İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smiley Central Başladı.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tıklanmalara oranla download çok düşük 1000 / 4 gibi bir oran. Çok kötü kaldırıyorum yavaş yavaş.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben hala deniyorum koca 3bin tekilli sitede gunde iki veya 3 download oluyor birde odemeleri hangi gun yapacaklar birisi bilgilendiririse cok iyi olcak

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ayın 1 inden beri hit 581
reklamın olduğu sayfa günde 750 tekil hite sahip reklam da çok iyi yerde bişey anlamadım bu işten kaldırıyorum ben

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panel türkçe olsa daha verimli olurdu..insanlar yabancı yerlerden pek bilmedikleri şeyleri yüklemek istemiyorlar..heleki activex denetimlerine takılan downloadları virüs olabilir diye izin vermiyorlar...sadece bakıp geçiyorlar...
panel türkçe olsa daha iyi olurdu...
Bide tıklamayada ücret ödense keşke....mümkünse...

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme nasıl olacak??? dolar hesabımı gerekli YTL hesabımı??? otomatik olarak hesap numaralarını gireceğimiz gün geldiğinde şaşırmayalım...dolar olarakmı havale yapacaksınız yoksa ödeme gününün, dolar kuruyla YTL olarakmı, göndereceksiniz???

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar artık ödeme zamanı gelmedimi???
bu konu 30 ağustos'ta açılmış...15 günde bir ödeme yapılacak denmiş..bugün ayın 21'i...21 eylül 2006'dayız...ilk ödemeleri bekliyoruz...:)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ödeme nasıl olacak??? dolar hesabımı gerekli YTL hesabımı??? otomatik olarak hesap numaralarını gireceğimiz gün geldiğinde şaşırmayalım...dolar olarakmı havale yapacaksınız yoksa ödeme gününün, dolar kuruyla YTL olarakmı, göndereceksiniz???

Ödemenizi o gün dolar kuru neyse ytl ye çevirip hesabınıza eft geçiyor,
download sayfasının ingilizce olması bende de sıkıntı yaratıyor türkceleştireceklerini bana bildirdiler çalıştıgınıda söyledi fakat son durum ne bilmiyorum kesin olan birşey var hitim önceden 8-9 k lardeyken günlük 20 dolar civarı kazanıyordum şimdilerde hit 20k larda haftada 20 dolar göremiyoruz bunda bannerların etkisimi var artık ne olduysa smile şirketi değişince olan oldu kazanç düştü umarım düzelir shumifan gerekeni yapacaktır kazancın düşmesi eminim onunda canını sıkıyordur

Herkeze iyi çalışmalar

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemenizi o gün dolar kuru neyse ytl ye çevirip hesabınıza eft geçiyor,
evet arkadaşım doğru...bende geçen günler PM ile sormuştum shumifan arkadaşa oda YTL düşündüğünü söylemişti ödemeler için...ödeme gününün dolar kurundan hesaplanacak...
ödeme günü ne zaman olacak??? bir tarih belirlense..ne bileyim, mesela bu ayın sonu, gibi mesela...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu ödeme isteyen arkadaşlar acab kaç para biriktiki ödeme istiyor :)
haa 100-200 $ sa doruda 10-15 $ bence acele etmeyin derim şöle ele gecinc eişe yarıcak para olunc acekin bence..

o arkadaş parasal sorun yaşamasınız aylardır çalışıyorum fraklı projelerdede paranızı alırsınız.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ödeme isteyen arkadaşlar acab kaç para biriktiki ödeme istiyor
haa 100-200 $ sa doruda 10-15 $ bence acele etmeyin derim şöle ele gecinc eişe yarıcak para olunc acekin bence..

o arkadaş parasal sorun yaşamasınız aylardır çalışıyorum fraklı projelerdede paranızı alırsınız.

hocam güvenimiz tam merak etmeyin..valla ben öyle 100-200 $'ları göremem..küçük bir sitem var..daha şuana kadar 6 $ olmuş...insan merak işte hemen ödense istiyor..biraz sabırsız bir insanımdır...:D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam güvenimiz tam merak etmeyin..valla ben öyle 100-200 $'ları göremem..küçük bir sitem var..daha şuana kadar 6 $ olmuş...insan merak işte hemen ödense istiyor..biraz sabırsız bir insanımdır...:D

6 x 1,450 = 8,7 ytl yanai eft yapılcak bir miktar degil bence

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler herkes memnun mu şimcik bu reklamdan :) ona göre bende üye olcam da :D

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir diğer konu ise Smiley ile sayfaların tamamının Türkçe olması için görüşüyoruz, bu gelirleri kesinlikle çok artıracak, konuya sıcak bakıyorlar yakında bu konuda ciddi ilerme kaydederiz, konu hakkında zaten bilgi vereceğim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bir diğer konu ise Smiley ile sayfaların tamamının Türkçe olması için görüşüyoruz, bu gelirleri kesinlikle çok artıracak, konuya sıcak bakıyorlar yakında bu konuda ciddi ilerme kaydederiz, konu hakkında zaten bilgi vereceğim.

aslında sayfalar turkce olursa cok cok daha iyi olur reklama tıklayan ziyaretci karşısına yabancı bir sayfa cıkınca doğal olarak kapatıp gidiyor eğer turkce olursa sayfalar daha cok download olur hem sizin hemde uyeler acından cok iyi olur

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Spam yaparakmı kazanılıyor bu sistemde. HıC bi sekilde emailımı vermediğim sadece webmasterlarla yazıstıgım yada bir sekilde elde edilmiş email adreslerim nerdeyse tumune SPAM yapılıyor...SPAMCıları banlamak gibi bi adetiniz yok sanıorum.

fıxpartner.../t.php?o=925&u=96 şeklinde id si olan arkadasım(bu forumdan biriyse) SPAM yapıosun bari WEBMASTERLARa yapma.Engellemekten filtrelemekten bıktım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi