İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemap Yararlıdır :)

N

Nurettin

Misafir
Merhaba,
Sitemap da kendi yaptıgım bir şeyi size söylemek istiyorum.

Daha önce sitem her gün indexleniyordu sonra kopya makale koydum diye google index sayfalarını düşürmeye başladı her gün. Daha öncede her gün artıyordu.

Baktım gidiş çok kötü siteme bir sitemap koydum. Daha 3-4 gün olmadı.

700 kusurdu index sayısı şimdi ise 9,220 sayfa indexli.

Herkeze tavsiye ederim.

Gercekten yapılması gereken bir olay.

+Rep verirseniz sevinirim :p

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-)rap değil rep.
2-)Sitemap'in yararlarını bilen biliyor
3-)Her yazdığın yazıdan rep bekleme
4-)Sana rep verdim al hayrını gör iyi kötü idare et :D

N

Nurettin

Misafir
TReX hangi her yazdıgım yazıdan rep istedim???

Ya allahım ilk defa söyliyorum.
Bu arada Aferin rakamları sıralamayı öğrenmişsin.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nurettin' Alıntı:
TReX hangi her yazdıgım yazıdan rep istedim???

Ya allahım ilk defa söyliyorum.
Bu arada Aferin rakamları sıralamayı öğrenmişsin.

Evet sıralamayı biliyorum daha senin bilmedğin bi çok şeyi bildiğim kesin.Burada 3-5 şey yazıp rep dilenmeden önce sende bişeyler öğrenmeye çalış istersen sonra bişiler paylaş.

N

Nurettin

Misafir
TReX' Alıntı:
Evet sıralamayı biliyorum daha senin bilmedğin bi çok şeyi bildiğim kesin.Burada 3-5 şey yazıp rep dilenmeden önce sende bişeyler öğrenmeye çalış istersen sonra bişiler paylaş.

Benden ne fazla şey biliyorsun?
Evet dinliyorum.. Bakalım ne biliyormuşsun da ben bilmiyormuşum.

N

Nurettin

Misafir
Permission senin gibi biraz önce cevap verse muhabbet böyle olmaz.

Gelmiş artist artist cevap yazıyor kim olsa aynı cevabı verir. Sen ne yaptın daha önce konuşuldu demişsin bende sana karşı bir şey dedim mi hayır.

Çünkü senin cevabında herhangibi bir şey yoktu. Ama bu adam gelmiş neymiş dilenme vs. konuşmaları var. O dilenme lafını normal hayatta kullansa olan olurdu....

Daha konuştugu kelimelerin anlamını bilmeyen kişiler gelip böyle konuşursa tartışma ortamının olması doğaldır.

Bu benim bilgimi nereden biliyor. Yoksa bilgi google ile ilgili şeyleri bilmek mi?

O zaman windows kullanan bir kişi hiç linux kullanmamışsa o kişide bilgisiz cahilmi oluyor?

Veya ben 2-3 dil biliyorum o kişi hiç bir dil bilmiyorsa o da cahilmi olmuş oluyor.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim siteminde sitemapını çıkartacak bir arkadaş varmı

N

Nurettin

Misafir
mavilim birazdan cıkacagım. Sana yardımcı olurum sorun değil.

Bu arada dilenci diyen kişi.. Forumu iyi takip et bir çok kişi rep istiyor. O kadar insan dilencimi oluyor???

Dilenci lafının bir hareket oldugunu unutma.. Forum kurallarına aykırıdır hareket etmek. İlk başta forum kurallarını oku... Sonrada forumu takip et o kadar kişi rep istiyor..

Dikkat et dilenci seni gercek hayatta bir yerde görmesin. Türkiye de en çok insan öldürme sebeplerinde namus ve şeref yüzündendir.

Bunlar hava cıva değil. İstersen deneriz. O dilenci lafını..

Neyse yazmıyorum. Sen kimsinde bana hakeret edebiliyorsun?????????
Allah bilir cocuksundurda. Gecen günde denk geldi senin gibi. İş ciddiye binince kayboluyorlar...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hop dedik nurettin.Yavaş git bakalım.Bunların hepsine cvp vermek isterdim ama zamanımı buna harcamıcam.Başta demek istediğim artık çoluk çocuk forumu olmasıydı.Senin gibi saçma sapan şeyler yazıp burda torba dolsun diye,mesaj sayım artsın die yazılar yazan çok kişi var.Gözüme sen çok battın,bu msjım sana gitti olay bu.

Birde kalkmış bende yarışa giriyorsun ne biliyorsun söyle diye.En azından yerinde yazılar yazmayı biliorum ve bu forumu senin yaptığın gibi çöplüğe çevirmeye çalışmıyorum.Bütün söylediklerim sadece bu mesajına değil.Ha ayrıca bana böyle ayak yapma gerçekte görürsem fln.Görürsen görürsün rahat ol bi yerde çıkarım karşına dilini yutmazsın umarım.

EDİT : AYRICA BUNUDA EKLEYEYİM BURDAN DEVAM KONUŞMAYA EDİP KENDİNİ KÜÇÜLTME.Hala sorunun varsa pm at.

N

Nurettin

Misafir
Sen kimsin sana sorucagım mesaja cevap yazmak için. Çöplük olayını gelince kim ne oldugunu bilir. Evet senin gibi cocuklar gelebiliyor her yere doğru diyorsun ne yapacaksın.

Senin cocuklugun akıl almaz saçma sapan mesajlarına ben bir şey dememiştim ama seninkiler yanında benimkiler hiçe kalır.

2. olarak büyük harfle forumlarda yazılmaz. Öğretmiş oldum.

Tamam görüşelim hiç sorun değil ne olacagını görürsün. Dilimi yutarmıyım yoksa dilimle başka şey yaparmıyım o zaman belli olur..

N

Nurettin

Misafir
TReX' Alıntı:
Hop dedik nurettin.Yavaş git bakalım.Bunların hepsine cvp vermek isterdim ama zamanımı buna harcamıcam.Başta demek istediğim artık çoluk çocuk forumu olmasıydı.Senin gibi saçma sapan şeyler yazıp burda torba dolsun diye,mesaj sayım artsın die yazılar yazan çok kişi var.Gözüme sen çok battın,bu msjım sana gitti olay bu.

Birde kalkmış bende yarışa giriyorsun ne biliyorsun söyle diye.En azından yerinde yazılar yazmayı biliorum ve bu forumu senin yaptığın gibi çöplüğe çevirmeye çalışmıyorum.Bütün söylediklerim sadece bu mesajına değil.Ha ayrıca bana böyle ayak yapma gerçekte görürsem fln.Görürsen görürsün rahat ol bi yerde çıkarım karşına dilini yutmazsın umarım.

EDİT : AYRICA BUNUDA EKLEYEYİM BURDAN DEVAM KONUŞMAYA EDİP KENDİNİ KÜÇÜLTME.Hala sorunun varsa pm at.

çöplük oluyor demişsin burada iyinet yani SİTE KURUCUSU varken senmi bileceksin çöplük yapıldıgıını.

Burayı çöplük yapanları söylede onlarda versin sana gerekli cevapları. Söyledigin lafın arkasında olup söyle.

Bakalım sözünün arkasındamısın :D:D

burada yardım isteyen arkadaşlar var. Bu adamlar şimdi çöplükten yardım isteyecek aciz kişiler mi demek istiyorsun?
Ne demek istiyorsun açık konuş.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nurettin' Alıntı:
çöplük oluyor demişsin burada iyinet yani SİTE KURUCUSU varken senmi bileceksin çöplük yapıldıgıını.

Burayı çöplük yapanları söylede onlarda versin sana gerekli cevapları. Söyledigin lafın arkasında olup söyle.

Bakalım sözünün arkasındamısın :D:D

burada yardım isteyen var. Bu adamlar şimdi çöplükten yardım isteyecek aciz kişiler mi demek istiyorsun?
Ne demek istiyorsun açık konuş.

bu kadar hakarete karşılık bunları yazacağım iyinetadmin,karar senin.
-------------------------------

Aptallıkta sınır tanımıyorsun.Sana kendini rezil etme dedikçe dahada yerin dibine soktun kendini.ULAN burda ne yapmaya çalıştığını anlayamayacak kadar kendin gerizekalımı zannettin herkesi?Aklınca milleti gaza getirip üstüme mi getirmeye çalışıyosun,ne yapmaya çalışıyorsun? Önce bi kendine gel !! Seni adam sanıp karşıma aldım ama sen bana eşcinsel muhabbeti yapıyorsun.Adam olmadığını o laflarınla belli ettin.Senin yerin iyinet forumu değil,merter.Hadi git yoluna beni dahada söyletme.........

N

Nurettin

Misafir
TReX' Alıntı:
bu kadar hakarete karşılık bunları yazacağım iyinetadmin,karar senin.
-------------------------------

Aptallıkta sınır tanımıyorsun.Sana kendini rezil etme dedikçe dahada yerin dibine soktun kendini.ULAN burda ne yapmaya çalıştığını anlayamayacak kadar kendin gerizekalımı zannettin herkesi?Aklınca milleti gaza getirip üstüme mi getirmeye çalışıyosun,ne yapmaya çalışıyorsun? Önce bi kendine gel !! Seni adam sanıp karşıma aldım ama sen bana eşcinsel muhabbeti yapıyorsun.Adam olmadığını o laflarınla belli ettin.Senin yerin iyinet forumu değil,merter.Hadi git yoluna beni dahada söyletme.........

hakaret kelimelerine devam ediyorsun. Daha öncede yazmıştın. Kimseye gaza getirmiyorum. Lafının arkasında ol dedim. Kimler bu siteyi çöplügü getiriyor diyorum. Diyorum ki lafının arkasında ol. Diyorum ki Hakaret etme.

iyinet forumunda kimin olup olmuyacagını admin belirler eşcinsel vb. muhabbetler forum kurallarına aykırıdır. Tekrar forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.

Forum kurallarını oku.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seviyene inmem hataydı artık bişi demiyorum.eşcinsel muhabbetini yapan ben değilim,sensin

"Dilimi yutarmıyım yoksa dilimle başka şey yaparmıyım o zaman belli olur.. "

ii oku bakalım bu son mesajımdır.Artık birşey yazmıcam.Takıl kafana göre meydan senin hopla zıpla eğlen....

N

Nurettin

Misafir
Biraz öncede boşa zaman kaybetmeyip mesaj yazmıyacagım dedin tekrar mesaj yazdın.
Başka sorular sordum cevap vermedin.

Sözlerinin arkasında olurmusun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5