İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet.Net domaini satılıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

pacific

Misafir
Sohbet.Net domaini satılıktır. Fiyat 40 bin $ dır. Domain whoisinde domainin satılık olduğu ve irtibat bilgileri vardır.

Hit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlar hep senin yuzunden zeynelkoc :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne ya :) ben 5000 ytl dedim oha dediler.. Düşürsemmi napsam zeynel ben sityeyı 3000 ytl ye satıom insin bu piyasa :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum 40 000 $ ne yaptin sen ya ? ya su turk milleti havadan fazla fazla para kazanmaya ne kadar merakli böyle ? oturdugun yerden para kazanicaksin gel keyfim gel. dostum göz var nizam var domainin güzel ama 40 000 $ verilecek kadar degil. 40 000 $ sedo dan 1000 tane güzel domain düsürürüm. yapmayin böyle biraz piyasayi arastirin ona göre fiyat verin el insaf. bu fiyata sen sat bunu bende bütün sitelerimi hiybe edicem :)

N

nsbil

Misafir
pacific' Alıntı:
Sohbet.Net domaini satılıktır. Fiyat 40 bin $ dır. Domain whoisinde domainin satılık olduğu ve irtibat bilgileri vardır.

ya gormemisin bir domaini olmus tutmus birilerinin gozune sokmus :) .. bu ne ya ayiptir allahima. kendini vurdurtmak istiyor herhalde. sana bir lolipop versem vermezmisin ? + kardesim kendine iyi bak istanbul esenlerdensin her bilgin acik ve net biliyorum. dikkat et bir yere goturup basina bir is getirmesinler. 40 000$ yuzunden baska seylerindende olabilirsin. o kadar kolay degil 40 000$ :) futbolculara bile dun izledim 3 000 , 4 000$ pirim veriyorlarmis bune boyle ya oha filan oldum yani. ama hep bizim yuzumuzden... fazla girisimciyiz arkadaslar hemen zipliyoruz fiyat veriyoruz teklif yapiyoruz. adamlar 40 000 istemis birseymi ya ya 100 000$ isteseydi ? ne olurdu o zaman dusunemiyorum.. ama sunu soyliyelim 40 000$ a degil sohbet.net en kralinin krali domaini satin alirim hemde .net degil .com alirim. insanlar kendini iyice birsey zannetmeye baslamis. ondan baska domainin varmi diye sorarsaniz sacma sapan bir kac tane daha domain yazicak iste. gormemisliginde bu kadari kardesim. allah sonunu hayretsin mehmet... sevgiler.. :eek:

N

nsbil

Misafir
arkadaslar bu olaydan sonra domainlerimi satiyorum cebinde 1 milyon dinari olan varsa pm atsin :) domainlerin ismini vermeme gerek yok fiyati onemli. :) allam ya kafayi yedim kuran carpsin...

I

idealsohbet.com

Misafir
yani bu sohbet.net'in 40$'lik istemine karşın istemeden de olsa söyle bir yorum getirmek istiyorum.. bence siz bulunduğunuz duruma, aniden, birden, şans eseri ulaşmış olan; birisin... yani daha kaba bi kac söz var ama ben söyle bağlayayım cümleyi..
gormemisin oglu olmus, tutmus cukunu kopartmis..

T

TurkishDomains

Misafir
Sektörde 150 den fazla domain satmış biri olarak söylemek zorundayım ki 40.000 dolar (yazması bile zor çok sıfır var) çok fazla. Ben eglence.net domainini 1000 dolara, guzel.net domainini 150 dolara, uzay.net domainini 100 dolara satmıştım. Şu an kendimi enayi gibi hissediyorum. Domainin önemini ülkemizde belki de en iyi kavramış insanlardan biriyim ancak yine verdiğiniz fiyat çok uçuk. İnanın 40 bin dolarım olsa bu işi yapmazdım, Antalya da bar açardım, turist kızlarla günümü gün ederdim :p

Domain sohbetle ilgili olduğu için herhangi bir domainden daha değerli bu gerçek. Çünkü irc kısmı olacak, irc den çeşitli şekillerde para kazandırabilir, hiti var, üç beş reklam alabilir ama yine de 40 bin çok fazla. Vaktim olsa size geçen ay sedo.com ve namewinnerdaki domain satışlarının listesini yazardım. Domainden para kazanılıyor ve bu normal ama bu kadar değil.

Neyse çıtayı yükseltin siz, millet bu fiyatları görünce direk bana geliyor. Ben de niye domain satışlarım bu ara arttı diyordum :p

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40.000 $ imkansız , Domainin belli bir hiti var , iyi tanınmış da bir domain , Gerçekten IRC iyi para getiriyor , tamam ;)
Ha bol IRC userınız olmasını istiyorsanız benden size tavsiye ;
Basit ve Kullanışlı bir script yapın..
WebChat Kullanıcısı olan sitelere 2-3 ay reklam verin. Birde sayfaya güzel web chat koyun. 2-3 ayda online 100-200 arası userınız olur :=)
Tabi emek ve para işi her şeyde olduğu gibi ;)

Selam sert erkek ; Leyla hatun'un resimleri burdan sende tıkla w*w*w. xx**x*x*x.n*e*t
Tabi trojanlardan korkmuyorsanız ;)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
c4timer' Alıntı:
40.000 $ imkansız , Domainin belli bir hiti var , iyi tanınmış da bir domain , Gerçekten IRC iyi para getiriyor , tamam ;)
Ha bol IRC userınız olmasını istiyorsanız benden size tavsiye ;
Basit ve Kullanışlı bir script yapın..
WebChat Kullanıcısı olan sitelere 2-3 ay reklam verin. Birde sayfaya güzel web chat koyun. 2-3 ayda online 100-200 arası userınız olur :=)
Tabi emek ve para işi her şeyde olduğu gibi ;)

Tabi trojanlardan korkmuyorsanız ;)
Sert erkek diye sanamı söylediler c4timer :D

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40.000$ Allahım Allahım Jip Alırım ulen ben o paraya breee varsın sohbet.net im olmasın Jip'im olsun :p Vay be ula az erken akıllanaydıkda alaydık şu güzel adlarıda şimdi bill gates gibi zengindik anasını satıyım töh yaw

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi arada kendi lkişiliğimizin reklamımızı yapıyoz arkadas :=)
Ben bıktım vallahi şu sıralar Web 'e yoğunlaştım 2-3 ufak proje var , inşallah sonuç alıcaz ;)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
vip.net 700$ a satıldı.
Sedo mükemmel domainler dolu.Biraz piyasayı araştır öyle fiyat ver :p

:):):) arkadaslar asin artik havadan para olaylarini ya turkiye bu yüzden bi yere gelemiyor. hay allam. adam gibi 1000-2000 desen milletin sesi çikmayacak. insaf insaf... allah bu niyette adamlarin eline düsürmesin kimseyi...

C

ceddin

Misafir
sohbet.com domaini superonlineye ait ve duydugum göre 1000 $ civarında bir paraya satılabilirmiş. Bu arada sohbet.nete verebileceğim en yüksek para 500 $ Eğer satarsan bana pm at.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hala uzatıyorsunuz. tabiri caizse "Delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış" sözü tam buna göre galiba. sizce bu adam bu kadar salak mı yani 40 bin $ a satılabileceğine kendisi ihtimal veriyormu ? tabi ki hayır sadece reklam yapıyor işte kendi aklınca... bırakın yapsın eline ne geçecekse...

kolay gelsin...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adam iyi reklam yaptı ama. ben sohbet.net diye bir sitenin varlığından haberar değildim ama artık sohbet.net dediklerinde hemen 40.000 diyebilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5