İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO'cular ay sonu geldi anlatın bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

MrManson

Misafir
sana gelmemiş bişi olmaz giren bize girdi ne güzel parayı napcağımı bile hesaplamıştım , 2006 worldcup icin almanyaya gidicem büyük ihtimalle eğer ödememe gibi bir durum olursa orda 4-5 sağlam arkadas var onlarla konusup binada orta ölçekli tahribat yapmayı düşünücem sanırım.. ciddi ciddi

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MrManson' Alıntı:
sana gelmemiş bişi olmaz giren bize girdi ne güzel parayı napcağımı bile hesaplamıştım , 2006 worldcup icin almanyaya gidicem büyük ihtimalle eğer ödememe gibi bir durum olursa orda 4-5 sağlam arkadas var onlarla konusup binada orta ölçekli tahribat yapmayı düşünücem sanırım.. ciddi ciddi

Uçmuşsun biraz :)

B

besturk.net

Misafir
arkadaşlar sedoya attığınız savunma maillerini yazarmısınız buraya bu gidişle bizede lazım olcak :) Benim ing. de iyi değil walla garanti silerler

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ödemezlerse bana ödemezler merak etmeyin sizin hesaplarınıza ben yaptım diye size de bişey yapmazlar

M

MrManson

Misafir
ciddi ciddi düsünüyorum ödemezlerse konusucam cocuklarla isterseniz sizin nick ve site adreslerinide onnarın duvara yazarıs sprey ile heueh lavuklar o paralarla badana yaptırırlar en azından ceplerine kalmaz :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cidden arkadaşlar ingilizce maili yazında banada gelmedi mail ama bu gidişle herkeze göndermişler banada gönderirler elbet bizde ingilizce maili kendimize göre çevirip gönderelim.

M

MrManson

Misafir
şanlısın mp3arsivi ...
bu arada senin sayfa bazen cok yavas acılıyor üst taraf hızlı fakat mp3 ün bulundugu layer cok yavas nedense , hergün kullanıyorum mp3arsivi.org u hehe

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki tane linux hosttan çağırılan reklam bölümü var ondan biraz geç olabilir birde arada serverdan dolayı yavaşlayabiliyor. Giderilcek işallah

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bosverin gencler Mp3 sitesini :) Sedo konusuna bakaLım.. Benim 3 hesabın yeni olan 2 tanesine gelmis . Digerine gelmemis mail. Sagdan soldan arkadaslar yardımcı oldu yazdım birseyler.. 700 € para var isin ucunda..
Gonderirseler canımız saolsun. Gondermezlersede canımız saolsun. Onlarınki saolmasın tabii :) MrManson bende arkandayım. Lazım oldugumda haber ver geLirim valla.

M

MrManson

Misafir
beyler eğer gercekten fazla kisi toplanırsak bi site acalım türkce ve ingilizce ( eminim dısarıdada vardır elemanlar ) biraz paypal ile bagıs toplayıp saldırı malzemeleri alalım tahribat büyük olsun.. ilgileniosanız sonuna kadar varım ben :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla parayı yollamayacak oLurlarsa ben varım :)
Adamların bir ton reklamını yap. Sonra böle olsun. Besle kargayı oysun gözünü.
Sitelerede dokunmuyorum. BakaLım ne yapıcaklar.

M

MrManson

Misafir
oke beyler , eğer ödemezlerse toplanır bir site açarız ben ilgilenmeye hazırım , herşeyinide yaparım hiç acımam vallahi orda örgütleniriz , sonra binayımı patlatıyoruz başlangıcda siteyemi saldırıyoruz ozaman karar veririz hehe

bi kac gün bekleyelim.. Ödeme yapmazlarsa ben gizliden kontakt kurcam ödeme alamayanlarla

my name is bond
manson bond :p

P

Parae

Misafir
'' my name is bond
manson bond :p ''
koptum buna , hemen örgütlenmeler başlamış :) :) ...

Valla ödemezse scamsedo açarız ... :)

M

MrManson

Misafir
sedosucks.com u almıslar daha önce scamsedo olabilir :)

kotum buna
nedemek yaf hehe

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fuckyourmantalitysedo.com ;)

eja fantazi yaptık yannız daha ödeme yapıp yapmayacakları kesin deil

P

Parae

Misafir
Harbiden daha ayın başı .. en azından 1-2 hafta beklemek lazım :p

M

MrManson

Misafir
sedo nun ödeyeceği varsada bu topic i gördükten sonra ödemez haeuaeh

ben karar verdim kimse destek vermesede acıcam öle bisi , toplanırsak güclü oluruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5