İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Servage de hesabı olup sitesi açılmayan varmı

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Servage de hesabı olup sitesi yada siteleri açılmayan varmı , hesaba girebiliyorum herşey yerli yerinde fakat siteler açılmıyor..

sizdede var mı böyle birşey.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servage de hesabı olup sitesi yada siteleri açılmayan varmı , hesaba girebiliyorum herşey yerli yerinde fakat siteler açılmıyor..

sizdede var mı böyle birşey.
Hosting alırken belirttiğiniz emaili bir kontrol edin
Suspended uyarısı gelmiş olabilir

(benim servageden yaptığım yayın hala var: zannediyorum bireysel bir durum)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Servage DC de power sorunu yaşamış, sitelerin bir kısmı bir müddet açılmadı şu anda düzeldi

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
teşekkürler , ustteki posttada belirttim , hesaba girebiliyorum suspend gibi bir şey söz konusu değil , şimdi yeni yeni , siteler açılıyor ama bazısında grafikler çıkmıyor, zannediyorum benim hesaplarımın olduğu sunucuda olan geçici bir problem herhalde , ilgilendiğin için gerçekten teşekkürler

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç bir yer bu servage milletin sitesi açılmaz benim hostingin süresi doldu siteler hâlâ çalışıyor :S

Bartuc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servage'yi gerçekten anlamış değilim. Verdikleri host için verdikleri özellikler çok düşük, bu sebeple kolaylıkla suspend ediyorlar. İşlemciyi kasınca hemen kapatıyorlar. Benim sitemi geçmiş zamanda o kadar uğraşıp taşımıştım ve 3. günde suspend etmişlerdi. Panelde bozuldu ondan sonra, site açma izni vermediler. Bende kredi kartını kapattırdım. Utanmadan birde para çekmeye çalışıyorlar aylardır. Günde 3-5 tane mail geliyor. Kartınız kapalı olduğundan para çekemiyoruz diye. Arada bir cep telefonuna mesaj atıyorlar. Paranızı çekemiyoruz diye. Enteresan bir yer.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5