İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şirket zorunlu mu ?

teknozada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme reklam alsam 20 TL ye 50 kişiden rasgele reklam göstersem ödemeyi paypal ile alsam.Bunun için şirket falan gerekir mi ? veya vergi ödemem gerekir mi ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hic birsey olmaz. Biri sikayet bile etse kimse umursamaz. Buyuk baliklarin pesinde herkes :)

neomark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
Bu miktarlara bir düsmanin sana takacak bir kisi yoksa sana kimse dokunmaz isine bak.
Kolay gelsin

bunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun dışında şirket olmasan daha şahış olarak ben bu kadarlık bir gelir elde ettim ve bunun vergisi ödemek istiyorum diye vergi dairesinde beyanneme doldurup vergini ödeyebilirsin.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ünlü beyin cerrahlarının ya da hayranlık duyduğumuz futbolcuların,sporcuların bile asgari ücretliden az vergi verdiği bir ülkede kimse size bakmaz..

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişiler senden fatura istemediği sürece sıkıntı yok, başka bir şirkete bağlı fatura da verebilirsin sorun etceklerini sanmıyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bireysel çalışıcan zaten, şirketsel reklam alırsan sen fatura kesemeyeceğin için iptal olacak

cudy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanal alemde öttürüceksin bu kadar çekingen olursan başarıda hüsrana ulaşırsın

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelirleriniz çok aşırıya kaçmıyorsa sorun çıkmaz.
zaten belli limitler var diye biliyorum ben vergi için

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
site şirket üzerine alındıysa kesmek zorunda olabilirsiniz ancak öteki türlü 100 tane de alsanız sıkıntı olmaz :)

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Geçenlerde bir haber gördüm, Fatih Terim yalnızca 400 lira vergi ödüyormuş.Maaşı çok düşük miktarlarda gösterilmiş.Türkiye'de böyle yapan onca ünlü kişi var ki.Onlara birşey olmuyor, devlet senin paranın mı peşine düşecek?Zaten internetten bir haberler :) Problem olmaz merak etme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5