İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Sitenin Canliligi Gitti...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Forumda canlilik gitti mi? Bence siz yanlis yerden bakiyorsunuz olaya. İstatistiklerde goze carpanlar mutlaka geyikhane falan oluyor ama forumu genel olarak rastgele kategoriye girip gezin anlarsiniz demek istediğimi..

Ticaret konusunda da canlilik konusunda da forum %200 büyüme gösterdi şu zamana kadar, istatistiklerde de bunu görüyoruz biz zaten. Geçen seneye nazaran %200 daha fazla konu açılıyor, daha fazla cevap yazılıyor. Gerçek istatistiktir bunlar. :)
Konu sayısı fazla ama açılan konular insanı netten soğutuyor.Face sayfasına şu kadar üye şu kadara çekilir gibi konuları gördükçe insan ister istemez böyle konular açabiliyor...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Facebook alışverişinin diğer alışverişlere nazaran forumda daha fazla olduğu doğrudur, ama bundan şikayetçi olmak nedendir anlayamıyorum. Top10da her kategori gösterilmiyor arkadaşlar. Rastgele kategorilere girip biraz konu gezin anlayacaksınız demek istediğimi.

Ben bazen yapıyorum bunu hiç rastlamadığım konular,cevaplar hatta üyeler görüyorum yani. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5