İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitem kapatıldı

cepsisx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mahkeme kararı ile kapatılan site açılmaz ama sizinki faal

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Üyelerimiz 5,512 konuya toplam 6,581 adet yorum yazmışlar. yazık olmuş balla

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar durumu çözdüm ilk gördüğümde şok oldum kim yaptım bilmiyorum ama birisi muhtemelen benim şifreyi kırararak sisteme girmiş index.php ve header php yi silerek yazıyı yazmış bende şaşırdım yedek yükleyerek çözdük olayı illegal site olunca gerçekten kapandı sandım ama durumu görünce rahatladım şifreler komple değişti muhtemelen bir arkadaşım şifremi tahmin ederek bir oyun oynamak istedi kimse bulacağım ama

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
arkadaşlar durumu çözdüm ilk gördüğümde şok oldum kim yaptım bilmiyorum ama birisi muhtemelen benim şifreyi kırararak sisteme girmiş index.php ve header php yi silerek yazıyı yazmış bende şaşırdım yedek yükleyerek çözdük olayı illegal site olunca gerçekten kapandı sandım ama durumu görünce rahatladım şifreler komple değişti muhtemelen bir arkadaşım şifremi tahmin ederek bir oyun oynamak istedi kimse bulacağım ama

gecmis olsun zaten garip bi durumdu yurt disindan girememen ve faal olması umarım tekrarı olmaz

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

Geçmiş olsun, umarım tekrar böylesi bir durum yaşanmaz.

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün şifreler değişti umarım yaşanmaz tekrardan isteyen olursa siteyi satabilirm :D

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sen bunu yazınca ben baktım oyle bişi yoktu google dns kullanıyordum bende site açık gozuktude sende nasıl oluyo yahu şaşırdım.

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim yaptıysa artık sitenin header.php ve index.php dosyalarıyla oynama yapıp site mahkemem kararıyla kapatıldı yazmış yani nereden girilirse girilsin o yazı çıkıyordu yedeği yükleyince düzeldi kişi heklemiş kısaca siteyi ama neyseki zarar vermemiş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5