İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serverda Mail Sorunu - Acil Yardım

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendi server'ım da host ettiğim [email protected] şeklindeki mailimden yoladığım tüm mesajlar junk maile gidiyor. ne yapmam gerekiyor bir yol gösterir misiniz?

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşletim sisteminiz ve kullandığınız mail programını da yazarsanız sanırım daha faydalı olacaktır.
Genelde geri dönüş adresleri olmayan maillere junk mail işlemi uygulanıyor. Ya da sürekli spam yapan mail adresleri junk maile gidiyor. Bugün için neredeyse hepimizde benzer sorunlar var malesef. Özellikle forum üye kayıtlarını mail onaylı yapıyorsanız spammer sayılmaya 1 numaralı adaysınız malesef...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hukuki' Alıntı:
İşletim sisteminiz ve kullandığınız mail programını da yazarsanız sanırım daha faydalı olacaktır.
Genelde geri dönüş adresleri olmayan maillere junk mail işlemi uygulanıyor. Ya da sürekli spam yapan mail adresleri junk maile gidiyor. Bugün için neredeyse hepimizde benzer sorunlar var malesef. Özellikle forum üye kayıtlarını mail onaylı yapıyorsanız spammer sayılmaya 1 numaralı adaysınız malesef...

bu işten anlıyor sanırım ve doğru bir cevap vermiş. Ek olarak;

IP nizi spam listelerde taratın:

www.dnsreport.com

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya sen yada başkası server üzerinden spam yapmıştır. yoksa durup dururken junk mail'e gitmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5