İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smiley Central Başladı.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dostum reklamlara tıkladığımda boş bi sayfa açılıyor. hiç bişey olmuyor
bi sorun var galiba

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme tarihleri geldiğinde hesap numaralarıızı otomatik ekrana gireceksiniz ve eftlerinizi alacaksınız. bu yüzden baştan sormadık.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır birkere gireceksiniz daha sonra ödeme yap butonuna bastığınızda direk süresi gelince eftniz gerçekleşecek tüm diğer ürünlerdede geçerli olacaktır bu.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal kullanmıyoruz ama sizin için bi çözüm buluruz ona dünyanın neresinde olursanız olun size direk eft yapabiliriz. paypalı araya sokmaya bu yüzden gerek duymuyoruz acikcasi.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklama başına da çok cüzi de olsa ücret vermeyi düşünüyormusunuz?

Şuanda böyle bir düşüncemiz yok, ama tıklama başına veren sponsorlar mutlaka gelecektir. zaten şuanda elimizdeki tek üründe Smiley değildir.

Türkiye'deki webmasterların sorunlarını ve ne tip gelir modelleri istediğini bir site sahibi olarak çok iyi biliyoruz ve getirdiğimiz/getireceğimiz ürünleri bu kriterlere uygun olarak seçiyoruz.

Bu yüzden çok verimli birden fazla ürünün geleceğine mutlaka emin olunuz.

U

Unigenclik.org

Misafir
Tıklandiktan sonra girilen yerin ingilizce olmasi yüklenme oranini çok düşürüyor... Tıklanma çok yüklenme az... Buna çözüm gerek...

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda böyle bir düşüncemiz yok, ama tıklama başına veren sponsorlar mutlaka gelecektir. zaten şuanda elimizdeki tek üründe Smiley değildir.

Türkiye'deki webmasterların sorunlarını ve ne tip gelir modelleri istediğini bir site sahibi olarak çok iyi biliyoruz ve getirdiğimiz/getireceğimiz ürünleri bu kriterlere uygun olarak seçiyoruz.

Bu yüzden çok verimli birden fazla ürünün geleceğine mutlaka emin olunuz.

Büyük bir sabırla bekliyoruz :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklandiktan sonra girilen yerin ingilizce olmasi yüklenme oranini çok düşürüyor... Tıklanma çok yüklenme az... Buna çözüm gerek...

Evet sana katılıyorum..Şu anda tıklama yukleme oranı % 0 o yüzden tıklama başına cüzi de olsa ücret vermeyi düşünüyormusunuz diye sordum aslında...

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda ilk hedefimiz yükleme sayfalarını türkçe yaparak ürünü tamamen türkçeleştirmek, diğer Screensever gibi ürünler içinde bu geçerli.

Eğer türkleştirme işleminde sorun cikarsa tabiki farklı modellerden yola cikacağız. bu konudada sizlere bilgi vereceğiz.

bol kazançlar.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sunu sormak istiyorum sayfda reklam sınırlamasi varmı yani kaç tane banner kullanabiliyoruz..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Arkadaşlar schumifan'la aylarça beraber çalıştık kesinlikle güvenebilirsiniz, ben herzaman ödemelerimi aldım

İyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi