İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce hangisi olmalı?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
064600BDK7.jpg
,

1,100 tl

Y225480_o.jpg

1,115 tl

Y233579_o.jpg

930tl

Arkadaşlar sözlümün 5 ağustosda doğum günü,bende bir hediye almak istiyorum.pırlanta alıyım dedim,ama pek bilmiyorum işleri :)

yardımcı olursanız sevinirim,sizce hangisi olmalı?bir kaç arkadaşa gösterdim ikincisi daha iyi dediler.ama tam karar veremedim.ben bu 3 ü nü beğendim,altlarınada fiyatları yazdım.

sağolun,eyvaAllah :).

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bunlardan beyazlar ve sade görünümlü olanlar bence bayanlara daha çok yakışır. 1.'si daha hoş duruyor sanki.

Nişanlınız oldukça şanslıymış :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
işte bende bu işlere kafam basmadığı için en güzeli olsun istiyorum. :)

bende 1 veya 2 almayı düşünüyorum.1 mi diyorsunuz arkadaşlar .

ona göre bu gece sipariş vericem,sözlümün zevklerini biliyorum ama bu konularda kafam almıyor hangisi daha iyi olur diye :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla bize güvenerek alma renkdaş, yenge o yüzüğü boğazına geçirmesin sonra? :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yok renkdaş 1,2 ay önce böyle bi konu olmuştu,arkadaşlarından duymuştum çarşıda beğenmişlerde bizim için bir hayal falan demişler :)

ama bende 1.ci si gibi geliyor,bakalım saat 8 e kadar zaman var,tam karar veircem o zamana kadar :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
1. yi al.

konu dışı gibi : 3 yıl kuyumcularla çalıştım. kuyuma verilen para sokağa atılmış gibi geliyor onun yerine güzel bir bilezik alsan kızın annesininde gönlünüde yapmış olursun :D.burmalardan alsan satarken zarar etmesin tabi para benim için sorun değil diyorsan kalitesi biraz daha düşük ama taşı büyük bir yüzük alırsan arkadaşlarına güzel hava atar. Kalite derken bu taşların 2-3 tane özelliği var fiyatını etkileyebilcek kesim em sb sb2 vs. diye gidiyodu heralde.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Ben size pırlantadan ziyade elması öneririm. Aslına bakarsanız taş olarak pırlanta ile aynıdır. Sadece taşın kesim teknikleri farklıdır. Elmas yüzüklerde genelde kırmızı altın kullanılır ve bence yüzüğün daha göz alıcı olmasını sağlar. Pırlantanın ise kesiminden kaynaklanan ışığı daha iyi yansıtması söz konusudur. Tabi bunlar benim fikirlerim, seçim sizin.

Ayrıca www.e-aris.com kesinlikle güvenebileceğiniz bir yerdir. Dilerseniz mağazalarından da alabilirsiniz. (Ariş)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@Ozcan

abi bende hiç anlamıyorum,ama bayanlar bu pırlanta işini nedense çok seviyor :) annesi melek gibi o mutlu oluyor herşeye :) ,ya sözlümde öyle küçük birşey bile alsam sevinir ama ben onun sevincini kat kat artmasını istiyorum.

1 ay önce falan bir kız arkadaşı nişanlısı dördümüz yemeğe gittik.kız arkadaşı özel bi günde pırlanta hediyem olsa ama hayal diyordu,nişanlısıda hayalide bırak hayal i bile pahalı dedi :)

yani kısacası ben onu herkesten farklı herkesten özel herkesten değerli yapmak istiyorum , yoksa küçük bir hediyeye bile sevinir :)

Aris i biraz inceliyeyim,seçenekler çoğaldı en güzeli olsunda ne olursa olsun :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Forumda pırlantacı arkadaşımız mevcut Forza, niye o kadar irdeliyorsun ki..

visitistanbul olması gerekti, ulaşman yeterli sanırım kendisine :)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
1. güzel ben araştırmıştım bir aralar internetten aynı fiyata taşları daha güzel olan V şeklinde gelen yada daha geniş V olarak düşün yüzüğe oturan farklı modellerde var onlarada göz at derim, bu 3 seçenekten 1.si güzelmiş

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@bilemezsinki

çok süslüymüş bu yüzük :)

birincisini alıcam,kararda verdim gibi ama bugün almak istemedim,pazartesi veririm siparişi,2 gün daha belki daha güzellerini görürsem onlara bakarım :) sağolun arkadaşlar.

5 ağustosda yine yazarım tepkisini , eğer çok iyi tepki gelirse sizde alırsınız sevgilinize bir pırlanta :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@peep

güzel gerçekten :) ama evlilik daha güzeldir :) az sabret sende takarsın 1,2 sene sonra yüzüğü. :)

yarın amcasının kızıyla buluşucam,kardeş gibiler,bilir nasıl birşey sevdiğini bakalım en son onunda bir görüşünü alıyım. :)

3,4 ay önce falan babası bir gün süpriz yapmış kolye gibi birşey almış , epey güzel birşey .gittim 1 2 gün sonra daha iyisinden bende bir bilekli aldım. :) babası baya kıskanmış , ya hayatım babam tutturdu fiyatını soruyo bana ne diyim ben şimdi diyordu :p

benim aldığımdan daha iyisini alıcakmışda peh peh :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kısmetse evlilik ne zaman ?
ah bi bekar bülent ersoy ve ben mi kaldık

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
1,5 veya 2 yıl sonraya planlıyoruz kısmetse.evlilik çok güzeldir elbette ama,sözlü olmakda bir o kadar güzel.

acele etmiyorum yani,herşey yerine otursun,belli bir para biriktirme olsun,düzen kurulsun.ailelerde böyle düşünüyor zaten.

bülent ersoy beyefendi her daim bekar kalmaya mahkum :D sende ünv 2 sınıfda falan yüzüğü takarsın . aileler tanıştıkdan sonra herşey çok rahat oluyor . :)

babasıyla bir kaç konuda yarıştık , :) bu konuda geçsinde göriyim onu :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben uydum @yagmayok a 60ımda evlenim 65te baba olcam :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5