İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizi delirtebilir. İlginç bir mevzu

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİZİ DELİRTECEK... ama gerçek

Masanızda otururken, bir taraftan sag ayagınızı yerden kaldırıp saat
yönünde çemberler çizerken, diğer yandan sag elinizle "6" cizmeyi
deneyin.
Aşagıda çevirmekte olduğunuz ayagınız saatin tersi yönünde dönmeye
başlar.....
ve buna karşı yapabileceğiniz hiçbir şey yok...

Forumda karşılaştım değişik bi mevzu acaba bunu yapamayış nedenimiz nedir ?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yapamazsın ploop yanliş birşey denemişsin:) bunun sebebi kaslarin birlikte hareket etmesi ve birbirine bagli olmasidir. yoksa yolda yürüyemezdik bile.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yukarida yazilan hareketi yapıp aynı anda @ploop'un avatarini opebilene 5 ytl verecem:) ama video kaydi isterim ehe

dipnot: zamani iyi ayarlamaniz lazim yoksa avatardaki solucan iceri kaciyor:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
beyninizin 2 ayrı lobunu düzgün kullanamamanızdan kaynaklanıyo.Zeka geliştirmek için uygulanıyodu böyle şeyler

yukarida yazilan hareketi yapıp aynı anda @ploop'un avatarini opebilene 5 ytl verecem:) ama video kaydi isterim ehe

dipnot: zamani iyi ayarlamaniz lazim yoksa avatardaki solucan iceri kaciyor:)
5 milyonumu ,isterim:p

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
solak olduğum için bişey olmadı.
sağ elle denedim yine bi şey olmadı. işin sırrı 6 rakamını çizerken iç daireden başlamak :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
solak olduğum için bişey olmadı.
sağ elle denedim yine bi şey olmadı. işin sırrı 6 rakamını çizerken iç daireden başlamak :D
ben de solakmısım, annem küçükken zorla sağ elimi kullandırmıs. su an sol ve sağ elimi kullanıyorum, ayağım da sol :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
zor oluyo ama bende çiziyorum...hayır ajanstakilerde makara yapıyo benimle :D...maskara ettiniz beni :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
salgın gibi zaten kim gördüyse başta gülmeye başlıyo ,söylüyosun bi bakmışsın o da yapıyo sonra bi başkası geliyo....böyle gidiyo:D

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasın dedigi dogru. bu cok olagan birşey. sadece zeki insanla normal zekada bir insanı ( bedensel zekadan bahsediyorum.) ayırt etmeye yarayacak bir kavram diyebiliriz. zek insan o isi atıyorum 1 saate, normal zekada insan 5 saate yapar. sonucta yapar, sonucta aynı ornegi : gitar calmak (iki el kullanmak), bateri calmak ( ne var ne yok kullanırsınız, hatta cogu sefer bateri calanlarla dikkat ederseniz, dilleri disarda olur ya da komik anlamsiz ifadeleri olur calarken) olaylarında da gorebilirsiniz..

bu arada yapabiliyorsanız bunu kimseye söylemeyin, zira "uzaylı" durumuna düşüp 1 hafta dalga konusu oluyorsunuz :D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ilk deneyişimde direk yaptım sanırım benim kaslarda bi problem var :p

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada solak arkadaslar aa ben yapiyorum demesin degistirip diger el ve ayagiyla denesin :)

F

fatihhk

Misafir
valla uzanmışım yatagın üstüne bozaman keyfimi. ploop bile yaptıysa herkes yapar:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5