İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenin yeni hali hakkında anket

M

maiL

Misafir
bide önceden gereksiz yere forumdan banlanan kişilerin nicklerinin banlarını kaldırırlarsa çok güzel olur.

misal : 1 cümlesinin içinde mp3 kelimesi geçti diye banlananlar olabilir.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu şekılde ıyı olmuş bence avatar kısımlerı vs sola geçse daha ıyı olur bırde trader tarih gibi şeyler tablo içine alınrısa hoş bir duzenı olur sanırım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
güzel oldu böyle ama şu üstte son 5 mesaj çok yer kaplıyo o da küçülse tam süper olacak

K

Kruis

Misafir
Renklerin uyumu olsun, kullanımın kolaylığı olsun, gerçekten harika olmuş.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde şu logoya el atsak ben bir tane yaptım..isterseniz kullanabilirsiniz..

logo transparandır..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koysak güzel olmaz mı ama:D iyiyi ima ederek kalbin içine koydum

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
can sıkıntısıyla bende birsey yaptım biliyorum guzel degil ama paylasmak istedim bende :)

M

maiL

Misafir
güzel güzel kullanılabilir olmuş. sadece iyinet yazısı gözümü fena yaptı. onun rengi düzelirse hoş bi logo olmuş.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
index değişti değişeli ana sayfayı hiç kullanmıyorum, herşey karman çorman yukarıdaki mesajlarda diğer arkadaşların belirttiği gibi admin en azından bir yanıt yazma lutfunda bulunabilirdi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
index değişti değişeli ana sayfayı hiç kullanmıyorum, herşey karman çorman yukarıdaki mesajlarda diğer arkadaşların belirttiği gibi admin en azından bir yanıt yazma lutfunda bulunabilirdi

bence mesajların hepsini okuyup ona göre bişeyler yapmaya çalııyo hakkını yememek lazım.Ama hakısın ana sayfayı bende kullanmaz oldum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5