İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SITKI ÇAKMAK ( LABİDU ) HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ – OXXI.NET NEDEN AÇIL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konu forumlarla ilgili olsaydı,konuyu kapatırdık.Lakin burada kişiyle ilgili bir sorun mevcut,bu nedenle paranızı almanız ve sorunlarınızı gidermeniz açısından bu konuyu açık tutacağız.
Sıtkı hakkında çok şey söylenebilir aslında ama susmayı tercih ediyorum.

susmak ne kadar etik bir durum ?

böyle yazıcagına hiç yazmasan daha iyiydi?

atı alan üsküdarı degil nerdeyse avrupayı geçmiş ;)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
labidu daha önce de yönetimi fes edip ayrıldığını yazmıştı uzun zaman önce. "bir daha geri dönersem şere.fsizim" demişti ve 1 saat geçmeden yönetime geri dönmüştü. o zaman labidunun notunu vermiştim. geçmiş olsun, biliyorum ki çok daha fazla şeyler biliyorsunuz ama söylemiyorsunuzdur.

aslında Calvin de çok şey yazar ama susuyor işte. o da zamanında çok küfür yemiş, haksızlığa uğramıştı yanlış hatırlamıyorsam.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
susmak ne kadar etik bir durum ?

böyle yazıcagına hiç yazmasan daha iyiydi?

atı alan üsküdarı degil nerdeyse avrupayı geçmiş ;)

Bir şeyler yazıp da sıtkının buraya gelip bize saldırmasını istemiyorum.Her mesajı en az 10,000 karakter oluyor.Kimseyle tartışacak halimiz dermanımız yok.Sıtkıyı bilen bilir,bilmeyenin de labidu deyince ağzının suları akar.

labidu daha önce de yönetimi fes edip ayrıldığını yazmıştı uzun zaman önce. "bir daha geri dönersem şere.fsizim" demişti ve 1 saat geçmeden yönetime geri dönmüştü. o zaman labidunun notunu vermiştim. geçmiş olsun, biliyorum ki çok daha fazla şeyler biliyorsunuz ama söylemiyorsunuzdur.

aslında Calvin de çok şey yazar ama susuyor işte. o da zamanında çok küfür yemiş, haksızlığa uğramıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Evet,sıtkı her zaman yandaş olmuştur.
Hangi firma ile çalışıyorsa,hangi firmadan çıkarı varsa onların işlerini görmüştür.
Konuları silme,insanları banlama gibi hareketleri mevcuttur.
Kendisi artık r10 yönetiminde olmadığı için bunları rahatlıkla söyleyebiliyoruz.
Çünkü diğer türlü bizim bu arkadaşlara kara sürdüğümüz sanılabilir.

angraf

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Labiduda Radminde ticari kaygısı olan insanlar buraya böyle bir konu açmanız maaşınızı almanıza fayda sağlamaz bu yazdıklarınızdan sonra alabileceğinizide düşünmüyorum. Eğer sözleşmeli sigortalı girdiyseniz yada çıkışta alacağınıza dair kaşeli bir kağıt aldıysanız mahkemeye verin sonuç alırsınız.
Bu Alemde iyi diye birşeyde yok bu sitelerin hepsi bir platformdur ticaret yapıyoruz gerekirse oxxi gerekirse iyinet gerekirse r10'u kullanırım. Siteler kurumsallaşmışlardır şahıslar yüzünden siteleri konusmak saçma o sebeple.
Tekrardan geçmiş olsun bu alemde çakal olmayana ne yazik ki yer yok çünkü kötüler adil oynamaz.

SeDaTTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açtıktan sonra hiç cevap yazamadım, ama yazılanları sürekli takip etmeye çalıştım.

Herkese tek tek cevap vermek isterdim. Fakat çok uzun olacak onun için önemli gördüklerimden alıntılayarak cevaplamak istiyorum.

suç işliyorsak gidip, şikayet edebilir. ki gün içinde eminim bana msnden ulaşmaya çalışacaktır.

Ve dedigimde haksız çıkmadım, sabah 8 civarı ilk tehdit mesajını facebooktan attıktan sonra, bir webmaster sitesindende tehdit içerikli mesaj göndermiştir.

ilgili resim: http://i.imgur.com/vcxEa.png

Konuyu baştan sona inceledim, eğer ki dedikleriniz doğruysa haklısınız.Fakat bu olayda bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok.......

ilginiz için teşekkür ederim. bu konuyu buraya açmamdaki amaç sıtkıdan bir şekilde parayı alabilmek degildi zaten umudu kestim paradan ki kendisinede belirttim para istemedigimi. Benim amacım sıtkı çakmak'ın kim oldugunu bilsinler tanısınlar google da arattıklarında bu konuyu veya diger konuları görsünler istiyorum.

Konu forumlarla ilgili olsaydı,konuyu kapatırdık.Lakin burada kişiyle ilgili bir sorun mevcut,bu nedenle paranızı almanız ve sorunlarınızı gidermeniz açısından bu konuyu açık tutacağız.
Sıtkı hakkında çok şey söylenebilir aslında ama susmayı tercih ediyorum.

Konuyu kapatmadıgınız için teşekkür ederim.

Sıtkıyı google girip labidu ismiyle veya labidu dolandırıcı ismiyle aratın zaten şikayetleri görürsünüz

Sadece özenti ve ergen benim için , r10 a benzetmeye calısıp ama forumda bir çalışma yapamayan boş insandan birisi.

R10 paranın kölesi oldu diyordu. 2 ay bile olmadan sitedeki reklam alanarı doldurmaya başlamış. Bu arada labidu dolandırıcı filan yazınca pek birşey cıkmıyor. Ama Sıtkı Çakmak diye yazınca ilk sayfada konu geliyor. bi seocu arkadaşla konuşuyorum şimdi. iyinet donanım haber ve bir iki sitedeki konuyu üst sıralara taşımaya çalışıyoruz Sıtkı Çakmak kelimesinde. çok daha güzel olucak gibi :D

Sedat onu bunu bırakta kardeş, ben seni delikanlı sanırdım :) İstanbulda en azından öyle sandım. Sana insanların arkasından konuşmak yakışmamış. Bu konu Sıtkıyı değil, seni rezil etmiş.

Benim amacım Sıtkı Çakmak ı rezil etmek yada kendimi rezil etmek degil. Sıtkı Çakmak 'ın kim oldugunu göstermek. Bu arada tanıyamadım ben seni kardeş.

Ayrıca

Tüm bunlara ek olarak. Sıtkı Çakmak dün bana googletalk üzerinden yazarak konuları silmemi istedi. Bende klasik olarak cevap vermedim :D Yöneticilerden ricam lütfen konuyu silmesinler.

http://i.imgur.com/3uuXr.png

Son olarak bir wm sitesinden attıgı pm e göre ögleye kadar silmezsem mahkemeye verecekti fakat ne gelen var ne giden :S istanbulda olacaklardan kendisi sorumlu degildi, olan birşeyde olmadı.. Başına birşeymi geldi acaba :( :hönk: ;)

Proceteo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sıtkı'nın yanına git konuşamaz.
İnternetten bir üfle ulan azı susmaz vallahi. Ben bile korkuyorum. :D

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al birini vur ötekine iki yöneticide aynı kişiliğe sahip. yanı sıtkı'da ersanda aynı b.kun başka renkleri o yüzden ben olanları normal karşiliyorum. benim asıl merak ettim. bunun gibi adamların yanında adam gibi adamlar neden kullanılan insan oluyor. Görmüyorlarmı hayır diyemiyorlarmı?..
CalViN'de neden sustuğunu tahmin edebiliyorum eski bir r10 yöneticisi olarak.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Gerekli cevap Oxxi.net'te bu konuda verildi. Konuda Labidu'nun arkasından atıp tutan herkesi kınıyorum.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli cevap ( URL'e llinki veremiyorum) konuda verildi. Konuda Labidu'nun arkasından atıp tutan herkesi kınıyorum.
bu işin arkası önü sağı solu yok. sıtkı'nın bu forumda üyeliğinin olmadığınmı düşünüyorsun? burdaki yorumları okumadığınımı düşünüyosun bence yanılıyorsun. neyse sen inandiğin yolda biz inandiğimiz yolda devam edelim. elbet doğru yada yanliş burda olmasad öteki dünyada ortaya çıkar.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gerekli cevap Oxxi.net'te bu konuda verildi. Konuda Labidu'nun arkasından atıp tutan herkesi kınıyorum.

silinmiş sanırım konu, göremedim. ayrıca kimsenin attığı filan yok. Bişey biliyorsan şu konu yanlış, doğrusu şudur diye yazarsın. Bilmiyorsan susarsın.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mesajı tam olarak okumanızı tavsiye ederim.
istanbula geldiğini ve şu nedenlerden dolayı mağdur olduğunu yazabilir.
ona itirazım yok.
ama şirket içerisinde kalması gereken diyalogları ve kişisel yazışmaları ifşa etmesi doğru değil.
arkadaşın mağduriyetinin aşağıdaki ifadelerle ne alakası var?

Hemen ertesi gün iş yerindeydik yine. Öğleden sonra yönetim odasından ses yükseldiğini fark ettim. Labidu biriyle telefonda konuşup sanki kız arkadaşına trip atarmış gibi
“Ya o Ya ben” diyordu.
Sonradan öğrendiğimize göre radmin ile arasında geçen konuşmaymış.
Labidu yönetime bir adam daha gelirse ben r10 u bırakıp giderim diye radmine trip yapıyormuş.

Kardeş sen iyi oku biraz bence çok detay verir vermez millet ona değil parasını alamadığı ve kullanıldığı yönünde buna takmıyosunda özel konuşmalaramı taktın.

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kardeş sen iyi oku biraz bence çok detay verir vermez millet ona değil parasını alamadığı ve kullanıldığı yönünde buna takmıyosunda özel konuşmalaramı taktın.
çok özür dilerim biraz uykuluyum galiba yazdıklarınızdan bir şey anlamadım.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Şu konuyu yönetici arkadaşlar kilitlensin, madem silinmeyecek bari konu üzerinde gereksiz tartışmalar olmasın.

Sonuçta Labidu, bu foruma üye birisi değil haliyle konuya sürekli cevap yazıp üste çıkarmanında anlamı yok.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
[MENTION=23260]melancholia[/MENTION] belki bu durumla ilgilenebilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5