İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenin yeni hali hakkında anket

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sitenin şu anki halini gördüğümde (alt kategoriler yan yana küçük küçük yazılmış şekilde) samimiyetle söyliyim ilk tepkim: "bu ne ya" oldu.

bu şekilde çok karışık ve eskiden her bölüme atılan yeni mesaj/konuyu takip edebiliyorduk direk ana sayfadan. şu anda feci şekilde karışmış durumda.

lütfen eski forum düzenini tekrar getirin.

ve mümkünse bu başlığımı bir ankete çevirin, kullanıcılarda kendi isteklerini belirtebilsinler.

benim oyum, eski iyinet düzeninden yana.

umuyorum ki, admin kullanıcıların rahat kullanım isteğini göz önüne alarak davranıyordur.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
açtığın konu ile farkına vardım gerçekten bi acaip olmuş sanki forumda onlarca ana forum varmış gibi. Hani forumda ana bölüm kalabalık olur bi nebze ama bu şekilde çok garibime gitti çok kötü duruyor.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumda bolumleri bulamaz oldum "Yeni Mesajlar" Kısmı olmasa attıgım konularıda bulamayacam. Acilen eski haline donmesini istiyorum...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bende hala eski diyorum , bunada alıştım ama eskisi daha iyidi

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok karmaşık ve kullanışsız olmuş. Eski hali gayet iyidi.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen arkadaşlar eski hali bu halinden 10 kat daha güzel ve kullanılışlı idi ama karar yine admin arkadaşların bakalım değişiklik olacak mı?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
alışırsınız sabırlı olun bence güzel olmuş eski hali gereksizdi şu anda çok sade ve kullanışlı.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende beğendim, gayet şık, sade ve kullanılabilir olmuş. umarım değişmez ve böyle kalır :)

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gordugumde sok oldum...Ama sanirim artik yavas yavas alismaya basladim..Hayirli olsun diyelim yeni hali..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni hali karışık geldi bana, eski haline dönmesini isteyenlerdenim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bi görünüm elde edilmiş.. hatırlarsanız yeni bölümler geldiğindede uyum sorunu oluşmuştu.. bu bir süreç ve çok güzel bence.. hayran kaldım..

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok karışık olmuş eski hali daha güzeldi sanırım.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alışırız alışmasına ama bence kötü olmuş. Yani bu platformun yabancı versiyonlarında eski iyinet tarzı kullanılmakta ve gerek üyelerin, gerekse ziyaretçilerin dikkati daha çok çekilmektedir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5