İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenin yeni hali hakkında anket

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
son atılan mesajlar görünüyordu artık görünmüyor benim gibi okuyucu biri için kötü olmuş

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi anlamda kayboluyorum zaman zaman :p minik minik ve içiçe girmiş alt forumlardan girecegim bolumu bulmak zor oluyor su alt forumlar alt alta alınsa daha guzel olacak :(

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
attığımız mesajları takip etmek için ana sayfada çıkan ibare çok faydalı ve güzel birşey fakat alt bölümleri yan yana minnacık yazmak kullanımı çok zorlaştırıyor.

yeniden tekrarlıyorum, eskiden her alt bölümde atılan mesajı, açılan son konuyu ana sayfadan direk takip edebiliyorduk. şu anda böyle bir imkan yok.

eskiden tüm foruma kolayca ulaşabilirken şu anda gereksiz yere farklı farklı yerlere tıklaya tıklaya gidiyorum.

kullanım çok zor.

bu bir yenilik ama kullanım kolaylığı sağlayan birşey değil.

eski forumumuzu istiyorum :)

R

reisabi

Misafir
alt kategorilendirme çok kötü olmuş kullanıcı indexde durmak istemiyor :(

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla pek alışamadım çok karmaşık geldi
bir kaç gün geçsin bakalım
hem neden böyle bir şeye ihtiyac duyuldu onuda cidden merak ewdiyordum

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
daha derli toplu olmuş. bana yeni hali daha iyi gözüktü.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanki hali bence daha iyi olmuş. sayayı yenilediğimizde hızlı yukleiyor..alıştım bile. fazla aşağıya gitmeme gerek kalmıyor. istediğim yere hemen ulaşabiliyorum. tabi çoğunluğun fikri alınmalıdır. anket konsa iyi olur..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anki halinde forum içinde gezinti yapmak sıkıntı oluyor,
ancak server yükünü hafiflettiği için iyinetin tercihi olaibilir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hitide artmış gibi forumun yoksa bu saatleerde hepmi böyleydi

Aktif Kullanıcılar:: 1191 (175 Kayıtlı Kullanıcı Ve 1016 Misafir)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitide artmış gibi forumun yoksa bu saatleerde hepmi böyleydi

Aktif Kullanıcılar:: 1191 (175 Kayıtlı Kullanıcı Ve 1016 Misafir)
Sanırım online kalma süresinde değişiklik yapıldı, yeni mesajlara bakıyorum çok yavaş ilerliyor gezen kişi sayısı ise eskisine nazaran çok daha fazla.

Acaba zaman aşımı ne kadar forumda?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sanırım online kalma süresinde değişiklik yapıldı, yeni mesajlara bakıyorum çok yavaş ilerliyor gezen kişi sayısı ise eskisine nazaran çok daha fazla.

Acaba zaman aşımı ne kadar forumda?

forumun genel width ölçüsü küçüldüğü için bakmış olduğun alanda küçüldü bu yüzden satırlar aşağı kaydı. sen o yüzden çok sanıyorsundur.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
adminin bu kadar mesaja rağmen hala tek bir cümle dahi yazmamış olması çok üzücü. üzücü çünkü koyun yerine koyulduğumu(zu) düşünmeye başladım ve ben koyun değilim.

bu kadar kullanıcı birşey diyorsa, istenilen kabul edilmek zorunda da değil ama bir cevap yazılmalı. ben sokaktaki ipsiz sapsız adam değilim.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu alt kategorilerin göz yoruculuğu bakımından alt alta alınması hem sizin için hemde ziyaretçiler bakımından çok faydalı olacaktır..laf olsun diye söylemiyorum gerçekten çok yorucu...bunu söylemek bana düşmez fakat gereğinin yapılmasını talep ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5