İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO'cular ay sonu geldi anlatın bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar adamlar heray yollamıyor mu parayı niye böle bi anda gaza geldiniz ki yollamazlarsa yaparsınız bu dediklerinizi

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al işte tam türk işi protesto, ondan sora nie türklere kötü gözle bakıorlar dioruz :)

M

MrManson

Misafir
emuzzik ilk önce yazılanları oku . ozaman kimse haksızlığa ses cıkarmasın , ses cıkarıncada "türk" olsun öylemi ? bana haksızlık yapıldımı ben aklımdan hatta ucundan gecen herşeyi yaparım , acımam :) sana bi gün haksızlık yapıldıgında sen kendi bildigini okursun ok ..

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav tamam anlıyorum küfür edin herşeyi yapında yani ne demek bu tahribat :) yoksa haksızsınız demiyorum arkanızdayım ama dağ başı gibi olmaz yani

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar sakin olun yaw :)

Herkese bu uyarı mailini atıyorlar ki bana kalırsa bu mail biraz kullanıcıyı ölçmek için yollanıyor.. Yani hile yapılsada yapılmasada sizi takip ediliyorsunuz havasına sokmak istiyorlar bence..

M

MrManson

Misafir
emuzzik ; bisi yapıcaksak kökten halledelim :)

Majestik ; sedo ile gecirdigim ilk ayım bilemiyorum ama umarım dilediginiz gibidir. 553 bosu bosuna gitmez isallah. Ödeme yapmazlarsa haklı olarak bi yol takip edeceğiz daha önce böyle bir şey yapmadım , başıma ödememe gibi bir olayda gelmedi ( aff nin çek postada kayboldu hikayesi dışında ) saçma gelirdi ama insanın basına gelince ishte..
ayrıca uzun zamandır icq da konusmuoz ilkay :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu mailin tüm hesaplara gelmedigi kesin arkadaslar..
Mesela benim sedo'da 3 ayrı hesabım var.
Birinde : 750 € felan var. Bu hesap icin mail gelmemis. Cunku gecen ay 544 € Ondan önceki ay'da 476 € kazanmıstım o hesaptan.. Dolayısıyla önceki aylarda kazanc sagladıgınız hesaplarda cok fazla bir artıs olmadıgı surece yazmıyorlar.
Diğer 2 hesap icin gelmis mail.
O Hesapları Aralık ayının sonuna dogru acmıstım. Birisinden 79 € diğerinden 25 € kazanmıstım.
Bu ay ise bu hesapların birisinde 510 € diğerinde ise 170 € var. Bu iki hesap icin mail gelmis. Dün gece yazdım birseyler. Verirserse verirler. Vermezlerse canım saolsun..

M

MrManson

Misafir
vegas-national a 201$ verdiler en son 1 haftada 3 tane offer geldi ama sedo click leri ödemesse bunuda ödemez ! o yüzden satmıyorum onlardna gelicek hayır putlardan gelsin

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
MrManson' Alıntı:
vegas-national a 201$ verdiler en son 1 haftada 3 tane offer geldi ama sedo click leri ödemesse bunuda ödemez ! o yüzden satmıyorum onlardna gelicek hayır putlardan gelsin
Domain satıslarından gelen paraları kesinlikle ödüyor. Yani sanırım . Gibi yani :)
Ben hic satmadımda satan arkadaslar oldu..

M

MrManson

Misafir
2 hafta once absürtlinkindex i sattım ama adam sedo üzerinden almadı whois cekmis mail attı. 50 dolar komisyonmu kestircez bide demezmi :)

arkadas :
bişi fln kılıf bulur bunnar ödemeyi yapmazlar domaini geri isteyin derler alan adamda beni bağlamaz der olan yine bize olur :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sattım dün domain. yani dün işlemler bitti. işlemler 5 gün sürdü ve dün tamamlandı. bakalım para ne zaman gelecek....

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslar benim arkadasim toplist100.org u satti 700 dolara,1 ay sonra geldi para iciniz rahat olsun.

Saygilarimla.

M

MrManson

Misafir
700 dolar para cok iyi vermisler :)

ya normalde ödüyormu değil sorunumuz b maili attıktan sonra adamlar hesabı fln kapamasınlar kendince işler yapıp arada gitmesin diorum..
bekleyeme devame edicez böle giderse napalım

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bencede icin rahat oLsun Bond :)
Satarsan aLırsın parayı. Önemli oLan parking'deki para.. 700 € az paramı bea :) Yollarlar umarım. Yollamazlarsa sıkılırım, daralırım, bunalırım ;)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
MrManson' Alıntı:
700 dolar para cok iyi vermisler :)

ya normalde ödüyormu değil sorunumuz b maili attıktan sonra adamlar hesabı fln kapamasınlar kendince işler yapıp arada gitmesin diorum..
bekleyeme devame edicez böle giderse napalım
Bence satışı onayla.. Bu adam gercekten domain satmak icin burada derler :) Yani öyle dusunurler. Hem bu süreç senin icin maceralı gecer.. Baktın attılar maillesirsiniz felan. Arkadas oLursunuz.. :D Bende kendi domainlerime teklifmi versem 50 $ lık ne yapsam :)

M

MrManson

Misafir
ya onaylıcamda işin şu yonu var ben satarsam o domaini linkleri kaldırcamzate kaldırdım bu lavuklar mail atınca ,adam hitsiz sayfa alıcak :)
neyse onaylıyım nabim bende gece senin gibi düsündüm öyle düsünürler fln ama sonra vazgectim.

M

MrManson

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Bencede icin rahat oLsun Bond :)
Satarsan aLırsın parayı. Önemli oLan parking'deki para.. 700 € az paramı bea :) Yollarlar umarım. Yollamazlarsa sıkılırım, daralırım, bunalırım ;)

olm sana mail atmamıslar mail atmadıklarına yapıor adamlar 15-17 arası hemen sen ağlama bosuna :D

ama yinede sedosucks olursa senide aramızda görmekten mutluluk duyarız maksat eğlence heueh

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
MrManson' Alıntı:
olm sana mail atmamıslar mail atmadıklarına yapıor adamlar 15-17 arası hemen sen ağlama bosuna :D

ama yinede sedosucks olursa senide aramızda görmekten mutluluk duyarız maksat eğlence heueh
Kim diyor bana mail atmamıslar diye..
3 hesaptan 2'si icin atmıslar. Bir tanesine atmamıslar..
3 hesapta toplam çook para var. Mail gonderdikleri 2'sinde 700 € var. Mail gonderilmeyen tek hesapta 700 €'dan fazla var. Ama o hesapta 3 aydır kazaniyorum. Kazancım normalde yuksek o hesapta. Diğerleri biraz anormal gelmis adamlara. Cunku gecen ayın son gunlerinde acmıstım o hesapları ve optimizasyonlar tamam degildi. :)

M

MrManson

Misafir
her türlü indiricen sen 700eur en iyi ihtimal 1400 - 2.5 milyar

biz napalım peki sildiler 553 ü bi kalemde :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
1 milyar borcum var. O Borç olmasa pek problem degil. 750 € yetiyor. Hatta fazla bile. 500 YTL Maaş ile calısan bir adama neden yetmesinki :D Ve neden fazla gelmesinki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5