İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo kasım kazancı ödeme onayı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-4 gün içinde sedo ödeme onayının gelmesi gerekir. sanırım bugün banlanan hesaplara mailler gitmis. onay, trafik, ban maili aldıysanız buraya yazarsanız sevinirim.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ay aynı heyecan ploop. Hiçbir şey kaybetmiyorsun heyecanından :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konu açısımda da ilk cevap veren sen oluyorsun. sedo ilk askım napeym :)

D

Dot Net

Misafir
1.5 yıllık hesabım bugun banlandı. ilk defa 100$ alacaktım sanırım bu yuzden banladı sedo. %100 google hıtıydı çünkü hiçbiryerde linkim yoktu :(

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim hesap devam ediyor. Traffic maili de gelmedi. Büyük ihtimalle istemeyecekler. Cünkü gecen ayin domainleri parkta.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay iki domain aldım sedodan züper hesaplı .
LLL domainlerde.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende hala banlanmamışım :) bişi sormak istiyorum banka havalesi ile alcam odememi herhangibir bir mail yolluyormu sedo sorumun sebebi mail adresim suan parkta olan domainim uzerinde olduğu icindi cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkurler

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende hala banlanmamışım :) bişi sormak istiyorum banka havalesi ile alcam odememi herhangibir bir mail yolluyormu sedo sorumun sebebi mail adresim suan parkta olan domainim uzerinde olduğu icindi cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkurler

Ödemeler kabul oldu ödenecek diye mail yolluyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
mail adrese ulaşmaz ise odemeyi yapıyormu yinede ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz hala sedomu kullanıyorsunuz. :) ya sedo işini biliyor ya. her önüne geleni atıyor gene sedodan vazgeçmiyorsunuz bravo valla sedoyu yeter zengin ettiğiniz, adamlar yatıp kalkıp türklere dua ediyordur. :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz hala sedomu kullanıyorsunuz. :) ya sedo işini biliyor ya. her önüne geleni atıyor gene sedodan vazgeçmiyorsunuz bravo valla sedoyu yeter zengin ettiğiniz, adamlar yatıp kalkıp türklere dua ediyordur. :)
valla 1 hesabım var 2004 subatından beri. o banlanınca bırakacağım sedo'yu. son çırpınıslarım :(
not: ödeme onayı yarın gelecek sanırım.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Benimde 2000 yilinda acilmis bir hesabim var. Allah a sükür sorunsuz gidiyor. Sedo yu secmemin nedeni domaini ayrica yüksek fiyata satabiliyorum. Diger parkinglerden cok cok daha fazla gelir elde ediyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
valla 1 hesabım var 2004 subatından beri. o banlanınca bırakacağım sedo'yu. son çırpınıslarım :(
not: ödeme onayı yarın gelecek sanırım.

ploop hala gelmedi mail felan, ödemede sadece paypal seçtim başka bişi yapmam gerekiyomu, hesap ayarları vs.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
payout limitini de ayarla. eğer kasım ayında 50$ kazandıysan, ödeme limitin 250$ ise ödeme alamazsın. paypal için en az miktar olan 20$'a ayarla gitsin.

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
payout limitini de ayarla. eğer kasım ayında 50$ kazandıysan, ödeme limitin 250$ ise ödeme alamazsın. paypal için en az miktar olan 20$'a ayarla gitsin.

ploop bu saatten sonra hesap kapama olabilirmi sedoda?yoksa kapicagını kapamışmıdır şimdiye kadar?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5