İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Haziran Odemeleri

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo haziran odememin yollanacagına dair teşekkur maili geldi..
Haziran ödemeleri icin mail alan varmı baska ?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olsada kimse yazmazzzzzz benim trafik maili geldi güya hiley papmışım halbiki hile bana çook uzak bir kelime :) ne yapalım hile yapanlar sağ olsun kısacası bu bu ay 0 elde var 0

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada ödeme maili geldi ama ondan önce başka bir mail daha geldi :)

Hello,

An audit of your traffic showed that it was not converting for our advertising partner's sponsors and per our agreement with them we could not accept it. A detailed examination of your traffic showed that it was not natural. Our parking program can only accept natural traffic. This is defined as type in or search engine query generated traffic. Traffic from paid sources, pop up or pop under software or any promotional source is not accepted.

Because it was not converting for our advertising partner's sponsors we have had no choice but to decline future traffic from your domains. We will issue you a payment for your June earnings and you may continue to list your domains for sale.

Please let me know if you have any other questions. I'll be happy to answer them.

Best regards,

Jay Finnan
Director of Customer Relations

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi bari geçen ay paranı yollayacaklar en azından...

M

muziklist

Misafir
benimde 35euro fln vardi paypal i isaretlemistim daha ses cikmadi ne trafic nede odedik diye :)

B

baybars

Misafir
Thank you for participating in our Paid Domain Parking Program.
Please find the evaluation of banner clicks as a result from
your parked domains of last month in the following:

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim silinen paralar hakkında jay diğe biri benle iletişime geçti 2 gün oldu mail geleli yani mailde sedo departman yetkililerinin seninle iletişime geçmemi ve siten hakkında bilgi almamı istiyorlar sitenin trifiği hakkında bilgi fln istediler cevap yolladım ses yok hesabım sıfırlandı ama tekrara yükselişe geçti şimdi allah bilir gelecek ayda bu hesabı tekrar silerler anlamadım gitti yaws bari bi cevap yassaydı ne diyorlar??

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ed ile görüş sen arkadaşım, en kafa adam o yinede benden söylemesi. Başlarım Jay'e, ben Ed'le konuştum anlaştım 2 ay önce lavuk gelmiş bana mail atıyor hala yok natural trafik yok bilmem ne :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenan56' Alıntı:
benim silinen paralar hakkında jay diğe biri benle iletişime geçti 2 gün oldu mail geleli yani mailde sedo departman yetkililerinin seninle iletişime geçmemi ve siten hakkında bilgi almamı istiyorlar sitenin trifiği hakkında bilgi fln istediler cevap yolladım ses yok hesabım sıfırlandı ama tekrara yükselişe geçti şimdi allah bilir gelecek ayda bu hesabı tekrar silerler anlamadım gitti yaws bari bi cevap yassaydı ne diyorlar??

[email protected] bi turkle konus bence.

M

muziklist

Misafir
benimde bi hesapta 35euru vardi aylar onceden kalma 1tek bile hile yok hesabima giremiyorum suan şifre tanımıyor şifreyi unuttum yaptıgımda boyle bir kullanıcı adı yok diyor. Diğer eski hesabima giriyor delircem mail de atmamışlar hiçbirşey yok.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanitarium' Alıntı:
Hello,

An audit of your traffic showed that it was not converting for our advertising partner's sponsors and per our agreement with them we could not accept it. A detailed examination of your traffic showed that it was not natural. Our parking program can only accept natural traffic. This is defined as type in or search engine query generated traffic. Traffic from paid sources, pop up or pop under software or any promotional source is not accepted.

Because it was not converting for our advertising partner's sponsors we have had no choice but to decline future traffic from your domains. We will issue you a payment for your June earnings and you may continue to list your domains for sale.

Please let me know if you have any other questions. I'll be happy to answer them.

Best regards,

Jay Finnan
Director of Customer Relations

Bu mail başka kimseye gelmedi mi?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kazanç 2 gündür artmıyor parking den atmış şerefsizler. Bende maili önemsemeyip cevap bile atmadım. Ed'e mail atıcam hemen sende at arkadaşım.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanitarium' Alıntı:
Benim kazanç 2 gündür artmıyor parking den atmış şerefsizler. Bende maili önemsemeyip cevap bile atmadım. Ed'e mail atıcam hemen sende at arkadaşım.
sana attıkları mailde zaten yazıyor bu dediklerin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5