İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitesi Scripti bizzat yazdık..

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ,
Elimde gibi arkadaşlarmla yazdığım php dilinde harika bi scipt..admin paneli harika..çok kazandıran bi sistem..birkaç kişiye satacağım..Script Türkçedir..İlk isteyen arkadaşlara

script fiyatı 300 dolardır..bizzat kendimiz yazdık..almak isteyen bana ulaşsın..Eğer ekibiniz warsa ve işletebilecekseniz harika bi sistem..

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında wardı ama test için sildik ya..bahsedeger.com gibi bi sistem gerçekten güzel..almak isteyen olursa yardımcı olacaz..hem istden hemde msnden teknik destek verilecektir.

D

doLob

Misafir
sistemi gormeden ne diyebilirim ki

bi test kurarsaniz ona gore tekli verebilirim

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bi bakalım ama belli olmaz..ya .com 'a girin.ş.onun aynı bi sistem..admin paneli harika..%100 kazanın sitenizden..

ama eğer isterseniz %30 ve üye başına kazandıran sistem war
profilde msn war
oradan ekleyin

yakında test amacıyla bi tane yükleyebilirim ..ilgilenenler özele gelsin..

bi örneği.buradan bakın..ama burada bazı hatalar war..kuran kişi yanlış kurmuş..idareten bakın..yenisi kurulacak..sistemde maç olmadığından canlı yasakpara,kupon ve maçlar bölümü boş..bundan daha iyi ve düzenlenmiş bi script.

tşkler

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya cin(ova) bunu sen yazdığına emin misin? :)

M

Metalirik

Misafir
Göstermiş olduğunuz sitedeki script (Turkobet) marez sitelerinde mevcuttur.

D

doLob

Misafir
bende diyorum bu niye bu kadar aceleyle bu scripti bana satmaya calisiyor

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehe :) birde şöyle birşey var diyelim yaptınız kredi kartı processor u nerden alacaksınız onu merak ediyorum? havale ile para yatıran o kadar çok olmaz gibi geliyor

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar scriptin tamamı bu değil..iyi yada kötü yorumlarınızı kendinize saklayın..bunun yarısından çoğunu arkadaşım yazdı..almak isteyenler gelsin görüşelim bu kadar

tşkler

D

doLob

Misafir
CiNoVa44' Alıntı:
arkadaşlar scriptin tamamı bu değil..iyi yada kötü yorumlarınızı kendinize saklayın..bunun yarısından çoğunu arkadaşım yazdı..almak isteyenler gelsin görüşelim bu kadar

tşkler
bizzat yazdik, tamamini yarisini yazdik

bence bi karar vermelisin

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım yarısından çoğunu arkadaşım yazmıştı..bende yazdım..ayrıca bu gördüğünüz mareze düşmüş olabilir..tekrar tarafımızdan düzenlendi..yenisini doLobada söyledim..arkadaş upload edecek..örneğini koyacağım..bu kadar..yorumlarınız sizde kalsın

almak isteyenler bana ulaşsın

tşkler

D

doLob

Misafir
yorumlariniz sizde kalsinda ne demek

sen burada marez satisi yapiyorsan ve biri bunu aciga cikartiyorsa sinirin neye? satisini baltaladi diyemi yoksa gercekler dokunuyor diyemi?

I

iyiyiz

Misafir
Utanmadan bide 300 dolar diyor.300 dolarlik script yazan adam demosunuda hazirlar bilmemnesinide.Hadi kocum git baska kerizler ayarlamaya calis.Almayada niyetlenmistim hani.

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar
bazıları meydanı boş bulmuş..ben yazıyorum..scriptin yarısından çoğunu arkadaşım bir bölümünüde ben yazdım..bu gördüğünüz eski halidir..ama hatalar ve herşey düzeltildi..yeni hali..onuda upload edecez..hepsi bu kadar..bu arada yorum yapacağınız kadar yaptınız hala yapmak isteyen warsa buyursun..ben gerekli açıklamayı yaptım..almak isteyen arkadaşlar bana ulaşsın..isteyene sitesine kurup veririz..ist de ise teknik destek değilse msnden destek veririz..almak isteyenler msnden(profilimde) yada p.m atarak bana ulaşsın.

Ayrıca bi ara biz kullandık kullandıktan sonrada demosunu kaldırdık..fiyatıda sorun etmeyin.

Teşekkürler

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar
sistem sayılı kişiye verilecektir..link verdiğim sistemden daha iyidir..onu kuran hatalı kurmuş..
bi arkadaşa sattık..hayrını görsün..

ilgilenenler msne gelsin..

D

dejafu

Misafir
turkobet'i kim yazdı bilmiyorum. siz veya başkası. ama veritabanı çok yanlış tasarlanmış. kimseye tavsiye etmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5