İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo paypala ödeme yaptı

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun arkadaşlar sedo park ödemesini yolladı.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende aldım şu 2 aydır çok geçiyor ödemeler, inşallah ilerde sorun yaşamayız.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu bölmek gibi olacak ama ödemesini Garanti YTL hesabına alan arkadaş varsa, hesaba geçerken kesinti sözkonusu imiş 17 € gibi miktardan tam emin değilim, bilen varmı?
Öyle ise gidip bir Euro hesabı açtırmak daha mantıklı

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu bölmek gibi olacak ama ödemesini Garanti YTL hesabına alan arkadaş varsa, hesaba geçerken kesinti sözkonusu imiş 17 € gibi miktardan tam emin değilim, bilen varmı?
Öyle ise gidip bir Euro hesabı açtırmak daha mantıklı

garanti ye sedodan euro ödemesi kesintisiz gelmesi gerekli, yani bana böyle geliyor
tabi miktara göre değişirse bilemem

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajıma dikkat ederseniz, Sedo'nun Euro ödemesini Garanti YTL hesabına alan arkadaşlardaki durumu sormuştum, genede teşekkürler ;)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haha benimde 1.5 sene önce açtığım dandik hesapta biriken 23€ gelmiş bu gün. bi dahaki ödemeyi 2008 de almak üzere :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Debeloper YTL hesaba benim bilidiğim kadarıyla gelmez.Çünkü ödemeyi € olarak yapıyo YTL hesaba para gelmez.Euro hesap açtır bu çok basit açtırması.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelmez değil, YTL hesaba para geliyor da Garanti sanırım bu Euro gelen ödemeyi YTL hesaba geçerken tam bir bilgim yok ancak epey bir para kesiyormuş, o miktari öğrenmek istedim de bulamadım henüz :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar paypal ödeme konusunu böldüğüm için özür dilerim.
Sorunu hallettim 5 yıldır internet şubesi kullanıyorum ama o kadar salaklık var ki internet şubesinde 1 tık ile Euro hesap acabileceğimi bilmiyorum, hallettim euro hesabımı ekledim teşekkürler.
Konuyu böldüğüm için tekrar özür dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5