ile sohbet nasıl kullanıldığına ve nelere dikkat edilmesi gerektiği belirtilen bir flash yada video kayıt bunuda sitenin güzel bir yerine koyarsan hem görsel hemde sesli insanlara ulaşabilirsiniz...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ürünü ön plana çıkarmanızda yarar var, ve kuru yazılarla pek kimse ilgilenmez...

özellikle yaptığı etkiler büyük büyük puntolarla ve ürün resmide göz önünde bulundurularak bence satışları bi nebze arttırabilirsiniz...

biraz okudum faideli işe yarar bir şey gibi duruyor, ama dediğim gibi biraz daha görsel yaklaşırsanız olaya daha iyi olur...

mesela konu ile ilgili bir flash hazırlanabilir ürünü kullanmış bir kaç kişi ile sohbet nasıl kullanıldığına ve nelere dikkat edilmesi gerektiği belirtilen bir flash yada video kayıt bunuda sitenin güzel bir yerine koyarsan hem görsel hemde sesli insanlara ulaşabilirsiniz...

yorumlar için teşekkürler, şu ana kadar amatörce yürüyüyorduk ama bu haftadan itibaren inşallah çok daha planlı bi şekilde işi büyüteceğiz ve önerilerini dikkate alacacağım. şu ana kadar ki affiliate denemeleri pek başarılı olmadı. o yüzden affiliate olarak değilde aylık sabit fiyat üzerinden banner reklam anlaşmları yapacağız önümüzdeki günlerde. (forumdan bir arkadaşımızın ödemesini fırsat bulupta hala yapamadım, yarın yapacağım ödemeni bilgin olsun ;) )

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alla allaaa, konuyu kim hortlattı yahu :p
affiliate olayı pek başarılı olmadı malesef. yani pek bi şey kazandırmadı kimseye o yüzden askıya alındı ve şimdilik sadece bazı sitelere reklam verme ve konu ile ilgili site satın alma yoluna gidiyoruz (ürün bi zayıflama ürünüydü, herbalife, aloverea tarzı yani network marketing dedikleri gibi bi şey değil, yerli bi ürün.). ilginize teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5