İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru SEO alanında iyinette görmek istediğiniz paylaşımlar nelerdir?

SEO alanında iyinette görmek istediğiniz paylaşımlar nelerdir?

• Backlink oluşturma işlemleri

Kullanılan: 11 18.6%
  • Kelime bazlı SEO çalışmaları ve site yükseltme

Kullanılan: 36 61.0%
  • Niche bloglar ve diğer niche konuları

Kullanılan: 6 10.2%
  • Diğer (belirteceğim)

Kullanılan: 6 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    59

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet arkadaşlar,

Forum eskisine göre çok iyi durumda olsa da yeterince aktif değil. Böyle bir durumda ben de paylaşım yaptığım konuların öncelikle aktif üyeleri ilgilendiren ve onların yararına olacak konular olmasını isterim. Bu nedenle özellikle de SEO alanında burada daha fazla görmek istediğiniz konuları belirtirseniz bence iyi olacaktır.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
teknik konulara girilsin isterim:) örneğin temada hangi kodları değiştirirsek seo için iyi olur gibisinden.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
kelime bazlı SEO işlemini çok yüksek fiyatlara yapıyorlar ben ondan yanayım :) halkın bilgilenmesi lazım

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site içi seo çalışmaları ipuçları anlatımlar gerekirse videolar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Teşekkürler cevaplayanlara listemiz oluşmaya başladı. Konu ile ilgilenen herkesin katılımını bekliyorum ankete.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Eif bence 5-10 sayfalık bir ekitap yaz burda konuya katılanlara hediye et. Yoksa kimse buraya uğramaz

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eif bence 5-10 sayfalık bir ekitap yaz burda konuya katılanlara hediye et. Yoksa kimse buraya uğramaz

May amaç buradakilere belli konularda bilgi aktarmak olmamalı bence. Tabii ki ben tecrübelerimi aktarıyorum, tartışma konularımız oluyor sonuçlara varıyoruz ama olay o değil ki. Burası bir blog değil ben anlatıp geçeyim. Kaç kişiysek bizim aramızda sorunlarımızı paylaşıp sonuçlara varmamız eksik taraflarımızı tamamlamamız gerekir. Dediğin gibi olsa anlat geç yani.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Niche bloglar ve diğer niche konuları üzerine hep yabancı forumları takip ediyoruz. Bazı niche kelime ve bloglar için bu alanda pahalı programlar bulunuyor. Niche konusunda bilgi türkçe olarak çok yetersiz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yeni spam tekniklerini paylasin. Acayip isime yarardi :)

iyinet domaini altında yapabileceğimiz paylaşımlar sınırlıdır :) Algoritmada şüphesiz hala çok fazla açık var.

Ama ilerleyen dönemlerde sadece üyelere özel seo bölümü oluşturup o bölümde piyasada pek bilinmeyen bazı özel konular ve ipuçlarına değinmeyi düşünüyoruz.

black hat seo calismalari

http://forum.iyinet.com/google-opti...is-search-engine-optimization-taktikleri.html burada tabloda yer alan bazı black hat tekniklerine zaten sıkça değiniyoruz. Çizgileri iyi bilmek gerekir. Black hat denilince anlaşılan heklink gibi illegal yöntemlerse iyinet olarak bu tarz illegal yöntemleri desteklememiz söz konusu olamaz. Ama diğer yöntemlere yer vereceğiz.

Cr4zYStyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir konuda karar verilip bilgi verilmek vs istenirse her türlü yardımda bulunabilirim.

neomark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben özellikle yeni ciktigini gördügüm ve bi cok kaynakta da karsilastigim. Ise yarayip yaramadigini da bilmedigim bi kac meta-tag hakkinda bilgi istiyorum bunlar, company, search-title ve author gibi meta tagler.
Tesekkürler

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kelime bazlı SEO çalışmaları ve site yükseltme oldukça işimize yarayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5