İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sen Gel De çaliş şimdi!

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız PDET in dediğini kimse anlamamış sanırım. Burada Adsense kullanarak çok para kazananları toplasak bunların yarısından fazlası hile yaparak fazla kazanan kişiler. Bunu herkes biliyor. PDET in isyan ettiği nokta burası sanırım. Ve bazıları tarafından, hile yapan kişiler zeki olarak nitelendiriliyor. Bu doğru değil. Burada ben 4 ay önce hile yapanlara kızarken kimse beni desteklemiyordu. Ama artık yavaş yavaş hile yapanlara tepki veren kişi sayısı çoğalıyor. Herkes benim lafıma geldi. Şunu da ekliyorum bundan sonra zaten PDET in isyan etmesine gerek kalmayacak çünkü Adsense kullanarak para kazanmak iyice zorlaşacak. Doğru dürüst emek vermeden sadece Adsense için site açanlar avuçlarını yalayacak, sadece sağlam sitesi olanlar kazanacak.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trlist :) 1 hafta önce php kitabını almadan mysql_num_rows un yiyicek bişi olduğunu sanıyordun :) hehe neyse bu sohbet baya dağıldı. çözümü olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5