İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Hesapları Kapatıyor!

B

baybars

Misafir
Bir arkadaşımdan SEDO' nun hesapları kapatacağını duydum.

Arkadaşımın Almanya'da yaşayan ve SEDO'da çalışan bir tanıdığından
"SEDO'nun hesapları ay sonu itibari ile kapatacağını" duymuş! Ne kadar doğru bilmiyorum. Felaket tellalığı yapmak istemem ama son birkaç aydır SEDO bitti diyorduk. Haber doğruysa artık üstüne kasalarla gazozda içsek soğuk suyun altına da girsek fayda etmez. Hepimize geçmiş olsun...

Yeni ufuklara yelken açtım elvada SEDO seni sevmeye başlamıştım... :(

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sitede 15 dil olcak diyor daha sonra forum üyelerinin bilgi aldıgı kaynaklar kapancak diyor..
beklemekten başka çaresi yok kimsenin :)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben böyle birşey olucağını hiç zannetmiyorum. Hilenin kökünü kazıdılar, en çok kazancı bizden sağladıklarıda kesin çünkü en düşük tıklama başı ücret Türkiye'nin herhalde. Türkçe dil desteği koyarak reklam verenlerin paralarının boşa gitmeside baya azaltıldı. Ben ortada pek sorun göremiyorum.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paramı ödesinde ondan sonra ne .x. yiyicekse yesin ;)

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Way be sedodamı gidiyor. Halbuki çok güzel bir sistemi vardı.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gitmez yaa nereye gidiyor olurmu öyle şey :)

B

baybars

Misafir
komsunet' Alıntı:
paramı ödesinde ondan sonra ne .x. yiyicekse yesin ;)

Doğum günün kutlu olsun. Benim de hüzün günüm oldu ya neyse :p 60 € da benim var bu ay. Bakalım hayırlısı olsun.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bişi olmas ya harala urele kuru gurltu bunlar aklınız kesiyormu sedo gibi bir sitenin kapanacağına

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
bişi olmas ya harala urele kuru gurltu bunlar aklınız kesiyormu sedo gibi bir sitenin kapanacağına

Sedo kapanmayacak arkadaşım Türkiye'nin hesabı kapanacakmışş mışşş :)

A

AqiA

Misafir
Turkiyenin hesabı kapanacakmış'da değil.
Parking olayı kalkacak.
Inşallah kalkar. O zaman para kazanmanın ne kadar zor oldugunu bir kez daha görürüz. Diğer forumda'da yazdım zaten. Türk'lerin sedo'yu duyması ve son günlerde Sedo'nun gündemini oluşturmamız bu durumda pay sahibimidir tartışılır.

B

By-e

Misafir
Ya ilk defa bu ay sedo bana mail atmadı ne onay nede istatistik maili. Size geldimi ?

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sedomu kapanıyor , Türkiyeyemi kapıyor yoksa parkingmi kapanıyor. Herkes bişiler yazdı. Bakalım hangisi doğru.
Al bendende birtane sedo kapanmıyor, sedodaki çalışanlar azaltılacakmış. :D

B

baybars

Misafir
MadDriver' Alıntı:
Arkadaşlar sedomu kapanıyor , Türkiyeyemi kapıyor yoksa parkingmi kapanıyor. Herkes bişiler yazdı. Bakalım hangisi doğru.
Al bendende birtane sedo kapanmıyor, sedodaki çalışanlar azaltılacakmış.

Harbiden heee ne oldu öyle yaaa "sakallı bebek" hikayesine döndü bu yaaa :) Türkiye mi yoksa köktenmi kapanıyor bende bilmiyorum...

* Sakallı bebek: Yaşı 30 un üzerinde olanlar bilir. Tan gazetesinin asparagas bir heberiydi ben 12 yaşındaydım ne tırsmıştık o gün heeee :)

Ondan öncede Kasımpaşa Canavarı vardı :) Hey gidi o günler hey. Yaşlandım galiba... O zaman bana büyünce sedo'dan para kazanacaksın deselerdi her halde sedo'yu Tophane' de para dağıtan bir kabadayı filan sanırdım...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baybars' Alıntı:
Harbiden heee ne oldu öyle yaaa "sakallı bebek" hikayesine döndü bu yaaa :) Türkiye mi yoksa köktenmi kapanıyor bende bilmiyorum...

* Sakallı bebek: Yaşı 30 un üzerinde olanlar bilir. Tan gazetesinin asparagas bir heberiydi ben 12 yaşındaydım ne tırsmıştık o gün heeee :)

Ondan öncede Kasımpaşa Canavarı vardı :) Hey gidi o günler hey. Yaşlandım galiba... O zaman bana büyünce sedo'dan para kazanacaksın deselerdi her halde sedo'yu Tophane' de para dağıtan bir kabadayı filan sanırdım...
Zeynepkamil Hastanesin de doğmuştu galiba :p

Bu sakallı bebek bizim Sedo'daki ED amca çıktı.

B

baybars

Misafir
bedavaonline' Alıntı:
Zeynepkamil Hastanesin de doğmuştu galiba :p

Bu sakallı bebek bizim Sedo'daki ED amca çıktı.

Valla hocam hatırlamıyorum hastanesini ama resminide yapmıştı lauklar bayağı korkmuştuk çocuk aklıyla.
Ed'e yakışır :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benim clik oranlarımın hepsi 0 gözüküyor. Ve hesabımda 0 lanmış. Ödemede yapılmıyor. Demekki birşeyler oluyor :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sedodaki domainlere grince "exiting" diyor. Bu herkeste oluyormu yoksa banamı özel :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5