İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smiley Central Başladı.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
üye oldum ama bş bir mail geldi aktif edemedim hesabı onun için

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben yaklaşık 5 siteme koydum ve güzel sonuclar çıkmakta. güvenilirlik konusunda endişeniz olmasın.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben deneme amaçlı bir kereliğine kendim indirdim o bile gözükmuyor :( sadece tıklamalar gözüküyor..Kazanç 0

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür biryerden ilk defa download yapcaktım ama antivirüs programım download sayfasında torojen tespit ediyor???

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sanırım download larda problem var veya sayılmıyor doğru dürüst 3000 tekil hitli sitede koca gun boyunca sadece iki download gozukuyor başkasındada varmı bu sorun

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2k hitli sitede, 2 download gözüküyor. yarın için durum ne olacak bakalım

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not Found
The requested URL /rapor.php was not found on this server.

benim istatistiklere server dayanmadı :)

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapor sayfasında teknik bir calisma yapıyoruz, bunu gece yapmayı uygun gördük gündüz çok fazla bakmak istiyor herkes.

verilerin sayılması ile ilgili herhangi bir problem yok herşey normal olarak sayılıyor.

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kaç sitemle bende üye oldum hayırlısı olsun bol kazançlı günler arkaaşlar :)

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar kontrol yapılsa iyi olur.Ben kendim bir adet deneme amaçlı indirdim ama sayılmadı :(

veriler 10 dakkada bir güncelleniyor bu yüzdendir, ayrıca biz verileri direk Smiley Central üzerinden tutuyoruz dolayısı ile zaman zaman gecikmeler olabilsede problem olmaz, ayrıca Smiley Central ve bizim verileri karşılaştırıyoruz dolayısı ile yüklemelerin skip etmesi yada sayılmaması mümkün değil 2 kontrol var.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyide tık oldugunda direk yüklemeye başlasa daha hoş olur çünkü açılan sayfada kullanıclar ne yapacağını bilmiyor 410 tık 18 geri dönüş :(

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfaları türkçeleştirmek için calisiyoruz bu konuda Smiley'in cevap vermesini bekliyorum Smiley'ın onayı olmadan hiçbirşeye müdahele etme şansımız yok malasef. ama bu konuda birkaç adım atarak yüklemeleri kolaylaştıracağız.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir an önce download kısmı türkçeleşir ve kontrol paneli geliştirilirse kalıcı olarak kullanılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi