İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Alan ve Sınırsız Bandwidth + Uygun Fiyat + 3 Domain Hediye

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satışını Yaptığım Bu Paketi Yurtdışı (Amerika Lokasyon) Bir firma üzerinden yapıyorum. Gerekli Teknik Destek ve Ödeme işlemleri Tarafımdan Karşılanıyor. Sadece Hizmeti Başka bir firmadan alacaksınız. İlk Satışlar referansda olması sebebiyle uygun fiyattan yapacağım.
Bazı Özellikler:

Sınırsız Alan
Sınırsız Bandwidht
Sınırsız Domain Barındırma
Size özel 16 Farklı IP
3 adet Ücretsiz Domain

Kullanışlı ve basit bir kontrol paneli mevcut. Domainlerinizi istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz. Paketin Fiyatı Yıllık Sadece 125 Ytl.
Para iade Garantisi

Detaylı Bilgi ve İletişim:
TkmHost.Com

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani sınırsız demek başka nasıl tanım yapayımki şimdi :D İstediğin kadar dosya yükleyebilirsin istersen 100 gb veya 100 tb sınır yok, bandwidht de aynı şekilde. Fakat Hosting Ve Paylaşımlı sunucular olduğu için Server gerektiren siteler yani yüksek işlemci kullanan siteler için tavsiye etmem. Yani Siteniz Makinayı kasmadıktan sonra herşey sınırsız ki makinayı kasan siteler zaten hiçbir hosting firması barındırmıyor onların server kiralamaları lazım aylık 100 ytl ort. fiyatı onunda.

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bazı sınırsızlar var sınırsız deyince 999 a kadar olabılıyor. bununda oyle bı tanımı olması lazım sınırısız dıye bırsey olmaz.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu neden bu kadar konuyu sapıtıyorsunuz anlamıyorum, sınırsız diyince sınırsız harddiskmi lazım ? şuan zaten birçok firma büyük alanlar veriyor, benim çalıştığım firmada sınırsız veriyor. doldurabilirsen doldur. kim ne diyecek sanki. benim baktığım hosttaki serverın harddiski 1.2 Tb idi. git doldur bunu dosyalarını başka bir servera koyarlar çok mu zor yani. sırf geyik...

ekonomikhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım lütfen böyle gereksiz konular açmayın ya sınırsız alanmı olurmuş ya. Ayrıca kusura bakma ama 125 ytl ye sınırsız bir alanın desteği ne kadar olur düşünemiyorum. Ayrıca sitenizde ne adres var ne telefon var sarı çizmeli mehmet ağa kusura bakmayın ama firma değilsenizki öyle gözüküyor ucuz fiyattan verip bizim ekmeğimizle oynuoyorsunuz ucuz fiyattann veriyorsunuz çünkü hiç bir gideriniz yok

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım lütfen böyle gereksiz konular açmayın ya sınırsız alanmı olurmuş ya. Ayrıca kusura bakma ama 125 ytl ye sınırsız bir alanın desteği ne kadar olur düşünemiyorum. Ayrıca sitenizde ne adres var ne telefon var sarı çizmeli mehmet ağa kusura bakmayın ama firma değilsenizki öyle gözüküyor ucuz fiyattan verip bizim ekmeğimizle oynuoyorsunuz ucuz fiyattann veriyorsunuz çünkü hiç bir gideriniz yok

bence sen gereksiz yazılar yazarak konumu kirletme, satıyorum kardeşim seni ne alakadar eder. İyiki bir şey satalım dedik millet sınırlara alışmış, laf söylemeyen kalmadı. bunların çoğunuda hosting satanlar söylüyor kardeşim sanane, sen çok iyiysen git kendi satışını yap, benim sitem seni ne alakadar eder, ben daha yeni sistemi kuruyorum tak diye herşeyi birden yapamam. Doğan gurubu yada sabancı değilim, herşey ufakdan belirginleşerek olgunlaşacak.

Destek konusuna gelince en az senin kadar destek verebileceğime emin olabilirsin. Giderim yokmuş, bunların beleştenmi geldiğini sanıyorsun. lütfen saçma sapan konuşmayın.

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım her sunucunun bir işlemcisi bir ram i vardır. Bu işlemci ve ramın kaldırabileceği bir yuk vardır. Bir dedicaded in ortalama fıyatı 200 $ oyle sıteler bılıyorum kı aylık 500 gb trafık harcıyor. Bu tür sitelerden biri gelince acaba sorunsuz olarak hizmetinizi aksatmadan devam ettirebilecekmisiniz. Burada yazan arkadaşlar aslında bu anlamda soyluyor. Yoksa sunucuya hdd eklersin olur bıter ama sistem kaldırır mı mechul.

Satışı baltalamak ıstemem yukarı da da sınırsız alan olmaz dememdekı anlam budur.

Kolay gelsın

Hayırlı satışlar

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım her sunucunun bir işlemcisi bir ram i vardır. Bu işlemci ve ramın kaldırabileceği bir yuk vardır. Bir dedicaded in ortalama fıyatı 200 $ oyle sıteler bılıyorum kı aylık 500 gb trafık harcıyor. Bu tür sitelerden biri gelince acaba sorunsuz olarak hizmetinizi aksatmadan devam ettirebilecekmisiniz. Burada yazan arkadaşlar aslında bu anlamda soyluyor. Yoksa sunucuya hdd eklersin olur bıter ama sistem kaldırır mı mechul.

Satışı baltalamak ıstemem yukarı da da sınırsız alan olmaz dememdekı anlam budur.

Kolay gelsın

Hayırlı satışlar

O konuyada açıklık getireyim. Her Hostta olduğu gibi 1 server üzerinden birçok kişiye hosting satılır ve bunlar aynı işlemciyi ve rami kullanırlar. eğer bu kişilerden birisi aşırı yük yaparsa ve diğer kişilerin kullanım hakkına geçerse bunu hiçbir hosting firması barındırmaz. aynı olay burdada geçerli. yani bu kurallara uyduktan sonra herşey sınırsız. server gerektiren bir site için host satın almak olmaz. bunu en çok sizlerin iyi bilmesi gerekiyor. herneyse satışlar devam ediyor arkadaşlar.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hiçbir konuda probleminiz olmasın. herşeyi buradan veya sitemizden iletişime geçerek sorabilirsiniz.

sweynn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sen gereksiz yazılar yazarak konumu kirletme, satıyorum kardeşim seni ne alakadar eder. İyiki bir şey satalım dedik millet sınırlara alışmış, laf söylemeyen kalmadı. bunların çoğunuda hosting satanlar söylüyor kardeşim sanane, sen çok iyiysen git kendi satışını yap, benim sitem seni ne alakadar eder, ben daha yeni sistemi kuruyorum tak diye herşeyi birden yapamam. Doğan gurubu yada sabancı değilim, herşey ufakdan belirginleşerek olgunlaşacak.

Destek konusuna gelince en az senin kadar destek verebileceğime emin olabilirsin. Giderim yokmuş, bunların beleştenmi geldiğini sanıyorsun. lütfen saçma sapan konuşmayın.

konuşma tarzını çok hoş bu konuşmanın üzerinde birşey diyemiyorum..Lütfen seviyeli konuşun.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl konuşayım o kadar laftan sonra, ne dememi bekliyorsun ki. işin beyefindilik kısmını aşmış adam demediğini kalmamış elinde gelse beni karalayacak. beyefendiye göre benim konum gereksizmiş, işe bak sen. herneyse uzatmaya gerek yok. konu maşallah satıştan çok tartışmaya dönüştü

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaçırmam böyle konuları

Şuradan aldığın ultra ucuz web hostingi buradaki zeki webbmaster arkadaşlarımıza mı satacaksın ?

http://www.ixwebhosting.com/index.php/v2/pages.planBusinessPlus

Features*
Unlimited Domains
Unlimited Data Transfer
Unlimited Web Space
3 Free Domain Regs
16 Dedicated IPs
Ecommerce Ready

Ehehe benim gözü keskin arkadaşım, bak bakalım orda ultra ucuz fiyatlar ne kadarmış. cevabını bekliyorum ona göre :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sunucu satmıyorsun.
Bayisiyim mi diyeceksin ?
Ben de gideyim bluehost tan alayım basit sitemi koyayım.
Sonrada yeni bir icat bulmuş gibi oradan aldığım hostu geleyim burada tekrar satayım.
Nedir ikinci pakete %50 indirim mi verdiler ?

Destek nerede ? Siz mi vereceksiniz ?
Ben aracıyım satarım oraya geçersiniz mi diyorsun ?

Ya da kısaca ben sorayım.Bir tek sen mi zekisin ?

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu satmıyorsun.
Bayisiyim mi diyeceksin ?
Ben de gideyim bluehost tan alayım basit sitemi koyayım.
Sonrada yeni bir icat bulmuş gibi oradan aldığım hostu geleyim burada tekrar satayım.
Nedir ikinci pakete %50 indirim mi verdiler ?

Destek nerede ? Siz mi vereceksiniz ?
Ben aracıyım satarım oraya geçersiniz mi diyorsun ?

Ya da kısaca ben sorayım.Bir tek sen mi zekisin ?

Sen kendi sorunu sormuş kendi cevabını vermişsin bence. Ben hiçbir zaman kendime ait olduğunu söylemedim gerek mesajımda olsun gerekse sitemde olsun bu durumu belirtmişimdir. Zaten satacağın kişiye satmadan önce hizmeti nerden aldığını söylemeden satmak, kandırmak olur. satacağım insanlar hizmet sağlayıcı firmayı inceler. fiyatlarına özelliklerine bakar. ondan sonra eğer isterse benden satın alır. ordaki fiyatından daha uygun bir fiyata hemde. Ayrıca satın alan kişilerinde teknik desteklerini ve hertürlü yardımı ben sağlıyorum.
Onun için lütfen cevap yazmadan önce daha iyi okuyun.
Ben sana şunu şöyle yap demiyorum, eğer yapabiliyorsan git kendinde yap. ben kimseyi kandırarak veya eksik bilgi vererekte çalışmıyorum. sattıktan sonra kimseyi başımdanda savmıyorum. ben söylediğim her sözün arkasındayımdır.

Onun için benim nerden aldığım kaça sattığımı zaten alacak olan insanlar biliyor, sen burda benim yanlış birşey yaptığımı sanarak ve bunu ortaya çıkararak doğru birşey yaptığınımı sanıyorsun.

zeki webmaster arkadaşlarımız ordaki satılan fiyatı ve benim fiyatlarımı karşılaştırsınlar bakalım... Haa birde teknik destek kısmınıda benim verdiğimi unutmasınlar. sonuçta herkesin ingilizce bilgisi yok değilmi..

eklemeyi unutmuşum ayrıca, ticaret zeka olmadan yapamazsın. önemli olan nasıl yaptığın. Ve benim bu yaptığım işte herkes karlı. Söyle bakalım yanlış olan şey ne ortadaki. kim kimi kandırıyor acaba...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5