İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce en iyi forum hangisi

M

mavidusler

Misafir
Forumlar insanın ihtiyaçlarına göre değerlendirilebilir. Birilerine göre forumtr.com çok büyük bir forumken bence beş para etmez.

O yüzden bu iyi şu kötü demek sidik yarışından başka bir şey değildir. Acilen ertesi gün hapı alması gereken bir kız için en iyi forum ertesi gün hapı bulabileceği eczanelerin listesinin yayınlandığı forumdur.

Nokta!

H

hikayebul

Misafir
selam

iyi bir webmaster forumu nasil olmali diye konu acacaktim iki benzer konu olmasin diye buraya yaziyorum.

fazla uzatmadan iyi bir webmaster forumunda üyelikler webmasterin site email adresiyle olmali,www.site.com un varsa [email protected] diye üye olmak zorundasin ve imzanda siteni belirmek zorunda olmalisin.Ayrica forumda yazilanlari üye olanlarin disinda kimse görmemeli.E bu türlü olunca iq seviyesi sürünen sürüngenler mahfediyor ortaligi.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul' Alıntı:
iyi bir webmaster forumu nasil olmali diye konu acacaktim iki benzer konu olmasin diye buraya yaziyorum.

fazla uzatmadan iyi bir webmaster forumunda üyelikler webmasterin site email adresiyle olmali,www.site.com un varsa [email protected] diye üye olmak zorundasin ve imzanda siteni belirmek zorunda olmalisin.Ayrica forumda yazilanlari üye olanlarin disinda kimse görmemeli.E bu türlü olunca iq seviyesi sürünen sürüngenler mahfediyor ortaligi.
Haaa. Sen www.Maxiwebmaster.com dan bahsediyorsun :)

H

hikayebul

Misafir
Aha,peki bu kural kesinlikle uygulaniyormu?Ve oradaki webmasterler sitelerini sakliyorlarmi?Eger böyle bir forum oldugunu bilseydim coktan üye olur bir daha da ordan ayrilmazdim Ümit.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul' Alıntı:
Aha,peki bu kural kesinlikle uygulaniyormu?Ve oradaki webmasterler sitelerini sakliyorlarmi?Eger böyle bir forum oldugunu bilseydim coktan üye olur bir daha da ordan ayrilmazdim Ümit.
Valla cogu tanıdık adamlar zaten :D
Hepsinin sitesini biliyorum. En azından site yoneticisi biliyor herkesin sitesini. Zaten site adresini saklayanda yok.
Açıkcası öyle pek seviyelide takılmıyoruz. Ust taraflarda adsense felan olayları normal, ama alt tarafta geyik muhabbeti diye baslık var sorma :D
Ayrıca gmail, hotmail, yahoo cart curt herkese verilen maillerle uye olanlar onaylanmıyor..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
üyelerine kazandıran tek forum :)

7 aylık kazandırılan ikramiye tutarı yaklaşık 20.000 YTL
kazandırılan kontor sayısı yaklaşık 100.000 kontor
cep telefonları formula biletleri çamaşır makineleri bisikletler
vs. vs. vs....
üye olan kazanıyor
belki bu forumdan da kazanan vardır :)
türkiye çapında coca-colanın rockn coke kampanyasına %15'lik büyük bir katılım oranı

www.kmpny.com

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SoruForum.Com' Alıntı:
ben yine bencillik yapıp kendi forumumdan bahsetcem www.soruforum.com içerik olarak zenginleştirmeye calisioruzz her zaman

Size bir yol göstereyim, o yolu seçip seçmemek size kalmış. ilk girişteki üye olma mesajına kadar iyice bakın ve birde www.satplatform.com/forum adresindekine bakın. Nekadar benziyor değilmi...

Çalıntıyla güzellik olsaydı....

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben absürt ve Mp3 üzerine forumları ayrı tutarım önemli olan bunlar olmadan iyi bir forum yapmak.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sefiller.net lisanslımı forumun? bak daha sonra başını ağrıtabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5