İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Nisan Ödemeleri Onaylandi

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işbankası bana ödeme gelmemiş hala :eek:
beklemedeyim..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankasından ödeme aldım ilginç sana neden gelmemiş. € gelmiş YTL çevrilip vadesiz ytl hesabına geçmişler.

banka ile görüştüğümde muhasebe havuzunda toplanıyor ve bazı zamanlarda manuel işlem yapılması gerekebiliyor demişti. istersen şuben ile bi irtibata geç.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankası ödeme alan varmı?
Hala hesapta göremiyorum paraları..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amanda aman artık bu baslıkların altında sizlerle olacagım heralde :D iyi para veriyor banlamassa insallah.

gelecek ay görüşürüz :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende seneler sonra tekrardan başladım %100 google hitiyle , maşallahı var.
Umarım bir sorun çıkmaz.

Domainimi soldaki '' High Traffic '' kısmında nasıl listeletebilirim ?

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger topdomain kategorisinde ise o zaman listeletebilirsin. Onun icinde car.com auto.com gibi domaininin olmasi lazim

merlin .: sana birşey sormak istiyorum aramızda sedodan banlanmıyan tek kişi sensin heralde sormak istedigim hitlerin hepsi yabancımı veya aldığın para xxx haneyi geçmiyomu bunu nasıl başarıyorsun bizleri aydınlatırmısın:)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sedoda parktan biriken yüksek meblağıyı o geliri elde ettiğimiz siteyi satarak garantiliyebilirmiyiz ?

Hitler tamamen arama motoru.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merlin .: sana birşey sormak istiyorum aramızda sedodan banlanmıyan tek kişi sensin heralde sormak istedigim hitlerin hepsi yabancımı veya aldığın para xxx haneyi geçmiyomu bunu nasıl başarıyorsun bizleri aydınlatırmısın:)

Kac senedir ayni sedo hesabiyla kullaniyorum ben bile unuttum. Sanirim 6 yil oldu. XXXX li haneler dahi aldim.
Sedo dan banlanmamak icin en büyük etken basta adamlarin dili olan Almancayi konusmak.
Yabanci hitlerimde var türk hitlerimde. Ama sedo dan banlanmamak icin ne yapmaliyiz diye bir baslik acmistim. Oradan detaylari okuyabilirsin.

Sedoda parktan biriken yüksek meblağıyı o geliri elde ettiğimiz siteyi satarak garantiliyebilirmiyiz ?

Hitler tamamen arama motoru.

Siteyi satipta parking parasini alamayanlari da gördüm. Garantileyemezsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5