İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siberalem.com Tarzı Arkadaşlık Scripti

kerim555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script Gelişmiş Tasarım ve Özellikleriyle Piyasadaki En İyi Arakdaşlık Scriptlerinden Biridir.

1Ny221.png

6m2lQW.png

3AD194.png

9G49dZ.png

Satış Fiyatı : 300 TL
İlk 5 Müşteriye 250 TL

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
satış güncelde demoya tıkladığımda sadece resim açılıyor.

emre8544

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 50 lirasını yatıramadım icin siteyi patlattı bilginiz olsun o da haklı ama terbiyesizlik bana göre yeni fark ettim

kerim555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyfendi size gerekli bilgiyi verdik. Ödemeyi yaptığınız takdirde siteniz açılacak diye. Ödemeyi yapıp siteyi açmak yerine karalama kampanyası yapıyorsun. Canın sağolsun benden bişey eksilmez. 2 ay telefonu açmayıp salladığına sayarsın.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
demekki parayı versende patlatabilirmiş yani bozuk scripti satıyor arkadaş ilgimi çekti bu detay

kerim555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki parayı versende patlatabilirmiş yani bozuk scripti satıyor arkadaş ilgimi çekti bu detay

Bu olaya böyle yaklaşman çok ilginç. Bizde çürük iş olmaz. Kimsenin hakkına girmek gibi bir durumumuz da yok. Ee tabi kişi karşısındakini kendinden bilirmiş sende haklısın :)

Düşünce yapınıza gerçekten hayretle bakıyorum.
Ödeme tamamen yapıldığı takdirde scripti ömür boyu lisanslı olarak teslim edilecektir. Bunları tartışmak yerine 1 yıldır yapmadığın ödemeyi tamamlaman senin için daha sağlıklı olacaktır.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu olaya böyle yaklaşman çok ilginç. Bizde çürük iş olmaz. Kimsenin hakkına girmek gibi bir durumumuz da yok. Ee tabi kişi karşısındakini kendinden bilirmiş sende haklısın :)

Düşünce yapınıza gerçekten hayretle bakıyorum.
Ödeme tamamen yapıldığı takdirde scripti ömür boyu lisanslı olarak teslim edilecektir. Bunları tartışmak yerine 1 yıldır yapmadığın ödemeyi tamamlaman senin için daha sağlıklı olacaktır.

ne 1 yıl ödemesinden bahsediyorsun ruh hastası şizofren sitemi sorgulamak için üyeliğe girdim solda konuyu görüp yorum attım neyin 1 yılından neyin parasından bahsediyorsun? ********lik yapma adam gibi konuş saf herif. kekoya bak ya kapasitesi algılayamıyor söylediğim şeyi iftira atıyor. ne seni tanıyorum ne borcuna sadık olmayan diğer kekoyu ama senin borcu vermedi diye kapatabildiğin bir siteyi borcu versede kapatman mümkün senin anlattığına göre. ben bu detayı söyledim sadece gelmişsin yok 1 yıl paramı vermedin falan ruh hastasına bak beni adamın yan hesabı sanıyor

kerim555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne 1 yıl ödemesinden bahsediyorsun ruh hastası şizofren sitemi sorgulamak için üyeliğe girdim solda konuyu görüp yorum attım neyin 1 yılından neyin parasından bahsediyorsun? ********lik yapma adam gibi konuş saf herif. kekoya bak ya kapasitesi algılayamıyor söylediğim şeyi iftira atıyor. ne seni tanıyorum ne borcuna sadık olmayan diğer kekoyu ama senin borcu vermedi diye kapatabildiğin bir siteyi borcu versede kapatman mümkün senin anlattığına göre. ben bu detayı söyledim sadece gelmişsin yok 1 yıl paramı vermedin falan ruh hastasına bak beni adamın yan hesabı sanıyor

borç felan mevzunu sana hitaben yazmadım da canımı çok sıktın klavye erkekliği yapma özelde numaramı gönderiyorum ara yüzyüze söle bu hakeretleri.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
borç felan mevzunu sana hitaben yazmadım da canımı çok sıktın klavye erkekliği yapma özelde numaramı gönderiyorum ara yüzyüze söle bu hakeretleri.

alıntıyı benden yaptın ve o lafıda kafasında sorun olmayan biri bana söylenmiş olarak kabul eder.

+ neden insanlara heklenmesi mümkün script sattığını forum modlarına açıklaman şart. + özelden gereki cevabı ilettim şahsına.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5