İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce en iyi forum hangisi

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'nin en kaliteli forumu http://forum.donanimhaber.com dur. tarihi temizdir. forumtr gibi temelleri hırsızlığa dayanmıyor :)

Not: donanımhaberin tek eksiği var webmaster genel bölümünün bulunmaması

en iyi webmaster forumu da forum.iyinet.com dur ;)

T

TurkWeb

Misafir
KIZILKURT' Alıntı:
Türkiye'nin en kaliteli forumu http://forum.donanimhaber.com dur. tarihi temizdir. forumtr gibi temelleri hırsızlığa dayanmıyor :)

Not: donanımhaberin tek eksiği var webmaster genel bölümünün bulunmaması

en iyi webmaster forumu da forum.iyinet.com dur ;)

Hırsızlık dediğin nedir arkadaşım?
Hırsız kelimesinin anlamını biliyormusun sen?

Donanimhaber de temiz ve güzel bir forumdur adı bilinir ancak çamur atma kıvamında konuşuyorsan kanıtlamak zorundasın..

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
Hırsızlık dediğin nedir arkadaşım?
Hırsız kelimesinin anlamını biliyormusun sen?

Donanimhaber de temiz ve güzel bir forumdur adı bilinir ancak çamur atma kıvamında konuşuyorsan kanıtlamak zorundasın..

forum aleminde pek tarih bilgin yok sanırım..

bilgisi olanlar bilir forumtr.com un kurtadam db sinin üstüne kurulduğunu ki bazıları bunda ne var diyecek. forumtrnin şu anki adminleri kurtadamın şuanki adminleriyle ortaktı. ortaklıktan ayrılmadan önce forumtrnin şuanki adminleri kurtadam ın db sini kullanarak kurdular forumtr yi. çamur atan yok.

eksisozluk.com da forumtr aratarak bulabilirsin bir arkadaş yazmış.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu1' Alıntı:
yalanmı dostum forumtr kurtadam databese çaldı ....

bak bu arkadaşın bilgisi varmış ;)

ayrıca benim kaynağım çok sağlam bir kaynak. yani çamur atan yok.

H

hostcu1

Misafir
evet dostum tamamen dogru hatta tam bi şerefsizlik örnegidi adam önce kurtadama server sponsoru oldu yani serverı aldı sonra bütün databesi çaldı

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu1' Alıntı:
evet dostum tamamen dogru hatta tam bi şerefsizlik örnegidi adam önce kurtadama server sponsoru oldu yani serverı aldı sonra bütün databesi çaldı

onunla kalsa gene iyi. forumtr de en çok emeği geçen Bozkurtum a çamur atıp durdular. çamur attıktan sonra vb 3.0.7 deyken bile hala Bozkurtum'un Türkçe dil dosyasını kullanıyorlardı.

H

hostcu1

Misafir
oraya takılan user takımı yemin ediyorum dünyanın en salak ve ezik insanları admin devamlı userları aşagılıyo falan ama hala orda duran insanlar var ..... bide yalakalık başlıkları var gülmekten ölürsün :D

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu1' Alıntı:
oraya takılan user takımı yemin ediyorum dünyanın en salak ve ezik insanları admin devamlı userları aşagılıyo falan ama hala orda duran insanlar var ..... bide yalakalık başlıkları var gülmekten ölürsün :D

hele reputlarının artması için imzadaki komik mesajlar :D

harbiden adminin biri acayip aşağılıyor userları herif hala yalakalık yapacam diye uğraşıyor :D

bir ara forumtr ye takılırken yeminediyorum birisi gelmiş "Herkes son mesajı yazan kişi hakkında yorum yapsın" adlı konu açmış sonunda da Reputlayın beni yazmış :D

valla turkforum.net ondan daha iyi

T

TurkWeb

Misafir
KIZILKURT' Alıntı:
forum aleminde pek tarih bilgin yok sanırım..

bilgisi olanlar bilir forumtr.com un kurtadam db sinin üstüne kurulduğunu ki bazıları bunda ne var diyecek. forumtrnin şu anki adminleri kurtadamın şuanki adminleriyle ortaktı. ortaklıktan ayrılmadan önce forumtrnin şuanki adminleri kurtadam ın db sini kullanarak kurdular forumtr yi. çamur atan yok.

eksisozluk.com da forumtr aratarak bulabilirsin bir arkadaş yazmış.

Yanlış biliyorsun,

kurtadam.com kapanmıştı, kurt domaini arkadaşına vermiş ben ilgilenemicem sen ilgilen diye, şu anki adminler o domaine server alıyor sıfırdan forum kuruyor geliştiriyor v.s., daha sonra kurtadam geri geliyor ve diyoki forumu bu haliyle bana verin ve gidin. Doğal olarak onlarda kendi serverlarini databaselerini alıp başka domainde devam ediyorlar, kurtadam a ada domaini veriliyor. o da yeni forum kurup devam ediyor. Açık ve net. bence bilmeyen sensin ben 4 yıldır kurtadam a takılıyorum..

T

TurkWeb

Misafir
hostcu1' Alıntı:

Dur tahmin edeyim sende forumtr den ve kurtadamdan kovulan, banlanan takunyasın :D cd satarak insanları dolandıran eleman :D

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
Yanlış biliyorsun,

kurtadam.com kapanmıştı, kurt domaini arkadaşına vermiş ben ilgilenemicem sen ilgilen diye, şu anki adminler o domaine server alıyor sıfırdan forum kuruyor geliştiriyor v.s., daha sonra kurtadam geri geliyor ve diyoki forumu bu haliyle bana verin ve gidin. Doğal olarak onlarda kendi serverlarini databaselerini alıp başka domainde devam ediyorlar, kurtadam a ada domaini veriliyor. o da yeni forum kurup devam ediyor. Açık ve net. bence bilmeyen sensin ben 4 yıldır kurtadam a takılıyorum..

hımmm. doğru olabilir bu söylediklerin.

T

TurkWeb

Misafir
KIZILKURT' Alıntı:
hele reputlarının artması için imzadaki komik mesajlar :D

harbiden adminin biri acayip aşağılıyor userları herif hala yalakalık yapacam diye uğraşıyor :D

bir ara forumtr ye takılırken yeminediyorum birisi gelmiş "Herkes son mesajı yazan kişi hakkında yorum yapsın" adlı konu açmış sonunda da Reputlayın beni yazmış :D

valla turkforum.net ondan daha iyi

Ayrıca bir foruma 150 bin insan giriyosa her cinsinin olması normaldir, forum yöneticilerinin işi gücü yok bu imzalarımı silecek? mantıklı konuşalım lütfen bi forumu böyle değerlendirmek çok yanlış olur. yanlış anlamayın turkforum iyi kurtadam iyi yada forumtr iyi demiyorum ama bunlar büyük forumlar için normal şeyler, bakış açını genişletirsen sende anlayacaksın ne demek isteidğimi..

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
Ayrıca bir foruma 150 bin insan giriyosa her cinsinin olması normaldir, forum yöneticilerinin işi gücü yok bu imzalarımı silecek? mantıklı konuşalım lütfen bi forumu böyle değerlendirmek çok yanlış olur. yanlış anlamayın turkforum iyi kurtadam iyi yada forumtr iyi demiyorum ama bunlar büyük forumlar için normal şeyler, bakış açını genişletirsen sende anlayacaksın ne demek isteidğimi..

hımm haklısın kardeş

H

hostcu1

Misafir
kim dolandırdı lan göt oglanı bi tane dolandırılan adam göster önce hırbo
kurtadamdan banlandıgım falanda yok...

ayrıca varmı böyle salak şey yaaa adam gitmişte kemde kümde.... adam gitse bile elindeki databese çalmaya ne hakkın var diyelim çaldın domaini niye 3-4 gün forumtr yönlendi onuda söyle...
sanki millet senin verdigim hizmete geliyo ne hizmet veriyoki gelsin denyo millet isme geliyo... eger hizmet olsaydı işin özü kurtadam tekrardan o kadar uye toplayamazdı

ayrıca farkındamısın bilmiyorum ama şu anda benimde bulundugum forumdada kurtadamdan bi yönetici arkadaş var...

200bilmem kaç gb VIP diye milleti dolandıran hırsızın tekidir forumtr admini yalansa söyle o vip içine girmedimmi sanıyosun toplana 2gb çıkmaz ordan....

forumda 5 server var diyo anasının a.... hatta datacenterı falanda vardır :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5