İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

smsnet.com.tr nin satış ortaklıgı

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smsnet.com.tr nin satış ortaklıgını bulamadım. url de yardımcı olursanız sevinirim!!!! :cool:

P

postmodern

Misafir
Amman ha... :) adamlar komisyonları iyice sakız parası yaptılar vede sitenizden gelen müşteri ilk sefer size kazandırsada smsnet sağolsun melodilerim.com smsnet.com isimlerini sizin kullanıcınıza güzelce benimsetiyor. Yani smsnet'e müşteri toplayıp sakız parası alacakları uyarayım dedim...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ziyaretçi potansiyeliniz fazla olmalı ve ziyaretçileriniz konuyla ilgili olmalı. popup fln açarak birşey kazanamazsınız.

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postmodern' Alıntı:
Amman ha... :) adamlar komisyonları iyice sakız parası yaptılar vede sitenizden gelen müşteri ilk sefer size kazandırsada smsnet sağolsun melodilerim.com smsnet.com isimlerini sizin kullanıcınıza güzelce benimsetiyor. Yani smsnet'e müşteri toplayıp sakız parası alacakları uyarayım dedim...

Sizin belirttiğiniz şekilde "melodilerim.com smsnet.com isimlerini sizin kullanıcınıza güzelce benimsetiyor" ,böyle bir durum söz konusu değil.
Kendi siteniz üzerinden satış yapıyorsunuz ve sizin için açılan hesapta kendi "id" niz ile kendi sitenizden satış yapıyorsunuz.Başka sayfalara yönlendirme yok.

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
yok resmen sakız parası verdikleri para degil ya kendilerinin kazancı yanında

bir sakız 100.000 tl olsun.günde 100 sakız satarsanız ayda 3000 sakız satarsınız.bu da 300 ytl olur.
not:bu hesap sakız örneği içindir :) smsnetin ürünlerinin fiyatları ile ilgisi yoktur.

bu sistemde kotalar var.Aylık toplam satışa göre kazancınız farklı kotadan hesaplanır.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir sms bedeli 20 kontor bir kontor 100.000 tl sen bir kontor parası kazanırken adam kazanıyor 19 kontor parası olan 1.9 ytl
birde amelelelik yaparsanız inşaatlarda ayda 300 de oradan kazanabilirsiniz
sakızdan köşeyi dönersiniz :p

not yukardaki hesapların smsnet ile yakından bir ilişkisi olmasada benzeridir :)

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz satış fiyatı ile satış ortaklarının kazancını karşılaştırmakla bir hata yapıyorsunuz.Satış fiyatları içine telif haklarını,Turkcell in aldıklarını,smsnetin aldıklarını hesaplarsanız işin işinden çıkılmaz.Bu sistem bir ortaklık proğramıdır ve ortakların görevi ürünleri pazarlamaktır.Verilen komisyonlar herkes için aynıdır,kabul edenler kullanır.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcelli bilmiyorum ama dünya genelinde sms ile hizmet olaylarında %50 si direkt gsm firmasına, gerçi kalanın da büyük kısmı vergiye falan gidiyor. yani her zamanki gibi turkcell kazanıyor. % olarak tam hesabı vardı akşama bulup yazarım buraya.

edit: %37.5 (smsnet+sizin kazandığınız)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MuZiKCi' Alıntı:
Siz satış fiyatı ile satış ortaklarının kazancını karşılaştırmakla bir hata yapıyorsunuz.Satış fiyatları içine telif haklarını,Turkcell in aldıklarını,smsnetin aldıklarını hesaplarsanız işin işinden çıkılmaz.Bu sistem bir ortaklık proğramıdır ve ortakların görevi ürünleri pazarlamaktır.Verilen komisyonlar herkes için aynıdır,kabul edenler kullanır.
dostum(muzikci) sen bu işden anlıyorsun msn ni ver bi görüşelim.yardımcı ol... :confused:

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%10 gibi komik bir rakamdi eskiden hala nasil bilmem 1günde 15 milyonluk satis yaptim gelen ney 150.000 zaten bi adamin gidip 15 ytlilik logo almasi mucize sevinemiyorsun bile beyler bizi kullaniyo bu herifler

C

CicekCicek.Com

Misafir
sizde uye olmayın gidin baska bisey yapın affilate sistemimi yok .

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
voodoo' Alıntı:
%10 gibi komik bir rakamdi eskiden hala nasil bilmem 1günde 15 milyonluk satis yaptim gelen ney 150.000 zaten bi adamin gidip 15 ytlilik logo almasi mucize sevinemiyorsun bile beyler bizi kullaniyo bu herifler

%10 luk kazanc değil size açılacak id ile kendi hesabınız üzerinden anlık olarak admin panelinizden satışlarınızı inceleyebileceğiniz bir sistem bu.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MuZiKCi' Alıntı:
%10 luk kazanc değil size açılacak id ile kendi hesabınız üzerinden anlık olarak admin panelinizden satışlarınızı inceleyebileceğiniz bir sistem bu.

smsnet kapitalizmin doruğunda , neden smsnet'i bu kadar savunuyorsun anlamadım.

Çok fazla kazandırıp çok az kazanıyorsun.

İnsanlar zamanlarını komisyon oranı yüksek sistemlere ayırmalılar.

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savunmaktan ziyade yanlışları düzeltiyorum.SMSnet in ortağıyım çünkü,benim işim bu.%10 luk affiliate ile satış ortaklığı proğramı farklı sistemler.Bunu anlatmaya çalışıyorum.Satış ortaklığı proğramında komisyon yoktur.Ürün başına verilen ücret vardır.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MuZiKCi' Alıntı:
Savunmaktan ziyade yanlışları düzeltiyorum.SMSnet in ortağıyım çünkü,benim işim bu.%10 luk affiliate ile satış ortaklığı proğramı farklı sistemler.Bunu anlatmaya çalışıyorum.Satış ortaklığı proğramında komisyon yoktur.Ürün başına verilen ücret vardır.

Yani iki türlü ortaklık var diyorsunuz.

Bize bir tablo gönderdiler melodi vs. bir ton şey ayrı ayrı fiyatlandırılmış.

Ben ondan bahsediyorum.

Başka şekilde bir ortaklık da mevcut mu yani ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5